Treść opublikowana przez quadral20004
-
słaby ręczny po wymianie hamulców
moze zle odpowietrzyles
-
Szkoda z OC sprawcy- uskodzony zderzak A4 B5 Fl.
z pzu jest zawsze tlusto.ja osobiscie oddalbym auto do serwisu
-
Poszarpywanie silnika na biegu jałowym
kazdy mechanior ma troche racji.jesli dzieje to sie na cieplym i zimnym silniku to stawiam na poduszki
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
ty ale jaja.hehe pierwszy raz to widze.to oslona termiczna z blachy aluminiowej.trzeba ja sciagnac.pewnie z podnosnika lub kanalu.a jak nie bedzie mozliwosci to trzeba zrzucic zbiornik.jaja jak berety.w sumie moja audi to pierwsza audi ale w poprzednich autach pod tymi deklami byla mozliwosc sciagniecia plywaka.u ciebie podejzewam ze nie jest to orginalne.ale mozesz sprobowac w tej blasze wyciac otwor tej samej wielkosci co swiatlo jakie masz.tylko musisz uwazac na to co jest pod spodem bede za pol h.
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
-
Rozrusznik nie kręci ?
pod kolumna kierownicy sa te przekazniki
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
jak na zlosc nie widze.sprobuj wrzucic adres url ten na forum
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
wrzuc foto na inny serwer
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
tak bo to jest izolacja kabiny.sciagni ten dekiel.on jest na silikonie.uzyj mocnego nozyka zeby tej zaslepki nie pogiac.dopiero jak sciagniesz ta zaslepke to bedziesz mial kolejna w zbiorniku.ale wtedy juz bedziesz widzial przewody.daj znac.jestem gdzies do 24
-
Rozrusznik nie kręci ?
tak to jest jak pisze w kilku tematach. tutaj szukaj.napewno jest ten przekaznik http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-all-b5-b6-b7-schematy-ukladow-elektrycznych-zlacza-wiazki-piny-dane/ jak juz go znajdziesz to podmien z innego ukladu z tym zeby mial ten sam nr i schemay.zrzucanie skrzyni jest zbedne.zwarcie ci cos po prostu spalilo.w najgorszym wypadku bedziesz mial wiazke do wymiany j59 przekaznik
-
Rozrusznik nie kręci ?
jesli cos zle poskladales to faktycznie rozrusznik nie ruszy.podnies przod auta .sprobuj zakrecic kolami na biegu no ale mowisz ze cewka pradu nie dostaje.zaraz znajde schemat przekaznikow.czekaj
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
kurcze nie moge wl tych zdjec.moze dlatego ze jestem na tel.odklej te dekielki.pod ktoryms(pod tym co ma wiecej kabli)jest plywak do wskaznika
-
Rozrusznik nie kręci ?
bezpieczniki pod macha sprawdziles?bo na ukladzie zalaczajacym cewke na bank on jest
-
Rozrusznik nie kręci ?
wydaje mi sie ze zajechales aku ta zwara
-
Pompa wspomagania od 2.0 tdi do 1.9 tdi
jesli etka tak mowi to tak jest.1.9 od 2.0 konstrukcyjnie sie nie rozni tylko glowice sa inne
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
sciagnij siedzisko tylnej kanapy.bedziesz mial dekiel.pod nim plywak.mozliwe ze sie zawiesza od brudu
-
Gdzie się podziali prywatni sprzedawcy?
a co szukasz?
-
Brak mocy, dziwne objawy
odepni przeplywomierz i zobacz czy bedzie lepiej.jesli tak to on
-
Ceny paliwa marzec 2026
bp alanya turcja on 3.99 tl ,czyli jakies 6zl za litr.masakra w tym kraju
-
Ile kosztuje regeneracja turbiny
najlepiej kupic nowa ale to koszt w granicach 3tys.jak nie nowa to lepiej regenerowac.w twoim przypadku koszt moze przekroczyc tys zl. mozesz kupic uzywke na allegro za 500zl ale nie masz pewnosci czy jest sprawna i jak dlugo pochula.jesli zdecydujesz sie na uzywke to pamietaj zeby kupic ptzez allegro.masz wtedy mozliwosc zwrococenia towaru
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
dokladnie.czekam na tych co pojada jako pierwsi i dadza znac czy auto stracilo na mocy.jesli tak to serwis zobaczy mnie jak swinia niebo.
-
Zwariowała pompka centralnego zamka
wylacz aku na 10 min
-
ile powinno być oleju w skrzyni biegów AVF 2004r
moze sprawdzales na rozgrzanej skrzyni jesli tak to nic dziwnego ze stan sie troche podniosl
-
Skrzynia Biegow zablokowała przednie koła co robic!
przyczyn moze byc wiele.na lawete pacjetke i do mechaniora
-
Dobre czerwone wino
polecam wino z czarnej morwy. jak ktos pil i wie jak to dziala to kazde pieniadze zaplaci:)