Treść opublikowana przez NYNA
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
No na narty z rodziną to już box musi być.
-
B8 TrOOOOp
Jak tylko tyle wlałeś to nic się nie stanie, wtryski się nawet trochę przeczyszczą
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Panowie zapamietajcie i mowcie wszystkim gdy tylko bedzie mowa o tetniaku czy innym guzie w glowie: w Pradze jest klinika ktora ma sprzet do Gamma Knife kupiony m.in. Za pieniadze z nagrody Nobla dla W. Havla. Oddal je na ten cel. Koszt operacji to ok 3tys eur. NFZ moszna zapomniec chyba, ale co to jest 3k€ w takiej sytuacji. Wazna jest jednak wczesna doagnoza - leczy sie tak guzy do 6mm. Zaden lekarz w PL o tym nie mowi, bo sztab ludzi zostal by bez pracy - wola kroic. Grzes, jest dobrze, przy takiej komplkacji operacji zona ma niewielkie uszkodzenia. W zasadzie jest w gronie szczesciarzy. Trzymamy wszyscy mocno kciuki! Szkoda że 6 lat temu tego nie wiedziałem bo kumpel miał guza w głowie i 4 razy go wycinali aż wkońcu tak się umiejscowił że nie było opcji operacyjnie go usunąć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Niestety Febi też za długo nie wytrzymują.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
To co ty chcesz zabrać na ten urlop? Ja w zeszłym roku jechałem C6 w kombi z dwójką dzieci (z 3 latkiem i z małą która miała roczek) czyli wózek, wanienka, zabawki i te sprawy, no i bagaże oczywiście. Ku mojemu zdziwieniu spokojnie się spakowałem do auta, a też myślałem że bez boxa się nie obejdzie, a kumpel jechał z półroczną córą volvo S60 więc mial podobny zestaw bagaży co my i u niego bagażnik był cały załadowany i jeszcze połowa siedzenia tylnego, więc różnica pomiędzy sedanem a kombi jest ogromna moim zdaniem, sedan na rodzinne auto się po prostu nie nadaje.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Trzeba wierzyć że będzie dobrze, wygrać w głowie z rakiem to połowa sukcesu. Trzymam kciuki!!!
-
Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
Ja diagnostą nie jestem ale to kolegi mojego stacja jest i na prawdę mają tam pojęcie i wiedzą co robią. Więc jak chcesz to mogę Cię umowić tylko najlepiej by było tak od poniedziałku do czwartku w godzinach do 13 podjechać, albo zostawić im rano auto i po południu odebrać, bo poźniej się robi młyn z przeglądami i nie mają czasu się takimi rzeczami zajmować, a do południa jest spokojnie więc mogą posprawdzać i poszukać co to się tam dzieje u Ciebie. Napisz który dzień Ci pasuje a ja Cię umówię.
-
Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
Byłeś na stacji diagnostycznej DAMAR koło OBI w Częstochowie? Jak będziesz mial czas i chęć to daj znać kiedy Ci pasuje i podjedziesz na tą stację i się zobaczy co to tam się dzieje u Ciebie.
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
No wiadomo że dużo od tego zależy, jednak za granicą auta latają głownie w LL i robią takie przebiegi Audi A4 1,9 TDi 130 Avant S-line als Kombi in Odder Nawet dużo 2.5 TDI ma takie przebiegi Audi A4 AVANT 2.5 TDI 163cv CAMBIO AUTOMATICO als Kombi in Brindisi W przypadku kolegi właśnie ta opcja ze sporo cofniętym przebiegiem jest bardziej prawdopodobna i dlatego ma tyle problemów z autem.
-
Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
Jak się przyzwyczaić, przecież to nie jest normalne że coś Ci tam wali więc trzeba to znaleźć i usunąć. Jak by to było normalne w tym zawieszeniu to wszyscy by tak mieli i tak jeździli. Przejedz się innym B5 (sprawnym) to zobaczysz różnicę i przekonasz się że to co masz u siebie to nie jest normalne.
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
przy tym przebiegu to sie moze rozkrecac stara 80 1.9 ale nie a4 b6 Nie przesadzaj B6 spokojnie 500 tys.km bez remontu przejeżdzają.
