Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Bezdotykiem nie zmyjesz całego brudu. Jak masz pianownice to aktywna piana z neutralnym PH ładnie spłukać i później mycie na dwa wiadra też najlepiej szamponem nie podjadającym wosku... Myć powinieneś zawsze na dwa wiadra
- B7 Crew
-
B7 Crew
Fajnie w takim razie muszę się za resztą rozejrzec. Będę potrzebował w niedalekiej przyszłości kilka części do wnetrza. tj. uchwyt kubka ,ESP, przycisk pod pdc razem z całą tą ramka i zaslepkami, tunel środkowy bez uchwytu na telefon, popielniczka i ramka zmiany biegów pod manual w szczotkowanym aluminium wSzyszko soul i w jak najlepszym stanie
-
B7 Crew
Nie miałem przyjemności z tym pracować... Może się to zmieni jak Ci się nie spieszy to zamówię na próbę bo i tak już mi się lubrykant kończy i zdam relacje Tomek chyba faktycznie jest pod kontrolkę w półce Znalazłem takie zdjęcie z kostką https://www.flickr.com/photos/audi_a4_klub_polska/21691781850 A kabel może iść od do awaryjnych bo tam jest mostek pod podświetlenie ale skąd by się tam wzięła? Ma to airbag off jakiś kod wyposażenia?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
cóż juz się nic nie zrobi... Cieszy mnie tylko fakt ze ubezpieczalnia fajnie podchodzi do sprawy i do końca tyg mam mieć wycenę a tydz później kasę na koncie Teraz priorytet to alarm no i musze poszukać garażu
-
B6 DIVISION
To rozejrzyj się w niemczech jest pełno komisów które mają fajne autka i pieniadze nie są duże.
-
Wakacje w Chorwacji
wygląda ciekawie będę musiał poszukać więcej info o tym
-
Wakacje w Chorwacji
a jest coś w pobliżu do zwiedzania ?
-
Wakacje w Chorwacji
Chce się wybrać z dziewczyną jej siostrą i chłopakiem do Chorwacji. Interesuje coś gdzie będzie można się zabawić , dobrze zjeść no i troche pozwiedzać . Okres to 10 dni . Macie coś takiego ? Planujemy jechać czerwiec max początek lipca kiedy muszę zacząć rozglądać sie za pokojami ? I może macie coś dobrego w takich rejonach ? Będę jechać od siebie do Monachium i później do Chorwacji może macie po drodze też jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania
-
Zakup piły spalinowej.
Gadasz głupoty ! Ojciec ma OLEO-MAC już chyba 8 lat i chodzi jak nówka troche metrów przerobiła drzewo różnego rodzaju . Pewnie kupiłeś od rumuńca pod marketem coś i teraz tak gadasz
-
Truckerzy
To jest najlepsza opcja , ale do czasu. W grudniu chyba planują tam jakieś remonty
-
Truckerzy
powiem Ci hannover omijaj od hannover Ost do Garsen korki a nawet do Wunstorf w piateczek 1.20 h jechałem 15 km.
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
jak Ci się rzuci w oczy troche porysowany ekran to pisz Anetka zrobiła mu znaki szczególne
-
Spoty wrocławskie
Szczurek Ty tam patrz czy we Wrocławiu się nie sprzedaje A tak serio to cały weekend zjebany. Moja wczoraj miała urodziny chciałem ja dzisiaj zabrać gdzieś a tu pipa
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
trafi wreszcie na niego. Tego mu życzę z całego serca!
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
najlepsze ze auto stało pod lampą przy głównej ulicy i zaraz przy bloku. a syf taki w aucie ze masakra fotele plastiki wszystko brudne...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
kod to raczej dla niego nie problem