Treść opublikowana przez plxhorrorx
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Witam, furka konkret. Sam właśnie kupiłem c6 tylko ze sedan i 2.0 tfsi. Mam pytanie zmieniałeś może oświetlenie tablicy na Ledy ? Mi po wymianie nie świecą tylko zwykłe żarówki. Pozdr.
-
[A4 B7] Doladowanie nizsze o 0.5 bara. Lancuszek rozrzadu?
Witaj, za doładowanie odpowiadają bardziej zawory do turbo albo samo turbo, mi jak padł zawór dv to samochód nie jechał miał ok 150 km wiec może sprawdź ten zawór. Jak nie był wymieniany to na 99 % masz zerwaną taka babrane która w nim jest. Nowy już jest poprawiony. Co do drgań na wolnych, lubi padać zawór n80 odpowietrzający bak. Ja tak miałem i po wymianie 0 problemów.
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Super auto ..
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
ładne auto
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Bardzo ładny samochód. Mam pytanie jakie masz ledy w dziennych ? są błedy ?
-
Audi A4 2.0 TDI BLB
ładne auto bezawaryjności ..
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
ładne auto bezawaryjności ..
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Dawaj leprze fotki ...
-
Moje 3.0 TDI
Fajne zadbane auto bezawaryjności..
-
A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
Ładne auto
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
[B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana
Ładne auto ...oby poszło w dobre ręce..
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ładne auto szerokości i bezawaryjności ..
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ładne auto ..
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
Ładne auto ...
-
2,0TFSI Podnoszące się obroty gdy silnik jest rozgrzany
Mi czasem cykał a czasem nie chyba sie wieszał nie wiem. Wymień nie wielka kasa, zobaczysz czy przejdzie.
-
2,0TFSI Podnoszące się obroty gdy silnik jest rozgrzany
Witam Wszystkich na forum ! Dokładnie taki sam problem jak w tym wątku przyciągnął mnie na to forum. Obroty po zatrzymaniu auta np. na światłach podnosiły się do ok. 1200. Działo się tak często ale nie zawsze. Dodatkowo czasem pojawia się problem odczuwalnych wibracji które ustają przewaznie po kilku sekundach. Akurat wtedy obroty były na takim jak trzeba poziomie i nie falowały. Odczytane błedy były następujące: 1. P2279 - wyciek powietrza w układzie dolotowym 2. P0507 - obroty biegu jałowego za wysokie 3. P2187 - mieszanka za uboga Zrobiłem następujące rzeczy: - wymieniłem zawór PCV - auto po wymianie zachowywało się dalej dokładnie tak samo, błędy wracały od razu po kilku kilometrach - następnie wymieniłem za 1 razem - świece (były w kiepskim stanie), zawór DV oraz popychacz pompy paliwa (zawór i popychacz były wg mnie w bardzo dobrym stanie i nie wymagały wymiany). Jeśli chodzi o podbijanie obrotów na jałowym to nastąpiła bardzo duża poprawa. Wydawało mi się że problem całkowicie rozwiązany. Niestety okazjonalne wibracje powróciły !! Niestety po przejechaniu ok. 150 km wróciły błędy: P0507 oraz P2187 (+ check). Generalnie wszystko byłoby teraz ok w zachowaniu auta gdyby nie te okazjonalne kilkusekundowe wibracje oraz powracające błędy. Zaplanowałem jeszcze w najbliższym czasie (jak kolega powyżej sugeruje) wymiane zaworu N80 oraz ewentualne czyszczenie przepustnicy. Jeśli to nie pomoże to "moje" pomysły zaczerpnięte z różnych forów się wyczerpią. Czy mogą Koledzy coś jeszcze zasugerować ?? Będę informował jeśli zrobię jakieś kolejne kroki i o to samo proszę autora wątku. ---(przebieg 145 tys km) MIałem identycznie, zawór pcv wymieniłem sam bez rurek, niby mała poprawa ale drgania na wolnych obrotach pozostały i falowanie obrotów. Wymieniłem zawór n80 i amba jak by ręką odjął. Ten zawór wymienisz sam bez problemu, są 2 obejmy które trzeba rozpiąć i są jednorazowe, zakładasz nowe obejmy zakręcane, skasuj błedy i powinno byc dobrze. Zawór kupiłem w intercarsie chyba 35 pln mnie kosztował. Ten zawór jak jest sprawny to cyka. Mój nie dawał znaku życia. Tu masz jak wymienić https://www.drive2.ru/l/572230/ To ten zawór: http://e-katalog.intercars.com.pl/?utm_source=intercars.com.pl&utm_medium=searchBoxWidget&utm_term=TecDoc&utm_campaign=searchBoxWidget#/produkty/3122312218310-0_280_142_431-O18372-zawor-zwrotny-ukladu-zasilania-paliwa.html
-
2,0TFSI Podnoszące się obroty gdy silnik jest rozgrzany
Sprawdź zawór n80 powinien cykać, ja miałem to samo..pcv i n80 rozwiązał mi sprawę.
-
B7 2.0 TFSI USA Błąd odpowietrzenia zbiornika paliwa
Witam, sprawdź zawór n80 czy cyka. koszt w intercarsie ok 35 pln https://www.drive2.ru/l/572230/
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
Witam, ja mam 225000 przelotu 2005 bgb, na 1000 może ubędzie od wymiany do wymiany 07,08 litra.
-
lampy dayline kilka pytań
Witam, ja na Twoim miejscu przerobiłbym ori. reflektory dokładając np projektory mini h1 bixenon. Świecą mega dobrze, łatwy montaż. Możesz kupić na stronie: http://hidretrofit.pl/sklep/mini-h1-bi-xenon/
-
blad evap
Witam, ja miałem podobne błędy ale jeszcze dochodził taki .. 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 - 004 - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Reset counter: 255 Mileage: 224245 km Time Indication: 0 001287 - Idle Control System RPM P0507 - 001 - Higher than Expected. - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 6 Reset counter: 255 Mileage: 224245 km Time Indication: 0 Wymieniłem zawór pcv, n80 i dokręciłem korek od wlewu oleju. Jak na razie błędów 0. audi a4 b7 2.0 tfsi
-
Zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Witam, miałem podobne problemy w b7 2.0 tfsi. Sprawdź zawór pcv, n80 musi cykać, przewody odmy czy są drożne i szczelne, korek od oleju czy szczelnie siedzi. Ja miałem takie objawy że mi obroty skakały i czasem drgał samochód. 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 - 004 - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100100 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 3 Reset counter: 255 Mileage: 224245 km Time Indication: 0 001287 - Idle Control System RPM P0507 - 001 - Higher than Expected. - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 6 Reset counter: 255 Mileage: 224245 km Time Indication: 0
-
Błędy.
Witam, wydaje mi się że zdiagnozowałem wyskakujące błędy. Poczytałem na forach usa i te błedy które ja miałem, pojawiają sie bardzo często w 2.0 tfsi. Problemem są zawór pcv, rurki odmy,korek wlewu oleju który nie trzyma ciśnienia, oraz zawór n80 ma to związek z filtrem węgla aktywnego. Ja pcv miałem wymieniony, rurki drożne i szczelne, wymieniłem n80 i dokręciłem korek od oleju. Jak by ręką odjął. Auto już nie drży i obroty się uspokoiły. Błędy wykasowałem i teraz będę obserwował zachowanie.
-
Kodowanie świateł audi a4 b7
Dzięki za pomoc, kupiłem vaga i sam ogarnąłem.