Treść opublikowana przez Buba
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
Tylko Nokia i tylko N-seria. Sam mam N95 :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Jaki olej do skrzyni biegów?
a ile go trzeba wlac??
-
[B5 ARG] Gaśnie po odpaleniu
najpierw
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
niom pamietam jak ja sprzedawales. fakt mody byly przednie tez mialem solniczke i calkiem fajnie sie smigalo. coprawda tylko b16 ale cabrio to cabrio :gwizdanie: lachony byly zawsze [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 17:43_________________________________________________poza tym fura kox :good:
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
hteb czy ty czasem nie miales fajniutkiej czerwonej solniczki b16a2T i dosc ciekawej mocy???? po nicku tak kojarze z honda-crx.info. Jesli tak to widze ze duzo ludzi sie przesiada z hondy na audi [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 17:29_________________________________________________ nie tylko wy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Falujące obroty i gaśnięcie
VAG prawde powie ja tak mialem z powodu czujnika Halla
-
[B6 ALT] Rozrząd - jaka cena?
kontaktuj sie z tym oto Panem. Wszystko Ci powie, wytlumaczy i ceny tez ma przystepne http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
metaliczny dzwiek to padniety zawór(cięgno,sprężyna) wastegate, w efekcie obijająca się luźna klapka na kolektorze turba ile kosztuje naprawa tej spreżyny? nie wiem czy to ma zwiazek wlasnie z tym ale u mnie jak zgasze auto to jest wlasnie taki dzwiek. jade sprawdzic czy mam wydech szczelny bo moze tam jest wina ale cos mi sie wydaje ze to moze byc cos z turbo...
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
dzieki Poziek
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
to i ja sie dolacze z pytankiem. wyjmuje stary dv, zakladam nowy i wystarczy czy musze jakas adaptacje robic??
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Wozidlo pierwsza klasa w najpiekniejszym kolorze :good:
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Oblednie piekna fela black i jest mega lans kox
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
czy WD-40 mozna uzywac na uszczelki i wogole elementy gumowe?
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
Ladniusia taka jak moja
-
[ALL] Malowanie calego auta- mozna na inny kolor ???
daj namiary gdzie tak robia??
-
[B5 AEB] pisk sprzęgła?
to chyba by caly czas piszczalo. jak przejade kilka km to przestaje i nic nie slychac. sprobuje nagrac jak sie silnik troche ostudzi bo to na zimnym tak sie dzieje. przynajmniej narazie
-
[B5 AEB] pisk sprzęgła?
ale dlaczego jak wcisne troszeczke sprzeglo to nie piszczy?
-
[B5 AEB] pisk sprzęgła?
Nio wlasnie jak w temacie. Problem pojawil sie wczoraj. Odpalam rano auto i slychac taki delikatny pisk. jak troche wcisne sprzeglo to pisk znika. jak przejade kilka km to tez znika. sprzeglo nie slizga. gdzie szukac przyczyny? co sie sypie?
-
[B5 ADP] GIŻYCKO
Raga widocznie tak ma byc. :gwizdanie:
-
Dobrzy chiptunerzy
chip->gaz
- [B5 AEB] świece
-
[B5 AEB] Jakie logi ?
Jakie logi do pelnej diagnostyki AEB. ktore zrobic dynamiczne a ktore statyczne. szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc.
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
jesli chodzi o montaz to to jest kwestia odkrecenia dwoch srub i odpiecia wtyczki. nie wiem tylko czy trzeba cos pozniej regulowac/ustawiac.
-
[B7 BRE] Kolejna b7 na forum :)
ładniusia
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
sa na allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=czujnik+halla+a4 http://www.allegro.pl/search.php?string=czujnik+halla+audi&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0 co do rozrzadu to blad mialem juz przed wymiana.