Treść opublikowana przez Buba
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mercedes SLS GT3 Jedyny w PL,Jeden z 40 na Świecie (3270122734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dziękuję dobranoc:decayed:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja będę więc ogarniać poślady na przyjazd wójta:decayed:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
i co? jakiś spocisz będzie?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
prasą nie da rady wziąłem diaxa, obciąłem co się dało z zewnątrz. Później ponacinałem kołnierze w kilku miejscach, mały przecinak i waliłem pomiędzy kołnież a wahacz do okoła aż wypadło. myślałem że będzie gorzej ale bardzo łatwo i szybko wyszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie ktoś dzisiaj? Pomijam oczywiście Poźka i oniaka którzy są zawsze
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
pomarańczowy? logo powinieneś za***ać na tej całej połówce
-
Strefa Śmiechu
MC Dziad & MC prof. poseł Krystyna Pawłowicz "Marsz Szmat"! - YouTube
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ale Ty cały czas mówisz o nowym RS6 którego zaden tuner nie ruszy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O proszę. Coś się ruszyło w temacie:grin:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zorientuj się ile f*ck upów mieli żeby mieć jeden dobry przejazd na zawodach:wink: A tutaj DD https://www.youtube.com/watch?v=nbc3L0zsxAE
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Oj tam
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Ej no ja mam zielony Sid i Gracjan ma niebieski LCQ ma biały Musisz jakiś inny kolor zastosować
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie to żebym coś sugerował
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
A to przepraszam za wyrażenie swojego zdania Kurde za***isty mod. rewelacja. Na pewno temp w dolocie spadnie o 15 stopni a zwiększony o 10% przeplyw podniesie moc o 15KM. Szkoda że nie udało mi się kupić zanim jeszcze poprzedni właściciel sprzedawał. Zazdroszcze. Też chciałbym takie coś mieć. Będziesz malował lub polerował żeby było ładnie pod maską?
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Ale czy ktoś pisze o Twojej kieszeni (wyjustuj bo nie widze)? Uwierz mi mało nas to obchodzi (chociaż może Fly sprawdza historie Twojego konta). Piszemy tylko o sensowności tego zakupu. Chill out:wink:
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz.... Prawde pisze:wink:
-
Chorwacja co poleciacie
Jest cały wątek o wyjazdach do Chorwacji
-
Moje auto - temat sie rozwija
Ale brzydki środek
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja też. z ciekawości przymierzyłem. będą w A3 śmigać a tam to nawet stalówki pasują
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tak Artec
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wszyscy sie nimi jarają ale do b5 jakoś ich nie widze
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
nawet jakbym miał to i tak brzydkie poza tym nie wsadze tego na zaciski chyba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
8.5 i 9.5 próbują mnie przekonać że felgi z rantem są za***iste ale dla mnie to kupa. bedą opony to założe i ciekawe jak będzie wyglądać
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
taka sytuacja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A gdzie twój nowy ziom? Nie macie słit foci?