Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4_Raf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4_Raf

  1. Biorąc pod uwagę to, ze H działa z 4.4.4 to moduł S może być lepszy w jakości dźwięku Jestem z mojego H bardzo zadowolony i polecam.
  2. Mam z końcówką H i z Fisem Android 4.4.4 chodzi idealnie. Z wyjątkiem oczywiście braku możliwości zakodowania RSN-E
  3. A4_Raf odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Muszę kupić D1S na allegro jest takie coś http://allegro.pl/xenon-ksenon-zarnik-d1s-philips-4300k-2-sztuki-fv-i4800482937.html można czy olać ?
  4. Co polecacie na lato fela 17'. Sam myślałem nad Dunlop rt sportmaxx 225/45/R17, czyli standardowa 17'.
  5. Ale ktoś jeszcze będzie? wygląda to na gigantyczny zlot xd Ok to dzisiaj nie ma sensu 2 osoby na Krzyż.
  6. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze, że Ronaldo 2 Strzelił. Dystans zachowany :-D
  7. to lipa?ale może nie do końca, niech "Twoja kierowca" Cię przywiezie
  8. Małego podrzucić do domu opieki, jakieś babci czy coś A godzina to niech będzie taka, która pasuje jak najwięcej ludziom Bieniek będziesz?
  9. A masz najnowszy soft?
  10. Trzeba ustalić godzinę :-)
  11. Zaczynam powoli się ogarniać, ale niedziela to sporo czasu, tez będę. Fajnie jakby było nas trochę więcej niż 3 xd a miejsce? Skwer?
  12. A4_Raf odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nuda, oglądałem pierwszą połowę i wyłączyłem. Ogólnie słaba postawa gwiazd, Messi pokazał tyle samo co Di Maria czyli nic. A Ronaldo w najlepszej sytuacji(?) przestrzelił. Mimo wszystko wynik 1-0 dla Portugalii to niespodzianka.
  13. To już konkret, a myślałem, że moje były mocno wypalone, gdzie tak czarna była tylko ta dolna ścianka..
  14. Wiecie gdzie mogę kupić o-ring na pręcik do regulacji bi-xenonów w Trójmieście?
  15. Doświetlenie pobocza jest niesamowite. Barwa też znacznie lepsza. Pytałem w innym temacie, spróbuje jeszcze tutaj. Miał ktoś z Was problem z regulacja poziomą, bo coś u mnie nie działa. Mam akurat taką regulację na zapasie. Zastanawiam się czy jest możliwość wymiany. Jednak nie chcę robić nic na siłę, aby nie rozwalić. Może ktoś takie coś już robił i wie jak wymienić?
  16. a co powiecie na niedziele 23.11 na Skwerze? jakaś większa ekipa?
  17. Dopadło mnie jakieś choróbsko może w przyszłym tygodniu jakaś większa ekipa, w jakiś dzień?
  18. Zadawaj podwójny, jak szaleć to szaleć, a wygląd rewelacja
  19. A4_Raf odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Kto był na klubowych rejestracjach w Brusach w piątek? BTW piękna sztuka
  20. U mnie po wymianie soczewek na te z B8 wszystko ładnie pięknie z wyjątkiem regulacji prawo lewo lampy od kierowcy. Byłem na regulacji w stacji, i facet powiedział, że jest zerwana. Mam na zapasie starą lampę i tam jest ta regulacja. Jest możliwość jakoś ją przełożyć?
  21. Myślę, że nie ma wielkich problemów z osiągnięciem takiej prędkości ;-)
  22. Telefon jest zainstalowany i Działa mogę dzwonić odbierać, wybierać kontakty. Ale nie pobiera kontaktów rsn-e. Jest 7 znaków 0019111 o ile pamiętam, gdy wpisuje 0019711 to nie chce przyjąć. Żadnej innej konfiguracji tez nie. Mam spróbować wpisać bez Zer? Screena nie dam rady
  23. Właśnie dorobiłem się bluetootha i próba załadowania skończyła się porażką. Mam moduł H oraz rsn-e high, kierownica i fis działają, ale nie ma kontaktów w rsn-e. Podczas kodowania nie chce program przyjąć odpowiednich wartości. Pokazuje vcsd, że chce 5 znaków. Wpisane obecnie jest 7. Próba zmiany czegokolwiek kończy się błędem, że powinno być 5 znaków, ktoś miał coś podobnego? jest możliwość rozwiązania?
  24. Musze na coś Bienka namówić :-D hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.