Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rhinbac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rhinbac

  1. rhinbac odpowiedział(a) na rakez temat w 1.8
    Skoro stoi w garazu i podczas postoju płyn cieknie to jaki problem spojrzec skad kapie i gdzie jest plama, inne objawy nie wystepuja typu : dymienie na biało, maź na korku od oleju, bulgotanie plynu ? Jak jest gdzies nieszczelny układ to weź kogos niech potrzyma go na obrotach a Ty diagnozuj skad kapie, bo musi być coś widac przy duzym ubytku. Tempereaature trzyma normalnie 90 * ?
  2. rhinbac odpowiedział(a) na yahoooo85 temat w 1.8
    Kolego nie sprawdziles stanu oleju przy kupnie ? 5 litrow jak tam 3.5 l wchodzi. Nadmiar oliwy tez jest szkodliwy, co teraz mu zalales ? Do miski jest utrudniony dostep, od tak jej nie wyjmiesz. Mysle ze teraz dobrze bylo by go przeplukac solidnie juz mu nic nie zaszkodzi, ale niech ktos jeszcze sie wypowie.
  3. Wszyskie objawy wlasnie na nia wskazuja niestety. Wysłane z mojego Nokia_X przy użyciu Tapatalka
  4. Czujnik temp do wymiany koszt nie duzy, a spr. ktos temp. na klimatroniku ? i poruwnywał z zegarami ?
  5. Bardzo mozliwe ze gaz jest słabszej jakosci, nic dziwnego w sumie jak na ta cene. Na tesco na orkana poobno gaz jest dobry znajmy BMW zalewa juz ktorys raz i robi tyle samo km i nie narzeka na jakosc, sam dzisiaj podjade i sprawdze, jakby nie bylo prawie 30 gr taniej w porownaniu do stacji na ktorej cały czas tankuje na pełnej butli sie zaoszczedzi koło 20 zl
  6. Kolego uzupelnij profil, skad jestes ? U mnie jest stag-4 eco na wtryskach reg fast i spisuje sie dobrze od 2 lat, lepiej zainwestowac i zeby Ci zrobili porzadnie a nie kilka stwoek mniej a potem drugie tyle wsadzisz bo cos sie bedzie z nim działo i ciezko bedzie dojsc. Szczecin nie zauwazylem to daleko niestety nic nie podpowiem.
  7. rhinbac odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    U mnie bylo podobnie z tym ze nie ingerowalem w aku, czasami nie chciał sie własnie imo wylaczyc i samochodu nie dalo sie odpalic za ktoryms razem dopiero sie udawalo, przeczyscilem kostke od imo przy stacyjce i tak juz nie mam problemow z imo pol roku.
  8. rhinbac odpowiedział(a) na zagryzamchlebem temat w 1.8
    Jak mowisz ze 3.5 l ucieknie szybko to musi byc widac ktoredy go wyrzuca no nie ma bata nawet, wiec pozostaje tylko wejsc pod auto, pewnie miske naruszyles przy tym "rajdzie"
  9. rhinbac odpowiedział(a) na zagryzamchlebem temat w 1.8
    Jak dosc mocno sie leje to nie powinno byc problemu ze zlokalizowaniem wycieku, wytrzyj dokładnie silnik do sucha zapal auto i diagnozuj skad sie leje, jak sie bedzie lalo to napewno zobaczysz z ktorego miejsca.
  10. rhinbac odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    Liqui Moly, Motul, Valvolaine, Millers kup cos od tych producentów. Reszta firm ma słaba opinie.l
  11. A w lublinie na Auchanie LPG po 1.96 stacja paliw Tesco na orkana LPG 1.99 zł Na tych stacjach nalezacych do sieci sklepow jest stosunkowo taniej bo oni tak duzej marzy nie narzucaja jak normalne stacje, tylko co z jakościa
  12. Kolego brak jakichkolwiek zdjec
  13. rhinbac odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    Dobrze było by rowniez zalac plukanka po tym mineralnym przed wymiana na inny.
