Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. a olej? zjada?
  2. po wymianie lancucha? ponoc dozywotnie sa
  3. za klase premium zaplacisz 700-800 zl za sztuke.serwis ostatnio zalozyl mi fulde za 550 .jestem bardzo zadowolony.bieznik wysoki,produkcja niemiecka.watpie zeby roznily sie od tych z klasy premium.ale jak chcesz inwestowac w tego dziadka to mozesz kupic nawet i za 2 tys sztuke.pozdro
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    jak mozna nie byc przekonanym do czegos co jest montowane seryjnie
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    ruville srednia pułka
  6. wiec nie brac key lessa
  7. sprawdzales przeplywke tak jak ci pisalem na pm
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    termostat,uszczelka pod glowica,w skrajnych wypadkach zapowietrzony uklad
  9. o tym nie mowiles.to na 100% walniety blok
  10. moim zdaniem jest to powod duzy.pewnie i o odszkodowanie mogliby sie starac
  11. jest ale zeby to stwierdzic trzeba caly silnik rozbebeszyc
  12. na przyszlosc zrob tak jak ja to robie.wrzuc blad w wujka gogle. pozniej przetlumacz jesli nie ma w j.polskim i tyle ;p
  13. quadral20004 odpowiedział(a) na seba65310 temat w 2.0TDI
    stetoskop w uszy i szukaj
  14. a bezpiecznik?
  15. dziwne ze pekniecia glowicy nie zauwazyl.
  16. cos z przeepustnica,sprawdz kable,kostki.jak nie to zdemontuj przepustnice i ja wyczysc.aha i sprawdz szczelnosc ukladu zasysania
  17. wlali ci wiecej,po przejechaniu 1000km,pojedziesz do nich ,oni ci beda wpierac ze auto nie zjada oleju.zrobia znow ten sam myk i tak przeciagna az minie 5 lat i bedziesz mogl pocalowac ich w nos
  18. wiesz co.jakos mi to wisi to niech ida do sadu.ja tez pojde bo spierdzielili mi auto ;/
  19. luistwy czarne?? bedzie wygladac jak taczka
  20. moim zdaniem wlali ci duzo wiecej,zeby ci spalil tyle zeby duzego spadku na mmi nie bylo.ty pomyslisz sobie : "super naprawili czarodziejskim olejem" a w tym czasie gwarancja minie i bedziesz w czarnej d*pie.spusc olej do stanu tzn. srodkowej kreski na mmi. i wtedy patrz ci ci spala olej
  21. haha .najpierw auto stalo odpalone pol godziny,pozniej jakis młody cieć sciagal z niego snieg przez kolejne 15 minut.nastepnie widzieliscie nagranie p.s vw t5 mogl obciekac na hali .po tym kamere wylaczyli .na fb mialem ten film. zadzwonili do mnie z serwisu zebym film usunal, bo widac twarze pracownikow,ktorzy sobie tego nie zycza.wiec wrzucilem to tutaj :D quatro/myrmex kamerka to prestigio road runner 530a5 .kosztowala jakis rok temu cos kolo 400zl. w nocy nie liczcie na dobra jakosc.z reszta tu macie przyklad: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352420-drastyczne-videodla-ludzi-o-mocnych-nerwach/
  22. moze wlali ci 2 stany.dlatego jeszcze nie spada.fak jest faktem zjadal ci olej. wizyta aso nie miala zadnego wplywu.szykuj sie na powazny remont silnika
  23. tak sie objawia lejacy wtrysk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.