Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
95-98 nie masz czujnika boostu (nie zlogujesz 115 kanału jak w polifcie). mówie oczywiście o 1.8T kumpel w A3 ma sonde szerokopasmową i mierzy mu AFR można założyć że to co możesz zlogować vagiem to będzie możliwość uruchomienia w programie
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
działa, czemu ma nie działać. boost działa jak masz czujnik
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie zagłębiałem się w ten temat ale widzę że jest sporo projektów z silnikiem hondy. Pewnie chodzi o to że K20 jest dużo lepszą jednostką niż seryjny silnik lotusa.
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Zdjęć to Ty nie umiesz robić Zrób jakąś profi sesje bo zapowiada się ciekawie:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chyba tak. Co skrzynia się w McLarenie wysrała a Jeremy nie mógł wysiąść z auta jak się na chodniku zatrzymał. Auta super, tego nikt nie neguje ale do wyjazdu dwa razy w roku lansować się w Sopocie. Chociaż ten białas robi przeciąg bo często go spotykam RS6 Sportmile vs Gallardo Lp570-4 superleggera - YouTube Potrafi wykorzystać na ulicy to co ma pod maską
-
Zabezpieczenie felg przed pyłem z klocków
Jest jakiś patent na to żeby pył się nie przyklejał do felg ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
tak samo jak inne samochody z serii exotic. W Top Gear zawsze się podniecają ferrari, lambo a na końcu i tak zawsze komentarz że woleliby BMW lub audi bo dają porównywalne osiągi a są bardziej praktyczne i tańsze. Był ostatnio jakiś odcinek jak mieli dojechać do jakiejś knajpy i nie mogli się zaparkować nigdzie.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeździłem kiedyś, w sumie zabawka, za***rdala jak głupi ale pozycja za kierownicą, wsiadanie i wysiadanie do mnie nie przemawia:facepalm: Z tego co pamiętam to chyba 1.8l 180-190 koni czy coś takiego? Seryjnie ma 5.5-5.7 do setki (zależy która wersja i jaka waga) ale po wsadzeniu K20T robi przeciąg ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- to pierwszy projekt w PL chyba z tego co kojarze
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Lotus Elise 65000.00 PLN. warszawa - otoMoto.pl do tego k20T i masz takiego kocura do killowania że mucha nie siada
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zgadza się. Ale i tak miny kierowników w super furach bezcenne po objechaniu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dla wielu jednak to nadal zwykłe Audi, owszem szybkie i mocne ale "tylko Audi". Byłem kilka dni w górach, ludzie nie odróżniają A6 od S6 a prawdziwą robotę to robiła czerwona 458 Italia Zdecydowanie wolałbym siedzieć w bmw i zobaczyć minę kierowcy w ferrari
-
Praca nowego napinacza łańcucha rozrządu ???
tak. powinien podnosić i opuszczać łańcuch
-
Spotkania na drodze
Myślisz że kopulowały?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
śliczna:jerk:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja u siebie tam byłem... i nie było co myć jakieś nieszczelne te B5-tki Poprzedni właściciel umył po powodzi przed sprzedażą ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 09:32 ---------- Nudziło mi się więc postanowiłem umyć podłużnice. A co. Jej też się należy 3 opakowania plaka i błyszczy się jak psu jajca
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
a heble masz?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
a co dostałeś w zestawie oprócz budy?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie wiem kto to, ale jest ewidentnie kretynem i spamerem. https://www.facebook.com/Krzysiekg65
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
Tanie przeloty, bilety, linie lotnicze, promocje | Loter.pl tutaj też czasami można znaleźć fajne przeloty jak ktoś lubi sam organizować wyjazd.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Do tego ulepa pasuje idealnie VR6T
-
[ALL B5] szerokie s4
To taki szczegół. Jeśli chodzi o samą pracę to nie spotkałem się z negatywnymi opiniami o AP. Kiedyś sam miałem montować ale sprzedawca mnie olał i nie dostałem gwintu:facepalm:
-
[ALL B5] szerokie s4
Wczoraj gadałem z kumplem który ma właśnie AP i powiedział że mu piszczy strasznie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wiesz jak tam brudno?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Detalingu ciąg dalszy. Teraz myje drzwi Jeszcze 3 sztuki ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- Gracjan myłeś tutaj?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
DUBit Tuning Festival 21-22 lipiec 2013 - relacja video | by H-szyk | blog.venom24.pl - YouTube