Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Master sport to jest tania opcja. http://forum.vw-passat.pl/threads/27373-zawieszenie-MASTER-SPORT
  2. jedno i drugie to zla opcja.master sport to starszny shit na rynku,natomiast poliuretany szlag trafi po niecalym roku.no ale z dwojga zlego lepiej poliuretany,mniejszy koszt
  3. quadral20004 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    moze zle odpowietrzyl. najlepiej postaw przod zeby kola byly w powietrzy ,odkrec korek zbiorniczka,krec na odpalonym silniku w prawo do konca ,pozniej w lewo do konca i tak kilka razy.powinno przestac piszczec ,jesli to powdoem jest powietrze w ukladzie
  4. trw!! nie polecam!!
  5. tak czy siak dokrec go to przestanie leciec:)
  6. rozebrales to powinienes widziec co sie posypalo.nikt nie jest jasnowidzem.najleopiej kup caly mechanizm na szrocie.koszt kilkudziesieciu zlotych
  7. korek wlewowy dokrec go
  8. ate najlepsze.cena tez wysoka ale naprawde starczaja na dlugi czas
  9. boze to wymien je na 75 i problem zniknie!!! piszesz ze odeslemy cie na wachacze dolne,a nie czytasz ze trzeba wymienic je na m14 75mm.setki osob tak zrobilo i problem zniknal.proponuje kupic nowe lub uzywane .wymiana banalnie prosta.
  10. nie wiem co wy macie za skrzynie ale u mnie 221 tys km ,ori dwumas i zero oznak zuzycia autko od kiedy mam ,czyli 3 lata,po rozgrzaniu katuje ile wlezie
  11. Haha nie bada sie napiecia na swiecach tylko opor pradu.
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na Tyron temat w 3.0TDI
    Z olejem nie ma reguly. Np.Wiele osob pisze tutaj ze motul lepszy od castrola. Wlalem motula to co chwile dolewka,a na castrolu od wymiany do wymiany zaledwie raz dolewam
  13. Co masz na mysli pytajac o toner?
  14. Rzeczoznawca przyjedzie i podczas ogledzin spisze co jest do naprawy. Nie masz sie czym przejmowac. Nastepnym razem wzywaj policje.oni wiedza co robic i ich opinia jest swieta dla firmy ubezpieczeniowej ktora ma wyplacic kapuste ?
  15. Dokladnie.spadek napiecia i wywala jakies bzdury
  16. dev ma podrobke made in china:)
  17. Jechalem dzisiaj odcinek 30km a na blacie caly czas 80 stopni. Nie przejmuj sie.mina mrozy mina te mankamenty
  18. Tak toner z proszkiem
  19. Przeczytaj moje wczesniejsze posty a przednie drzwi naprawisz
  20. Przedmuchy. Na moje oko poszly uszczelniacze na tlokach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.