  14. Pisales ze Ci nie grzala nagrzewnica... moze jest zasyfiona dlatego raz masz to ogrzewanie a raz nie, mozna jeszcze ominac nagrzewnice laczac do siebie te 2 weze i wtedy ja napewno wykluczysz jak bedzie ok, na moje oko to ona jest jeszcze zasyfiona, pisales ze Ci nie grzala i tylko plyn zmieniles to byla poprawa, ona pewnie jeszcze jest nie drozna. Wysłane z mojego Nokia_X przy użyciu Tapatalka Zakrec gaz i na samej Pb jeszcze sprawdz tak jak kolega pisal moze to gaz, problem sie pojawil po zalozeniu Lpg Wysłane z mojego Nokia_X przy użyciu Tapatalka
  15. Widać ze ludzie maja wyobraznie i jak bardzo sie roznia, ciekawy egzemplarz jak ktos jest juz spiacy mozna otworzyc te zdjecia, szybko rozbudzaja :)
  16. rhinbac odpowiedział(a) na voytek_dbo temat w 1.6
    To silniczek od regulacji temp. sa podobne ciezki jest dostep do nich musisz poszukac gdzie znajduje sie ten od nawiewu na szybe czolowa.
  17. Wpinaja sie chyba w weze od nagrzewnicy, jesli to po zalozeniu gazu a wszystko wczesniej bylo ok (chyba ze nie zwracales uwagi) to jeszcze raz go trzeba odpowietrzac tylko na rozgrzanym temp. na full zdjac korek ze zbiorniczka poluzowac weze od nagrzewnicy i troche go potrzymac na obrotach. Ja swoj odpowietrzalem to wszystko bylo niby ok a po 100 km kontrolka od plynu ze malo i i wtedy sam sie odpowietrzyl dolalem plynu i jest stan do tej pory. To nie jest tak ze od razu sie wszystko odpowietrzy.
  18. rhinbac odpowiedział(a) na voytek_dbo temat w 1.6
    Klapka sie nie otwiera i z tego powodu nie daje powietrza na szybe, pewnie silniczek od klapy sie zatarł, po zdjeciu schowka duzo nie zobaczysz dojscie do tych klap i silniczkow jest utrudnione, sa one pod deska na samymy srodku. Ten od regulacji temp. jest widoczny pod spodem po zdjeciu schowka ale gdzie ten od szyby to
  19. Tu nikt nie ma problemow ze wzrokiem.. Pompa wody ile ma, moze juz nie domaga ? Warto sprawdzic kompresje moze idzie do układu chlodzenia i dlatego to zwiekszone cisnienie.
  20. Czujnik temp zew. jest przed chlodnicami i tutaj o nim nie pisałem tylko o tym ktory jest za silnikiem wpiety w plastikowy kruciec idacy do glowicy, czujnik jest padniety dlatego nie masz dobrych odczytow temperatury plynu na klimatroniku.
  21. rhinbac odpowiedział(a) na tomo1595123 temat w 1.8
    Klapa silniczka na nogi pewnie sie zacieła i jest cały czas w pozycji zamknietej dlatego nie wieje na nogi, z wyjeciem tego silniczka pewnie jest troche problemow jest widoczony od strony kierowcy za tunelem srodkowym. Sonda była wymieniana nie pali duzo samochod ? Bład 561 pewnie wynika z błedu sondy.
  22. Czujnik 2 pinowy nie działa wymien go lub posprawdzaj okablowanie przy nim. Leci Ci z nawiewów ciepłe powietrze ?
  23. Za silnikiem pod dolotem powietrza masz 2 czujniki 4pinowy daje temp na zegary a 2pinowy do klimy ten 2pinowy jest padniety skoro podaje złe wartosci, ja na kanale 51 spr. temp plynu na 49 to nie wiem czy mi sie cos wyswietla. Raczej Ci padł ten 2 pinowy skoro samochod sie nagrzewa i trzyma na blacie 90*

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.