Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    brd podchodzi p&p, z gtb17 będzie sporo rzeźby prawda?
  2. Tyrath odpowiedział(a) na WASKITOMEK temat w Audi A4 B8
    Włóż grot pilota do zamka, naciśnij i trzymaj guzik zamykania i przekręć w prawo. Zrobiłem tak jak wyciągałem baterię z pilota i działało. Mam nadzieję, że w b8 będzie podobnie
  3. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    To który setup będzie bezpieczniejszy do samochodu, którym jeżdżę codziennie do pracy?
  4. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Nie będzie mi podnosiło czapki? Btw. to jest samochód, którym jeżdżę na codzień i po modyfikacjach też będę
  5. Sprawdzilem przed sekunda. U mnie na zimowych kolach 15", skrzynia 5 biegów, silnik afn przy prędkości 140km/h na obrotomierzu nieco poniżej 3000 obrotów
  6. Na ojca i czekaj z jakimkolwiek rejestrowaniem na siebie jeszcze 7 lat
  7. Tyrath opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, Kompletuję graty do mojego afna i zastanawiam się, którą drogą pójść. Wtryski 260 + brd czy może duże turbo i mniejsze wtryski? Będę wdzięczny za wszystkie wady, zalety, za i przeciw.
  8. Brawo, nie ma nic gorszego niż tjunink w b5. Ja moją powoli też ratuję trzymam kciuki, obserwuję i czekam na ciąg dalszy
  9. Witam ziomka z mego miasta Miłego użytkowania samochodu jak i forum :hi:
  10. Tyrath odpowiedział(a) na Daro324 temat w 1.9TDI
    Kat wtrysku?
  11. Tyrath odpowiedział(a) na kamilniemiec temat w 2.0
    Jak ja uwielbiam takie zakończenia problemów bexawaryjności życzę!
  12. Tyrath odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    Mi na d*pie strasznie skrzypią sprężyny
  13. Połykało tylko polskie znaki, innych błędów nie widać, ja bym klikał
  14. Zapowiada się ciekawie. A mógłbyś zdradzić w czym sedan jest bardziej komfortowy od avanta?
  15. A kierunki działają przy zamykaniu???Ja mam tak jak nie domknę drzwi ze swaitło swieci sie dłudo. Działają, wszystkie drzwi pozamykane porządnie, bagażnik też. Wszystko sprawne, fis poprawnie pokazuje, które drzwi są otwarte
  16. Pomalować
  17. Siema, nie chcę śmiecić drobnostkami, więc podepnę się tutaj. Czasami po zamknięciu auta z pilota nie gaśnie mi oświetlenie wewnętrzne. Gaśnie dopiero po dłuższym czasie. Zdarza się to rzadko, ale jednak. Jakieś pomysły?
  18. Również polecam nju mobile. Za 39zl nielimitowane wszystko i 2gb internetu. Bardzo fajny system obslugi konta, wszystko czarno na bialym. Nie musisz pakowac sie w dlugoterminowe umowy bo odnawia się sama co miesiąc W tych 39 jest 2gb internetu
  19. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Ja już przerabiałem ten temat, za dużo roboty z tym docinaniem, poprawki itp. Gra nie warta świeczki
  20. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    No i dziś znowu powrócił, jeden dzień i znowu to samo.. Znaczy się, że wszystko inne jest sprawne i na 100% to jest wina turbo ? Czy jeszcze tego nie wiemy?Turbo turbo. Czyszczą chyba za 150zł, samwmu też stosunkowo łatwo to zrobić
  21. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Jak sie naprawilo to znaczy, ze masz turbo do czyszczenia. Radze to zrobic bo i tak problem bedzie powracał. Miałem tak samo i raz na tydzień, dwa lapie notlaufa, a i czuję że nie zawsze auto jedzie jak 110 koni
  22. Tyrath odpowiedział(a) na kszyhu temat w 2.0
    Tak, przestało. Ale nie dociągaj tych śrub zanim nie będziesz pewny, że to z michy. Najpierw zdejmij osłonę i powycieraj wszędzie gdzie dojdziesz ręką
  23. Tyrath odpowiedział(a) na kszyhu temat w 2.0
    Najlepiej powycierać wszystko szmatą i obserwować. Ja np wczoraj zlikwidowałem wyciek poprzez delikatne dociągnięcie śrub miski olejowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.