Treść opublikowana przez NYNA
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Ty pilnuj lepiej tego kuriera z tym grilem żeby mu się nic w drodze do Ciebie nie stało, trza mu było powiedzieć co wiezie i że mogą być próby przejęcia tego grila:grin:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Fajna fajna, te w tylnych drzwiach też dobrą robotę robią szczególnie w słoneczne dni, a u mnie przy dwójce małych pasażerów z tyłu to już wogóle jest super. Jak idą spać jak gdzieś dalej jedziemy to zaciągam i mają ciemność, pomimo tego że mam farycznie szyby z tyłu ciemne to dodatkowo jak zaciągnie się te rolety to mają noc w ciągu dnia:wink:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Drogi wstecz to on nie ma jak na kiblu siada. Jest to jakiś plus na pewno że jeżdził na oleju kótry nie był kupowany i rozlewany w Polsce bo to już wogóle masakra jest. Zrób na tym oleju z 5 tys.km i wlej jakiegoś dobrego full syntetyka i będziesz zadowlolony i Twój silnik i turbina też i nie bój się nic Ci się nie rozszczelni itd. zmiana wyjdzie tylko na + Przeczytaj z 5-10 stron do tyłu i zobaczysz że wiele osób tak zrobiło i nic złego się nie dzieje.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Teraz mogłeś wlać to 10W40 a na jesień już full syntetyk 5W... lub 0W... i wtedy dopiero będzie dobra ochrona silnika w duże mrozy, tylko lej coś lepszego niż castrol. ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Ps.Dobrze że te stare silniki są tak twarde i idiotodporne (czytaj mechanik z czasów PRL-u) bo tak to większość z nich by już dawno nie żyła.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ciekawe jak na tej feldze będzie wygladało auto bo wczesniej był kox i chyba ciężko będzie to przebić. Sprzedać teraz auto za wiekszą cenę niż "okazje" z allegro nie jest tak prosto i może to trochę trwać.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jakaś felga 20 by się przydała:whistling:
-
Tiprtonic - wymiana oleju statyczna czy dynamiczna?
Ja już ze 3 wymiany statyczne zrobiłem w TIP-ie w C6 i zawsze przy pierwszej wymieniałem filtr a poźniej za parę tys. druga wymiana oleju już bez filtra i olej był czysty, a auto już ma 500 tys. nalatane.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No właśnie chciałbnym zobaczyć takie zdjęcie bo widziałem kilka motorów po 200 tys. na castrolu i LL i było smoły od zajeb.... Taka ciekawostka jeszcze:decayed:Ostatnio fajna meriva przyjechała z zachodu z przebiegiem niecałe 60 tys km w środku nówka jeszcze nowością czuć, ale niestety ktoś zapomniał od nowości oleju wymienić i się bidaczek zatarł Z miski to smołe trzeba było wygrzebywać a nie olej:facepalm: ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- Na Totalu jeździłem jak mialem Peugeota 2.0 HDI i byłem zadowolony z niego, fakt że tylko 120 tys. km na nim zrobiłem od nowości i sprzedałem auto, ale problemów nie było, zresztą znajmowy kupił odemnie i jeździ do tej pory, czyli z 5-6 lat i nie narzeka więc chyba jest ok. ale nie wiem czy dalej na tym oleju jeździ czy zmenił.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja pierwsze A6 kupiłem właśnie w dzień 30-tych urodzin:grin:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
A druga sprawa to znajdz jeszcze car spa co Ci to zrobi naprawdę dobrze za tą kosmiczną cenę.
-
MMI 3G Spolszczenie z chomika
Dlatego muszą sami wrzucać takie spolszczenia do sieci, żeby sobie klientów napędzać.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
He he co to za ASO? Powiedz im że zadzwonisz do importera że nie chcą Ci zalać oleju ktory spełnia normy VAG a którego nei mają niestety w swojej ofercie. Zawsze do ASO przywoże swój olej i filtry i nigdy nie było problemu czy to auto na gwarancji czy już po. Jeszcze każe im wpisać dokładnie na fakturze jaki olej wlali, bo sami to piszą olej dostarczony przez klienta i tyle.
-
Piłka nożna
Co tu się wypisuje to normalnie głowa mała, a temat niby o piłce nożnej:shock3:
-
Olej Liqui Moly norma 507.00 czy z normą 505.01 do pompowtryskow ?
Lej top tec 4600 i zmieniaj tak jak teraz i będzie git:thumbup1:
-
Olej Liqui Moly norma 507.00 czy z normą 505.01 do pompowtryskow ?
Nie każdy ma tyle czasu żeby przewertować 280 stron. Średnio raz na 5 stron pada takie pytanie więc dużo byś czytać nie musiał, no ale lepiej załozyć 10 takich samych tematów niż się trochę wysylić i przy okazji trochę wiedzę zgłębić.
-
Olej Liqui Moly norma 507.00 czy z normą 505.01 do pompowtryskow ?
Mało Ci tu na temat oleju i norm: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie ja ostatnio 3 sztuki dostałem i każde napisałem na kogoś innego plus jedno wyższy mandat ale bez punktów, co z tego że kierowcą był facet a podałem że kobieta prowadziła:grin: Zdjęć nawet nie widzałem i wali mnie to czy widać kierowcę czy nie, dla nich ważna jest tylko kasa a od kogo co i jak to już nie wnikają.
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Ja mam zalanego motula 75W90 GL-5 w skrzyni i w moście też. Quattro w manualu trosen kąpie się w tym samym oleju co skrzynia więc tym bardziej wymiana jest wskazana.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W Carsie jak nie masz zniżek to cena Cię może powalić
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jakie to leniwe wszystko, było ze 100 razy:wink: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-motul-najlepszej-cenie-32035/index66.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To wlej ten jak chcesz mieć w zimę lepsze parametry: MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 lepsze parametry w niskich temperaturach niz SPECIFIC 505.01 ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- A już napewno każdy 5W... będzie lepszy od Twojego Castrola 10W40 więc z deszczu pod rynne nie możesz wpaść
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak by płukanka powodowała jakieś negatywne skutki to na tyle osób co ją tu na forum zastowsowało ktoś by to chyba zauważył i o tym napisał, a skoro tyle osób stosuje i nikt nic nie pisze więc nie przesedzajcie znowu z jakimiś dziwnymi teoriami że coś się stanie że się rozszczelni itd. bo to już żeśmy przerabiali przy temacie pełnych syntetyków i wiemy że to mit mechaników i sprzedawców z poprzedniej epoki.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dlatego mam nadzieje że każdy przeczyta chociaż kilka stron tego wątku, popatrzy w karty produktów i wyciągnie własne wnioski a jak nie to znaczy że "kujawski" jest własnie dla niego i szkoda czasu na uświadamianie na siłę.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No ale po co kogoś na siłę przekonywać, każdy potrafi wyciągnąć własne wnioski i karty produktów to nie czarna magia, a teksty typu że auto jeździ np. na kujawskim i jest ok więc po co lać lepszy są wogóle super:facepalm:
-
System operacyjny Android
Ja dlatego wziąłem SIII mini i dla mnie gabarytowo jest idealny, mam też xperie S i jednak ten SIII mini jest bardziej poręczny i w łapie dużo pewniej leży i jednak cześciej z niego kożystam pomimo że do S-ki już się przywyczaiłem i mam ją parę miesięcy dłużej.