Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzieś ten temat widzaiłam no właśnie.....ciekawa sprawa bo kontrolka od plynu, hamulcy czy oleju to wiem ale ta kontrolka jest taka żółta a w środku jest napis,,km" czy to jakieś ograniczenie prędkości ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholerka instrukcje mam ale po niemiecku
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
Najpierw musiałbyś wybadać skąd dokładnie się wydobywa......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Słuchajcie mam małe pytanko.....u siebie niemam aktywowanego pełnego fisa....ale po naciśnięciu przycisku chceck. Pokazuje się kontrolka (kuhlmitell) czy jakoś tak...Od czego ona jest i do czego służy jesli możecie to mi wytłumaczcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać Pogaduchy się udały ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie wiem, a czemu? byłem ciekaw jakie filmy preferujesz narazie Euro Sport :gwizdanie: dzisiaj szału chyba niema ...w tv w sumie jak zwykle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie wiem, a czemu? byłem ciekaw jakie filmy preferujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety pas :gwizdanie: Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ??
-
[B5 ADR] [B5 ADR] wahacze DACHSTEIN - SACHS
one ....Lemforder Tu masz link do rankingu http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miłej pracy Do jutra [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:59_________________________________________________ luzik poezja jak zawsze płynie, jak byłby Madas i inni to by było więcej stron zapewne :gwizdanie:A tak poza tym to gdzie ich dziś wcięło? Sobota to może jacyś goście itp.
-
[B6 AKE] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
A spróbuj przekluczyć raz stacyjke póżniej w pozycji stop i drugi raz przekluczyc i w tedy odpalic.....U mnie jak było zimno to pomagało. I zalej go STP U mnie po tej pielęgnacji niunia odpala bezproblemowo....
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w obnizeniu auta.
Ja polecam H&R -35/-35 bodajże 29369 czarne i będzie gnocio
-
[ALL B5] Amortyzatory-stopień zużycia
Jak dobrze pamietam to od 45 % w dół....wołają o pomoc już powoli heh Ale też trzeba pamiętać że % pomiar nie dokońca potwierdza ich całkowitego zużycia..... Poprostu jak buja wymieniaj....tyle.
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do tyłu??
Kolego chcesz samochodem pojezdzić....to nieoszczędzaj..... Ja osobiście zakupiłem KYB gazówki i bardzo miło śmigam na nich. Pozdrowionka:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cio się stało Azunia ?? Weź w końcu pisz normalnie, a nie za każdym razem piszesz CIO(...)Jak do małego dziecka! Zaczyna mnie to irytować! Dotarło?! przepraszam to już się więcej nie powtórzy ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cio się stało Azunia ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd ja to znam .... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym nigdy nie kupiła ciucha bez przymiarki, w dodatku przez neta... no a ja sie skusiłem chodz nigdy tego nie robiłem Poprostu wziełem rozmiary z poprzednich jeansow i takie same kupiłem.Wlazłem na sklep americanos i rozmiarówka pasowała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja ostatnio sobie przez necika zamówiłem....i powiem że zadowolony jestem Jakoś niechciało mi się łazić po sklepach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, może uciszony no wiesz tak jakbym ja najwięcej tu gadał sugerujesz coś? ja?? no co ty nic :gwizdanie:A ta wogóle to jakieś plany na wieczór??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nuda, nie ma kogo zgłosić do moderatora ;( A co u Ciebie? mnie zgłoś przydałaby mi się lepsza ranga ok, może uciszony no wiesz tak jakbym ja najwięcej tu gadał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nuda, nie ma kogo zgłosić do moderatora ;( A co u Ciebie? mnie zgłoś przydałaby mi się lepsza ranga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A powolutku alleluja i do przodu Drosdek kiedy jakas sesja audiczki?? nie mów że dopiero zobacze ją na spocie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć koleżanko