Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] Parówa
w gre wchodzi tylko wzór RS4 , takie jak ma Adaś czarno srebrne zarazilem cie tamtymi felami z RS'a :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
tylko wymienilem WG i wyregulowalem. zadnych MBC. jak troche polatalem to nic sie nie dzialo. jutro podepne kompa i sprawdze czy zadnych bledow nie wywala. Zastanawiam sie czy reset ECU zrobic zeby sie przystosowal do nowych wartosci
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
Co myślicie? Pierwszy raz w życiu to robiłem. Szczere ale łagodne opinie :gwizdanie: Radocha niesamowita, banan na twarzy ale może coś jest źle to poprawie dopóki mam możliwość.
-
Wypadzik w góry...
zobacz prognozy pogody. nie spodziewaj się nie wiadomo jakiego śniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ile ładuje ? zaraz wrzuce filmik to sam ocenisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Testpipe skonczony. WG wymienione. Turbina czerwona. Banan z gęby nie schodzi :kox: :kox: moskal widze szalejesz :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Testpipe zrobiony. Teraz sie zastanawiam czy bedzie pasowal do reszty wydechu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tylko podpucha , dostał na tydzień czasu chyba za to ze ostatnio pol spotu siedzial ze szmatka i wycieral szybki i kazda kropelke wody
-
[B5 AEB] Ponownie błąd 16500
a sprawdzales kabelki? moze cos nie laczy/przerywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sprawdzilem jeszcze, auto stoi w garazu z wyjetym wydechem, calym dolotem i jutro czekam na spawanie. mam nadzieje ze mi sie uda zrobic. Dzisiaj siedzialem wycinalem kwasowke, zobaczymy co z tego jutro wyjdzie. bedzie troche zabawy z tym i mam nadzieje ze nie rozwale kata bo bede musial na twojej rurce wracac... Od kiedy PIXI jest czerwony?? Gratki awansu do starszyzny klubu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic, tak poprostu sobie robilem rozne rzeczy, wymienilem WG, rozebralem pol silnika, poprawialem po mechanikach kilka rzeczy, jutro wydech bede spawal. takie tam pierdolety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez mniej nie dawalem ale z ciekawosci pytam a ciesze sie bo wczoraj prawie 12 godzin pod, nad i w samochodzie spedzilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co za kórwa zboczeniec Zadaj sobie pytanie : "ile pkt może mieć dziecko w skali APGAR po takim ojcu jak Ragga ???" :polew:
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
Przeczytałes i co wywnioskowales? niestety nie sprawdzisz czy to termostat czy czujnik... Ja wymienilem oba i mam problem z glowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 20:39_________________________________________________ GRATULACJE P.S. Z ciekawosci ile miala w skali APGAR??
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
Odgrzebuje żeby powiedzieć ze nie trzeba wyjmować całego turbo ani spuszczać płynów żeby ustawić sztangę. Dzisiaj wymieniałem WG i wystarczy założyć klemy na górny i dolny waz od płynu chłodniczego. Odkręcić dopływ płynu, odkręcić od kolektora i od dolnego mocowania, zdjąć waz idący do IC, odchylić delikatnie turbo i jest dojście do śrubek regulacji. U mnie nie chciały śruby puścić wiec wziąłem strzykawkę, podłączyłem pod gruszkę i sztanga się wysunęła wystarczająco żeby odkręcić te śruby. Od razu dodam ze jest trochę więcej zabawy ale ja nie miałem możliwości i nie chciało mi się wyjmować całego turbo dlatego próbowałem inaczej. Dzięki temu można to na parkingu zrobić. Oczywiście cały dolot trzeba zdejmować
-
[B5 AEB] Ori termostat (oznaczenie)
Nie mam niestety, narzazie jestem w Bieszczadach do świąt i jak wrócę to na spocie mam odebrać
-
[ALL] Legalność ksenonów
A ja gdzieś czytałem artykuł ze do 4300K nie trzeba mieć spryskiwaczy. Cholera nie pamietam...
-
[B5 AEB] Ori termostat (oznaczenie)
Na to pytanie ci nie odpowiem bo po prostu nie wiem
-
[B5 AEB] Ori termostat (oznaczenie)
050121113C ale sprawdz rocznik dla pewnosci
-
[B5 ADR] Drżenie silnika
wystarczy ze wejdziesz w pewnien dzial i tam jest kilka osob z roznych stron naszego kraju ktorzy oferyja czesci w dobrych cenach. szukanie nie boli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Regeneracja wahaczy
drogo jezeli mialbys wysylac na drugi koniec polski i byc bez auta. jak jest tylko kwestia tylko zdjecia starych i zalozenia regenrowanych to calkiem senowne biorrac pod uwage opinie ktore czytalem bo podobno rzeczywiscie wytrzymuja sporo wiecej niz nowe. jak komus auto potrzebne to lipa troche tak zostac na tydzien lub wiecej. ja osobiscie bym sie skusil. jeszcze popytam, poczytam ale znalazlem juz kilka stron gdzie ludzie ogolnie zachwalaja regeneracje wahaczy i kilka zakladow w polsce ktore sie tym zajmuja i robia to dobrze. szczegolnie wlasnie w przypadku wielowahaczowego zawieszenia. mysle ze nad tym tematem warto sie zasatanowic.- [ALL] Regeneracja wahaczy
chyba o ten warsztat chodzi http://www.blonski.com.pl/pl/cennik na passat forum i na sr wszyscy o nich mowia wiec chyba cos w tym jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Why?? - [ALL] Regeneracja wahaczy