Treść opublikowana przez Tyrath
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć i czołem:)
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Poprawne nazwy folderów to CD1, CD2 itd. miałeś dobrze. A używałeś tego programiku ze strony producenta do tworzenia pliku dla zmieniarki z listą utworów? Może musisz też zrobić adaptację zmieniarki vagiem?
-
Ważna sprawa ! Swap silnika audi a4 b5
Najlepiej i najtaniej na 1.8t. Z tego silnika można wyciągnąć fajną moc. 2.7biturbo albo 4.2 to już dużo poważniejsza dłubanina
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Mi się wyświetlają zdjęcia. Będę wieczorem w domu to przehostuję je
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Polecam densiona, zero problemów
-
Wymiary plecionki AFN/AVG
50 to srednica wewnetrzna. 120 dlatego, że kątówą nie utniesz idealnie, wiec lepiej mieć po centymetrze z każdej strony na spaw
-
Wymiary plecionki AFN/AVG
To nie jest zbyt sprawna wymiana. Ja będąc upaćkany z sadzy wolałbym mieć plecionkę przygotowaną pod ręką. Rozmiar plecionki do afn to 50x120. Proponuję podpiąć gdzieś tą informację, bo nieźle trzeba się naszukać żeby dowiedzieć się, że plecionką do afna audi jest uniwersalna plecionka vw
-
Wymiary plecionki AFN/AVG
Przekopałem całe forum i nie znalazłem konkretnie podanych wymiarów łacznika elastycznego tzw. plecionki. Czy byłby ktoś uprzejmy podać wymiary plecionki w silnikach AFN / AVG? Z góry dziękuję
-
Bose pierdzi - video
Nie mam pojecia, ja odpuściłem bo wyskoczyło mi kilka ważnych rzeczy do zrobienia przy aucie. Gdybyś się rozeznał i znalazł coś sensownego to podziel się wiedzą
-
Bose pierdzi - video
Szukałem, kupiłem nawet używane głośniki, po zamontowaniu okazało się, że też pierdzą i musiałem odesłać. Niestety mega ciężko dostać takie głośniki w dobrym stanie, póki co olałem temat, bo mam dużo ważniejszych rzeczy do ogarnięcia w aucie. Może jak doprowadzę samochód do fajnego stanu to rozejrzę się za jakimiś nowymi zamiennikami
-
naprawa wyswietlacza fis
http://allegro.pl/wyswietlacz-fis-vdo-licznik-audi-a3-a4-a6-passat-i5204512621.htmlhttp://www.alibaba.com/product-detail/Wholesale-for-AUDI-A3-A6-VDO_1210032331.html Obrzydliwe te ceny są
-
naprawa wyswietlacza fis
Ja muszę wsadzić chiński, czy jest ktoś w stanie napisać mi gdzie dostanę to badziewie?
-
naprawa wyswietlacza fis
skąd wiesz że ori wyświetlacze nie były chińskie? mam "chiński" już 3lata, i świeci idealnie Skąd masz taki wyświetlacz?
-
Jazda zimnym silnikiem | katowanie
Lepiej bym tego nie ujął
-
Jazda zimnym silnikiem | katowanie
Dlatego napisałem, że na zimnym jadę w miarę spokojnie
-
225/45/17 czy 235/45/17
225 mam teraz i jest okej, jeździłem na 255 kolegi i to była mordęga
- Szarpanie silnika
-
Jazda zimnym silnikiem | katowanie
Bez przesady, samochód jest do jazdy. Ja tam na zimnym jadę spokojnie, powiedzmy nie przekraczając 2000, 2500 rpm, jak się troche zagrzeje to przestaję się martwić czy olej ma idealną temperaturę czy może jeszcze mam przejechać 100m spokojniej. Po krótkim odcinku olej jest robryzgany w każdym zakamarku i smaruje jak należy, najważniejsze to dbać żeby w ogóle tam był
-
Jakie konto bankowe ?
Ze swojej strony odradzam Bzwbk. Mialem ing, przeniosłem sie do Bzwbk i niedawno wróciłem do ing. Niekompetencja i brak wiedzy pań w placówkach, gubią informacje, zgłoszenia w systemie, listy, karty nie dochodzą. Nawet z usunięciem konta mialem problem. A wplatomaty to już całkiem porażka, nie rozpoznają połowy banknotów i zamiast przyspieszyć operację to sterczysz przy wplatomacie na marne po czym idziesz grzecznie postać w kolejce do w/w miłych pań
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Temat już trochę ma, a użytkowników b5 jest masa. Czy ktoś porwał się na taki mod w swojej b5 avant? Myślę, że będę próbował, ale wolę uczyć się na cudzych błędach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz
-
Montaż tempomatu A4 B5
Najlepiej wypiąć calkiem biala kostkę i wpiac sie od dolu, od strony nóg kierowcy, wtedy będzie to wyglądało jak ori, ale dojście jest paskudne, miejsca na ręce żeby wypiąć kostkę tez jest malo, ja wlutowalem sie od góry i tez wszystko śmiga, tylko ze wygląda troszkę niechlujnie Edit: W sumie powtorzylem to co chadury napisal
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
Dzisiaj też wyczyściłem turbo, różnica jest, chociaż nadal coś dziwnie się zbiera. Teraz jeszcze kąt wtrysku, skacze mi strasznie od 33 do 38, a powinien być 49-51 prawda? Silnik avg 99rok
-
Poduszki skrzyni AVG/AFN
Ile jest poduszek skrzyni biegów? W etce widzę jedną taką: I dwie takie: W sklepie z częściami powiedzieli mi, że potrzebuję dwie sztuki poduszek z drugiego zdjęcia, a ta z pierwszego to jakaś dziwna jest i tego raczej nie powinienem zamawiać. Czy ktoś kto wymieniał poduchy skrzyni może mi podpowiedzieć ile w końcu muszę kupić poduch?
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Z dwojga złego faktycznie spojler jest łagodniejszą zbrodnią