Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.
  2. Opony tylko nowe. Kupuje się je raz na kilka lat a duża część opon uzywanych jest z aut powypadkowych z niemiec.
  3. Ja obecnie mam takie http://allegro.pl/4-x-nexen-n-fera-su4-235-40r18-235-40-18-2014-24h-i5041894306.htmltylko 225/40/18 i bardziej te polecam od N8000. Te z linku są cichsze od N8000 i czy na suchym czy mokrym są bardzo dobre.
  4. Chodziło mi o to ,że opony są dość tanie i można by się spodziewać,że tanie będzie złe. Mimo tego spisuja się bardzo dobrze . W A3 miałem 17 teraz w A4 mam 18 i sobie chwale.
  5. To ja byłem
  6. Jeszcze ktos jest
  7. Ja miałem n8000 a teraz mam su nfera czy jakos tak i z obu jestem bardzo zadowolony jak za tą cenę spisują się bardzo dobrze.
  8. Suty urywa.Będę śledził temat
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja teraz Czarną listę obczajam. Pierwszy sezon całkiem fajny drugi zaczyna lecieć w tv ale już ciut słabszy.
  10. Gregorski3 odpowiedział(a) na jakiś koleś temat w Audi A4 B6/B7
    Ledy mam od Tomnik
  11. Mi do głowy przychodzi słaby akumulator.
  12. Gregorski3 odpowiedział(a) na Braffo temat w Audi A4 B6/B7
    Też tak miałem po odpięciu klemy ESP się zapaliło. I jak juz Koledzi napisali przejechałem sie kawałek i zgasło.
  13. Gregorski3 odpowiedział(a) na jakiś koleś temat w Audi A4 B6/B7
    Poszukaj tematu na forum jest jedna osoba co robi ledy. Na forum sporo ludzi ma od niego ledy i wszyscy są zadowoleni. Ja tez mam od niego w pozycyjnych i rejestracji. Fakt tez sie grzeja bo inaczej sie nie da ale mam je ok 3 miesięcy i nic się nie dzieje złego.
  14. Gregorski3 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    To czekamy niecierpliwie do jutra
  15. Ja mam autko z konca 2003 i mimo tego nie udało się zrobić by skala i wskazówki świeciły po zapłonie.Licznik kodowanie przyjmował a i tak nic się nie zmianiało.
  16. Mi też sie czasem zdarza,że ręce drętwieja zwłaszcza po bicku.A po poniedziałkowej klacie łokcie napierdzielają masakrycznie.
  17. Biorąc pod uwage tylko te dwie marki to nie ma się co zastanawiać i brac Nokiana.Nexeny mam na lato i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć ale z tego co czytałem zimowe nie są juz tak dobre.
  18. Jak sie nie mylę to pierwsze dwa błędy dotyczą świec żarowych/sterownika świec. Ostatni to awaria zaworka N18 odpowiadającego za działąnie EGR i to chyba przez to auto straciło moc.
  19. Jak dolewałeś ON do filtra pewnie wyjmowałeś ten zaworek zwrotny. Nie uszkodziła Ci się uszczelka na nim i dla tego paliwo się cofa ??
  20. Moim zdaniem te 185-65-15 są na tabliczce opisane jako M+S czyli zimowe i dla tego większe ciśnienie.
  21. Tu masz coś takiego http://allegro.pl/stp-formula-do-czyszczenia-filrow-dpf-i4777723239.html Ale czy to się sprawdza to musi się wypowiedzieć ktoś kto stosował.
  22. Sprawdz kostki pod fotlem może coś sie poluzowało jak sprzątałeś auto lub ktoś może fotel przestawiał.
  23. Jak zatankowałeś za 50 zł to moim zdaniem za mało. Zatankuj tak by było ok pół baku. Jak auto odpalisz to przytrzym go na obrotach tak ok 2000 przez chwile.
  24. Ja tam wlepki nie traktuje jak wyroczni. Odnosnie zimówek podane cyferki są ok ale co do letnich to jest róznie zwłaszcza, ze większość z Nas ma spore koła z szerokimi oponami. Do tego jeszcze sprawa czym opone się pompuje powietrze czy azot.W zimie podczas duzych mrozów i tak trzeba sprawdzać cisnienie w oponach bo im zimniej tym ciśnienie mniejsze w oponie.
  25. Moim zdaniem nie można do tego podchodzić ,że na wlepce jest tyle i tyle i tak ma być. Nie wiem jak Wy ale ja co jakis czas sprawdzam wzrokowo stan bieżnika na oponach i smiało można ocenic czy cisnienie jest ok. Zbyt małe widać,że boki opony zbiera szybciej niż środek zbyt duże analogicznie odwrotnie. Wlepka to taka ogólna informacja i samemu trzeba trochę potestować. Ja wolę dać trochę wiecej w opone niż zbierać boki bieznika.Tak samo zbyt małe cisnienie w oponie w dłuższej trasie może się zle skonczyc nawet testowali to w programie na tvn turbo K2.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.