Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Cześć i czołem:)
  2. Poprawne nazwy folderów to CD1, CD2 itd. miałeś dobrze. A używałeś tego programiku ze strony producenta do tworzenia pliku dla zmieniarki z listą utworów? Może musisz też zrobić adaptację zmieniarki vagiem?
  3. Najlepiej i najtaniej na 1.8t. Z tego silnika można wyciągnąć fajną moc. 2.7biturbo albo 4.2 to już dużo poważniejsza dłubanina
  4. Mi się wyświetlają zdjęcia. Będę wieczorem w domu to przehostuję je
  5. Polecam densiona, zero problemów
  6. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    50 to srednica wewnetrzna. 120 dlatego, że kątówą nie utniesz idealnie, wiec lepiej mieć po centymetrze z każdej strony na spaw
  7. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    To nie jest zbyt sprawna wymiana. Ja będąc upaćkany z sadzy wolałbym mieć plecionkę przygotowaną pod ręką. Rozmiar plecionki do afn to 50x120. Proponuję podpiąć gdzieś tą informację, bo nieźle trzeba się naszukać żeby dowiedzieć się, że plecionką do afna audi jest uniwersalna plecionka vw
  8. Tyrath opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Przekopałem całe forum i nie znalazłem konkretnie podanych wymiarów łacznika elastycznego tzw. plecionki. Czy byłby ktoś uprzejmy podać wymiary plecionki w silnikach AFN / AVG? Z góry dziękuję
  9. Nie mam pojecia, ja odpuściłem bo wyskoczyło mi kilka ważnych rzeczy do zrobienia przy aucie. Gdybyś się rozeznał i znalazł coś sensownego to podziel się wiedzą
  10. Szukałem, kupiłem nawet używane głośniki, po zamontowaniu okazało się, że też pierdzą i musiałem odesłać. Niestety mega ciężko dostać takie głośniki w dobrym stanie, póki co olałem temat, bo mam dużo ważniejszych rzeczy do ogarnięcia w aucie. Może jak doprowadzę samochód do fajnego stanu to rozejrzę się za jakimiś nowymi zamiennikami
  11. Tyrath odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/wyswietlacz-fis-vdo-licznik-audi-a3-a4-a6-passat-i5204512621.htmlhttp://www.alibaba.com/product-detail/Wholesale-for-AUDI-A3-A6-VDO_1210032331.html Obrzydliwe te ceny są
  12. Tyrath odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Ja muszę wsadzić chiński, czy jest ktoś w stanie napisać mi gdzie dostanę to badziewie?
  13. Tyrath odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    skąd wiesz że ori wyświetlacze nie były chińskie? mam "chiński" już 3lata, i świeci idealnie Skąd masz taki wyświetlacz?
  14. Lepiej bym tego nie ujął
  15. Dlatego napisałem, że na zimnym jadę w miarę spokojnie
  16. 225 mam teraz i jest okej, jeździłem na 255 kolegi i to była mordęga
  17. Tyrath odpowiedział(a) na pampol22 temat w 1.9TDI
    Ile dałeś?
  18. Bez przesady, samochód jest do jazdy. Ja tam na zimnym jadę spokojnie, powiedzmy nie przekraczając 2000, 2500 rpm, jak się troche zagrzeje to przestaję się martwić czy olej ma idealną temperaturę czy może jeszcze mam przejechać 100m spokojniej. Po krótkim odcinku olej jest robryzgany w każdym zakamarku i smaruje jak należy, najważniejsze to dbać żeby w ogóle tam był
  19. Ze swojej strony odradzam Bzwbk. Mialem ing, przeniosłem sie do Bzwbk i niedawno wróciłem do ing. Niekompetencja i brak wiedzy pań w placówkach, gubią informacje, zgłoszenia w systemie, listy, karty nie dochodzą. Nawet z usunięciem konta mialem problem. A wplatomaty to już całkiem porażka, nie rozpoznają połowy banknotów i zamiast przyspieszyć operację to sterczysz przy wplatomacie na marne po czym idziesz grzecznie postać w kolejce do w/w miłych pań
  20. Temat już trochę ma, a użytkowników b5 jest masa. Czy ktoś porwał się na taki mod w swojej b5 avant? Myślę, że będę próbował, ale wolę uczyć się na cudzych błędach
  21. Tyrath odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Najlepiej wypiąć calkiem biala kostkę i wpiac sie od dolu, od strony nóg kierowcy, wtedy będzie to wyglądało jak ori, ale dojście jest paskudne, miejsca na ręce żeby wypiąć kostkę tez jest malo, ja wlutowalem sie od góry i tez wszystko śmiga, tylko ze wygląda troszkę niechlujnie Edit: W sumie powtorzylem to co chadury napisal
  22. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Dzisiaj też wyczyściłem turbo, różnica jest, chociaż nadal coś dziwnie się zbiera. Teraz jeszcze kąt wtrysku, skacze mi strasznie od 33 do 38, a powinien być 49-51 prawda? Silnik avg 99rok
  23. Tyrath opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Ile jest poduszek skrzyni biegów? W etce widzę jedną taką: I dwie takie: W sklepie z częściami powiedzieli mi, że potrzebuję dwie sztuki poduszek z drugiego zdjęcia, a ta z pierwszego to jakaś dziwna jest i tego raczej nie powinienem zamawiać. Czy ktoś kto wymieniał poduchy skrzyni może mi podpowiedzieć ile w końcu muszę kupić poduch?
  24. Z dwojga złego faktycznie spojler jest łagodniejszą zbrodnią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.