Treść opublikowana przez Diego
-
[B6 AVF] Montował ktoś już taką kierownicę
Podepne sie do tematu :gwizdanie: Panowie co myslicie o takiej kierownicy: http://allegro.pl/item334129888_kierownica_audi_drzewo_skora.html Jest z tego co widze od A6, ale na 90% powinna pasowac do A4. Warto cos takiego brac ? Mam wnetrze wykonczone tym typem drewna. EDIT: Avantéix wyrezal kierownice od TT, wiec pewnie od RSa dez sie da. Zapewne cala sprawa sprowadza sie do wlasciwego modulu sterujacego i wiazki. http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/steering_wheel/tt_steering_wheel-1/installed/
-
[ALL B6] Co wybrać led czy listwy od S4
Tez mi sie tak wydaje Znalazlem je tutaj: http://www.ujeb.pl/czarneledya4/
-
[ALL B6] Co wybrać led czy listwy od S4
Listwy to na 100% Ale lampy.... jak Ci sie podoba ten typ to moze lepiej czarne:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Xenon ma 35 w natomiast halogen 55 w. Hid wydziela na tyle malo ciepla, ze nie jest w stanie ogrzac szkla swiatel.
-
Strefa Śmiechu
Ostra konftrontacja między Joanną Najfled, katolicką działaczką, publicystką portalu kosciol.pl i Frondy, a redaktorem naczelnym GAYLIFE.PL http://www.dailymotion.com/video/x4wufl_joanna-najfeld-vs-jacek-adler-w-wsi_news
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I znow beda korki w Krakowie jak 20 maja zeszlego roku :gwizdanie: Kurcze moze uda mi sie wyrwac "na miasto"
-
[B6 AVF] Multitronic przełożenia N i P
Tylko i wylacznie P. Oczywiscie skrzynia nie umrze od tego ze zgasisz silnik na N ale ze wzgledow bezpieczenstwa nie praktykuj tego. N sluzy zasadniczo do tego aby dalo sie przelaczyc miedzy R a D oraz do umozliwienia wciaganiecia na lawete Poczytaj sobie forum www.automat.pl
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Niestety nie, mam dyzur.
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Longinus, mialem identyczny problem jak ty. Wszelkie protezy nie bardzo sie mi podobaly Rozwiazanie : kupilem nawigacje BNS 5.0 -- Jest to radio i grajek mp3 z doczepiona funkcja navi Funkcjonalnosc tego jest o wiele wieksza niz golego concerta. Mozemy sie spotkac to zobaczysz sobie co i jak. Teraz ceny: za swoje bns (nie uzywane!) zaplacilem 730pln z kosztami kuriera. Concerta sprzedalem za 450 pln. Allegro rulezz Montaz + antena + kable 600pln Radio dziala rewelacyjnie -- duzo lepiej niz standard. MP3 -- sam miodek Navi to taka namiastka, jest strzalkowa i przydaje sie tylko awaryjnie. Kilka fotek abys zobaczyl co i jak:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo No to mamy dwie góry i jeden dół Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th:
-
Spotkania na drodze
Fioletowo-błekitny avant z ksenonami spotkany dzis na Kalwaryjskiej, około 12:30. Z tylu podkladki klubowe prawdopodobnie :gwizdanie:
-
4-ramienną zamienić na 3-ramienną z przyciskami do multi - da rade????
Oczywiscie, ze da sie to zrobic. Glowny problem to koszt, okolo 1200 -- 1300 $ Jest tez troche rozkrecania, troche dlubania ale da sie to przeskoczyc http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299
-
Strefa Śmiechu
- Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
No to ja też krótko i na temat : wiśnowo-ceglaste modeo mk3 KVV 196? -- bardzo czesto pokazuje sie na obwodnicy i kawałku dwupasmówki do Wieliczki.- Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Ciekawy temat, ciekawy... dorzucę swoje 3 talary. Dziś zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli przez krakowskie mondeo (video rad.) Panowie posprawdzali sobie dokumenty, sprawdzili czy działają stopy przeciwmgielne i tak dalej. Na koniec zainteresowali sie hidami. Sympatyczny misiek stwierdził, ze skoro są czyste i mam standardowa barwe (przymierzali do swojego mondeo ) To mandatu nie dostanie Chwile pogadaliśmy i wyszło na to, ze panowie wycinają tych co mają niebiesko-fioletowe światła lub nieustwione. Dla przypomnienia, tak wyglądało porównanie które robiliśmy na jednym ze spotów:- Strefa Śmiechu
De-motywatory- Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
Ooo, no widze, że jest nas wiecej Ja mialem biednego 1.6 basic -- pełen manual Kupilem go na pierwszym rocku studiów. Ehh strasznie lubilem to auto, zjezdzilem nim kawałek Europy (bez klimy! ), sprzedałem go jak miał cos około 270k przebiegu. Zero poważnych awarii.- Strefa Śmiechu
Sprawdz sobie wzrok http://tinyurl.com/3coj5s- [B6 AYM] Automatyczna skrzynia biegów MULTITRONIC - wymiana oleju
Nie mam faktury pod reka ale napisze z pamieci: ASO Auto Special Krakow Modlniczka: filtr oleju: 1210 pln olej ATF: 730 pln Reszta to robocizna w tym czyszczenie filtra siateczkowego w skrzyni. Wymiana metoda dynamiczna. Olej i filtr wymienia sie jednoczesnie tzn. bez sesu jest wymiana samego oleju i jazdna na zasyfionym filtrze.- [B6 AYM] Automatyczna skrzynia biegów MULTITRONIC - wymiana oleju
Wyminana oleju i filtra w tej skrzyni to koszt ok 2200 pln - 2500 pln w ASO. Trwa jakies 1.5h - jesli olej wymieniany jest dynamicznie. Poszukaj sobie na forum, pisalismy o tym sporo. I lepiej wymien ten olej zgodnie z zaleceniami producenta, bo znow bedzie placz, ze multi to slaba skrzynia i "sie sypie".- [B6 BFC] Kilka bledow i dziwne zachowanie auta
Madey, szarpanie przy zatrzymywaniu swiadczy o zaniedbanej skrzyni biegow. Wymien filtr w skrzyni oraz olej - najlepiej w sposob dynamiczny. Poprawione multitroniki montowane byly od wrzesnia/pazdziernika 2003 - w roczniku modelowym 04.- Strefa Śmiechu
- [B5] Problem z licznikiem
Najprosciej tak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4- [B6 AVF] problem z jazdą (multitronic)
Bez wady, multi poprawili mniej-wiecej w polowie 2003. :gwizdanie:- [B6 AVF] problem z jazdą (multitronic)
Czyli generalny remont I jak Ci teraz autko lata ? - Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy