Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ChiPis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChiPis

  1. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuję
  2. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktoś schemat podłączenia zmieniarki a4 b8 ze schowka? lub chociaż który pin/kość w gatewayu wpiąć?
  3. =O Uważaj. Chce Cie naciągnąć. Wydaje się, że dwie felgi są z podróby.. inne " , więc pewnie i bez pierścieni centrujących Co do felg to jak dla mnie odlot
  4. Z tym dyfuzorem pod zwykły zderzak to uważałbym ;P Zrobiłem tak i żałuje, że nie wymieniłem na zderzak sline z PDC i pod to dopiero jakiś kozacki dyfuzor. A tak to teraz musiałem łatać co wpadło ;P
  5. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam ryzykuje i szukam od RS. z montażem choćby kropelką to sobie poradzę
  6. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie... bez szału ;P
  7. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    =O a to nie przypadkiem zwykła gała poliftowa? S line ma pikowaną skórę.. myślałem, że S4 jest z jakimiś fajerwerkami, Od RS jest fajna ale kur.. tylko automat.. Chyba, że ktoś wie czy można górę, przełożyć do manuala?
  8. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy S4 B8 Wychodziło z manualną skrzynią biegów? Jeżeli tak to czy ktoś wie/widział ew. może pokazać jak wygląda mieszek biegów w manualu S4?
  9. Gratuluje furmanki jakieś mody w planach? Piękne wnętrze Bezawaryjności
  10. Chyba poupadali na glowe z tymi cenami I co ,jak powiesz ze nie chcesz geometrii bo nie dawno robiles i jest ok to Ci odmowia kalibracji radaru ? Gdyby to było konieczne i niezbędne to wolę na geometrię jechać we własnym zakresie i za stówkę pyknąć 3D wraz z szarpakami itd
  11. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A poka poka jak to wygląda i jaki efekt jest. Chętnie zerknę ;D
  12. Wydaje mi się, że muszę przeprowadzić, bo mam komunikat "ACC Niedostępne" Niemogę PW do ciebie bo wyskakuje, że niema takiego użytkownika [emoji15] Kalibrujesz lustrem czy serwis? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  13. Panowie, robił ktoś kalibracje ACC w serwisie jakimś? We Wrocławiu zawołali 1000zł!! Kolega czester płacił 300zł. Ja na pewniaka umówiłem się na kalibracje, datę godzinę, wszystko dograne i na rozchodne pytam o cenę... a ona, że równy tauzen O_O poszaleli
  14. To akurat zasługa kolegi WRC wywiercone otwory i w to włożone ledy 5mm czerwone. Wygląda elegancko nocą Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  15. Zawieszenie jest 1BE, ale mimo wszystko jest wysoko ;P na lato może gwint zawita lub air ride. Fotele trafiły się gdzieś tam na alledrogo. Trzeba szukać
  16. Ja mam w a4 b8 na tyle 330mm i 7.5 x 16" ET 45 i wchodzi na styka ;P Z innej beczki Panowie, z którego modelu OOOO Pasuje do a4 b8 zacisk i tarcza 365 lub 385mm? A6 C7 3.0 tdi?
  17. Lift robi robotę, Wyszło na prawdę miodzio Intercooler od 3.0?
  18. Panowie, czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy lewe i prawe lustro składa się na tą samą odległość od szyby? Zuważyłem to u siebie i nie dało mi to spokoju.. rozebrałem oba lustra. Złożyłem na nowo i bez różnicy. Od kierowcy składa się dalej od szyby i mam wrażenie że ciut wyżej. Oba są poliftowe i oba 14 pin plus 2. Tak ma być i jestem przewrażliwiony czy cuś jest nie tak? Widać ze od kierowcy bardziej odstaje Pasazer kierowca Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  19. LY9B to katorga dla perfekcjonisty [emoji14] aż głowa boli jak mocniej mikrofibtrą się przeleci. Od razu ślad [emoji14] ten lakier musi mieć powłokę. Albo pięć różnych [emoji12] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  20. Na obu modułach jest blokada? Może sprzedający dokładał coś, żeby auto lepiej wyglądało/ miało lepsze wyposażenie? [emoji14] coś może budzić wątpliwości np po rozkodowaniu etykiety produkcyjnej? U mnie na pewno było tak że auto niby ma w plakietce fotochromatychne lustro wsteczne a kupiłem ze zwykłym. To samo z lustrami zewn. Mam auto przedliftowe a lustra były polifty z wycięciem u góry [emoji14] tyle że ja wiedziałem o tym że auto było przejechane całym bokiem [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Typ pojazdu Kod silnika Rodzaj paliwa Rok produkcji Pojemność silnika [ccm] Moc silnika [kW] Moc silnika [KM] Informacj 2.0 TDI quattro CNHA 2013.09 - 1968 140 190 Ciekawa opcja ;P nie widziałem nigdy takiej. Różni się czymś od CAHA i reszty? Czy też tylko turbina inna?
  22. Gratuluję zakupu, autko prezentuje się przyzwoicie Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności
  23. Zawsze podobało mi się w garażach segmentowe układanie narzędzi półek itd: Choć nigdy nie mogę zaprowadzić, czegoś takiego u siebie A tutaj orgazm dla oczu Zawsze do garażu można wrzucić Stolik: Kilka wyścigowych stołków Do tego TV i PS4 i masz odpoczynek ;P A i imprezkę jest gdzie zrobić
  24. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Np taka
  25. ChiPis odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem dokładnie tak samo. DPF się nie zapchał i wywalił błąd.. Na szczęście od pierwszego komunikatu, nie jeździłem autem, tylko od razu zamówiłem czujnik wymiana 30 sekund i po kłopocie. Błąd zniknął i DPF zaczął sie wypalać na trasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.