Treść opublikowana przez Tyrath
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Środek już odchamiłeś, teraz tylko jak koledzy mówią, wywal lampy i spojler i będzie malina
-
Wymiana soczewek - mały DIY
Czy może ktoś się wypowiedzieć? Mi się zdjęcia wyświetlają
-
Co to za turbina?
Dzięki, nie trzeba. Też wydaje mi się, że to vnt15. W piatek zrzucam suszare i będzie sprawa jasna
-
naprawa wyswietlacza fis
Tragedia jakaś, za sam wyświetlacz liczą sobie jak za naprawę z gwarancją
-
naprawa wyswietlacza fis
Wie ktoś może czy da radę gdzieś zamówić jakiś zamiennik samego wyświetlacza? Dam radę sam przelutować wyświetlacz, ale nie mogę nigdzie go dostać
-
Sezon Rowerowy 2016
Z nowym na dużych kołach może być ciężko, jeżeli to jest warunek, to ten giant nie wypada źle. No, ale jeżeli to ma być zwykły rower do zwykłej jazdy i nie przeszkadzają ci koła 26' to bym brał jakiegoś krossa za tysiaka i spokój. Osprzęt podobny, a jednak sporo gotówki zostaje w kieszeni.
-
Sezon Rowerowy 2016
A chcesz koniecznie 27,5? Czy 26 może być? Chyba, że jakaś szosa?
-
Sezon Rowerowy 2016
Pewnie o ten chodziło:http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.4.czerwony/18870/76358/#specifications Cena srednio-wyzsza jak za ten osprzęt. 27,5 w tym sezonie na fali widzę Przejrzałem specyfikację i za chiny ludowe bym nie dał takiej kasy za taki marny sprzęt. Cena podwojona chyba tylko przez rozmiar kół.
-
Sezon Rowerowy 2016
Sporawo jak na zwykly rower, cena chyba za naklejkę na ramie. Ja bym wolał za tą kasę kupić coś porzadniejszego. Ale jezeli chcesz zwykly rower do zwyklej jazdy to udbij jednego tysiaka i szukaj w tym przedziale cenowym Przydałaby się pełna specyfikacja, wtedy można ocenić rzetelnie ten rower
-
Co to za turbina?
Czy ktoś po tym zdjęciu jest w stanie powiedzieć mi czy jest to oryginalna turbina do AVG?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, mam 1.9tdi AVG 110 koni. Ustawiłem sie dzisiaj z kolega e46 320d 150 koni. Nie odchodził mi jakos wielce i w sumie zastanawiam sie czy nie mam wrzuconego programu. Czy jest ktoś kto ogarnia temat i posiada kabel żeby mi sprawdzić czy nie mialem grzebane w parametrach? P.s. Chodzi mi o kabel mpps v13 czy coś w ten deseń
-
Zmieniarka pod Symphony I i BOSE
Dzięki chłopaki, kupiłem porządny emulator zmieniarki z bluetoothem i jestem spełniony:D
-
Sezon Rowerowy 2016
Bierz kjuba
-
Sezon Rowerowy 2016
Suntoura możesz smarować byle czym. Kup sobie bialy smar i będzie gites, uszczelek nie zje A tego brunoxa możesz sobie darować, szkoda kasy. Brunox sie przydaje kiedy amortyzator jest mocno eksploatowany np. w górach, wtedy faktycznie warto go nim psikać, ale przy Twojej jeździe do pracy, przesmarowanie amorka raz na dwa sezony wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
I jak teraz się fura zbiera? Czyszczenie całkiem wyeliminowało problem?
-
AVG/AFN śruby mocujące turbinę
Na dniach będę czyścił turbinę, bo mi się geometria wiesza. Przeczytałem masę poradników i ludzie proponują przed zabiegiem zaopatrzyć się w zestaw nowych śrub, bo lubią się objeżdżać, niestety nikt nie sprecyzował jakie to śruby i w jakiej ilości. Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć jakie śruby dokladnie kupić? Chciałbym żeby robota poszła mi sprawnie.
-
Wymiana anteny
Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak zabrać się za wymianę anteny jeżeli na dachu mam takie oto szczątki? Znalazłem taki temat na forum. Można usunąć
-
Dodatkowe zabezpieczenie samochodu -Homemade
Co do kontaktronu to na przekaźnik idzie jakieś 150mA i jest to za dużo, szybko kontsktron zdechnie. Żeby kontaktron zdał egzamin trzeba zbudować moduł, który steruje pracą przekaźnika, a kontaktron nie jest wpięty bezpośrednio przed przekaźnikiem tylko jest częścią tego dodatkowego układu
-
Jakie radio do a4 b5 2000r oryginalne (obecnie brak)
Otwórz klapkę w lewym boczku i zajrzyj czy coś tam siedzi większego
-
Bose numery głośników do b5
Dzięki kolego. Wychodzi na to, że nie mogę dowolnie podmieniać głośników?
-
Bardzo słabe światła przednie , krótkie
Ja rozklejałem, wypucowałem wszystko ładnie. Szkło, odbłyśnik i korpus, lampy wyglądają jak nowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Bardzo słabe światła przednie , krótkie
Nie musiszDwie śruby od góry, jedna od wewnątrz przy migaczu. Zdejmij dekielki i ją zobaczysz
-
Potrzebna rada od speca od CO.Zna sie ktoś?
Sąsiadka obok może być podpieta do innego pionu i możliwe ze tam parametry sa troche inne