Treść opublikowana przez Buba
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Musze do mojego zajrzeć czy taki sam syf siedzi
-
karta z lte a telefon bez lte
Wiem. Nie zalezy mi na lte ale zastawiam sie czy bedzie 3G. Niestety teraz tylko oferty z LTE i niby zmuszanie do kupna nowych telefonow ktore to ogarna
-
karta z lte a telefon bez lte
Jak mam iphona 4s i wsadze do niega karte ktora obsluguje LTE to jaka bedzie predkosc internetu? 3G?
-
[ALL B5] szerokie s4
u mnie seryjne eskowe na większym momencie latało. teraz mam RS4 też nic się złego nie dzieje. Seryjne sprzegło RS4 przyjmuje 500KM. Może wybierak?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Właśnie o to mi chodzi. Nie neguje przyklejania naklejek. Chodzi (wg mnie) o wiochę przyklejania ich na pół szyby. Jakby miała nie wiadomo jaki mega przekaz (lub co gorsze była przedłużeniem czegoś). 99% społeczeństwa widząc takie auto pomyśli, że kierowca przesiadł z się z malucha do innego auta ale w głowie nadal została wizja samochodu z wielką naklejką, żeby wszyscy widzieli i gwarantuje Ci, że nie zrozumieją znaczenia raceism. Rozumiem np nosba, którego RS5 jest, można powiedzieć, demo car'em i w ten sposób reklamuje siebie czy inne samochody (np sportmile) ale reszta naklejek jest słaba. Dla ludzi którzy znają temat mała, subtelna naklejka załatwi temat. Ci którzy będą chcieli to ją zobaczą.i docenią. tego nie wie nikt ale gimbaza wymyśla teraz nowe słownictwo i się tym lansuje trzeba Miodka zapytać co myśli o tym
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Arni nie chodzi o tekst naklejki tylko o wioche ktora robia ludzie przyklejajac ja na pol przedniej szyby. Co by tam nie bylo napisane i z czego by nie byla zrobiona to dla mnie wiocha. Mozna subtelne male przykleic ale nie pol szyby bo to wlasnie jest porownywalne do fiata 126 i pioner czy tunning lepinych kiedys. Moze sie i nie znam ale u mnie na wsi na pewno zrobilaby taki wlasnie szal nastoletnich podpasek.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bieniek kiedys byl PIONER a teraz jest raceism :-D
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
No to jestem gimbaza bo dla mnie raceism na pol przedniej szyby jest slabe ;-)
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Takie bylo zalozenie. Mialy byc jajcarskie i takie sa. Jednym sie podoba innym nie ale na pewno sa inne niz 99% pozostalych. W pewnym golfie sa coca-cola i tez sa fajne chociaz co ma coca-cola do bezpieczenstwa. U mnie przynajmniej jest jakis zwiazek :-) Co do malowania to trzeba by z lupa podejsc zeby zobaczyc roznice wiec po co przeplacac.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
powiem ci że dużo lepiej wyglądają niż czerwone. bardziej się rzucają w oczy to nie wlepa tylko własnoręczne malowidło
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dev czyli efekt osiagniety ;-)
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
mam takiego sąsiada co bardzo chce żebym mu te fele sprzedał i mi obgryza wieczorami
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ręce mi drżały ale jakoś się udało i bonus na koniec
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Odgrzeje troche kotleta
-
C5 Freak Biturbo+
ehh u mnie +2...
-
[ALL B5] szerokie s4
Zajebioza!
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
Aaaaa faktycznie ;-)
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
A jak chcesz wsadzic wydech z b7 do b5 jak to zuepnie inna konstrukcja
-
Klima w Wa-wie - gdzie podjechać na sprawdzenie/czyszczenie?
Cyprysowa Chłodnice Rosłoniec
-
Jaka średnica rur do budowy układu wydechowego w A4 B6 2.7 V6 BiTurbo?
2.75 cokolwiek daje. wszystko co poniżej to to samo co seria
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
poka tą większość
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
are you siur?
-
Jak wycofac sie z aukcji na allegro ????
napisz @ żeby się bujał i już
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Niom. Testowałem jedną, dwie dziurki. Kombinacje APC i Piany. Jeden, dwa, trzy filce. Za każdym razem to samo i ciężko trafić. Mam pianę ValetPro i może to jej wina. Jak się skończy to coś innego wleje i zobaczymy
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Bez przedłużki nie założysz dyszy. Filce muszą być. Ja mam od roku Marolexa i jeszcze nie ustawiłem żeby była dobra piana. Różnica nawet jest ciepła/zimna woda