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
Przy takim przebiegu to 1.9 się dopiero rozkręca i na program do tunera jedzie:decayed: No chyba że jakiś rzeźnik tym jeździł, ale skoro masz tyle różnych awarii osprzętu itd. to raczej przebieg dużo większy tam jest.
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
A ile na prawdę tego pewnie nie wie nikt.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
W Sulejówku masz warsztat który poleca założyciel tego wątku(jaro4444), tam właśnie były robione pierwsze swapy.Tel do warsztatu 022 783 41 04 Poczytaj wątek a wszytsko będziesz wiedział.
-
OC w PZU z opcją auto szyba
To się nazywa ochrona zniżek, czyli jak zrobisz jedna szkodę w roku to nie lecą Ci zniżki, jeżeli masz pełne zniżki to płacisz za AC 50 zł a OC 10 zł w PZU tak jest, ale jezeli nie masz pełnych zniżek na AC to juz płacisz dużo wiecej za tą ochronę. Autoszyba się przydaje i też śmieszne pieniądze koosztuje, a szkoda by mi było zgłaszać szybę z AC nawet z ochrona zniżek bo zawsze lepiej ja mieć w rezerwie na poważniejsze przypadki.
-
OC w PZU z opcją auto szyba
I tylko to jedno zdjęcie Ci zrobili? Nie robili zdjęcia całego auta itd.? Ja jak byłem to zdjęć robili kilka.
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Tylko w warsztacie muszą zrobić zdjęcia tej uszkodzonej szyby jeszcze na aucie, więc sensory itd. bedą musiały być widoczne na tym zdjęciu.
-
Platforma cyfrowa NC+
To chyba nie miałeś wcześniej telewizji skoro z obecnego pakietu w NC+ jesteś zadowlony.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Sam widzisz ile wytrzymały te które masz teraz więc jeżeli chcesz mieć spokój z zawieszeniem na długi czas to tylko LEM czy TRW z pewniego źródła. Nie kupuj z jakiś "promocji" na allegro gdzie mają taniej niż w hurtowniach bo poźniej będzie płacz że szybko padły.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bez przesady znowu żeby zlewać olej po 300 km. Zrób na nim maksymalnie z 8000 tys km i wtedy wymień na pewno nic złego się nie stanie.
-
Fotoradary, mandaty, pkt karne..
Fajny filmik:naughty: Szczere wyznanie pewnego ?krokodylka?. "Jechałem sobie mondeo?" - Poboczem.pl
-
Polecane opony letnie
A w teście ADAC Pirelli P7 mają najlepszą ocenę co do ścieralności. Test opon letnich ADAC 2013 w rozmiarze 225/45 R17 W/Y ~ Oponeo.pl
-
Platforma cyfrowa NC+
Myślę że teraz to się szybko ogarną i po otrzymaniu pisma z rozwiązaniem umowy będą dzwonić z konkterną ofertą i będzie można coś sensownego wyrwać dużo taniej, a jak nie to podziękować i czekać na kolejny telefon a będzie ich tym więcej im szybciej będzie się zbliżał koniec umowy po złożeniu pisma, bo na bank będą chcieli utrzymać jak najwięcej dotychczasowych klientów i nie pozwolą im tak łatwo odejść. Także trzeba wysyłać pisma i czekać na kontakt z ich strony.
-
Kto nie wytrzymal
Myślałem że się dziwisz że przez noc Ci kościół wybudowali
-
Platforma cyfrowa NC+
Bardzo dobrze bo myśleli cwaniaki że to przejdzie bez większego echa i jak każdemu dołożą po parę zł do abonamentu to stwierdzi, a co mi tam 20 czy 30 zł i nic nie zrobi tylko będzie płacił dalej. Polak jednak głupi nie jest jak się okazuje i wychodzi na to że jednak większość wyśle pisma z rezygnacją i nie dadzą się naciągnąć, a do tego te wszystkie teksty w necie i ten profil Anty nc+. Teraz to muszą coś z tym szybko zrobić bo zaczyna się to rozrastać do niebezpiecznych dla nich rozmiarów.