Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A dziękować, dziękować Tomasz a z mapami odezwę się popołudniu bo wuja nie dostępny byl
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Temat już tysiąc razy wałkowany. Dużo osób tak robi i są zadowoleni. Ale ja wolałbym osobiście ori. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  3. o to właśnie mi chodziło. Jeśli nie było żadnego znaku to jak najbardziej należy Ci się kasa
  4. narazie na ebay.de jedną znalazłem ale jest tylko 10 € tańsza niż w ASO. Czekam aż kumpel dostanie info czy bedzie miał szkode całkowitą czy nie, jak coś to będzie przekładka kilku gratów za grosze
  5. W De na szczęście się tak tego nie czepiają i dużo aut tak jeździ
  6. jeśli był znak to dostałby tylko mandat
  7. TOM3K odpowiedział(a) na niestandardowy temat w Audi
    piec - 1K0815007CG wąż cieczy chłodzącej - 1K0819350B jeśli bardzo Ci się nie śpieszy to reszte nr moge sprawdzić u kuzyna
  8. u mnie słabiutko , ale tak naprawde zaczynam dopiero zabawe
  9. co do drgań na postoju można powiedzieć , że w tym silniku to norma. U mnie jest to samo, a na kompie wartości mam wręcz idealne.
  10. taa, wiadomo że by sie przydała Jednak wole kilka innych rzeczy wrzucić , takie dodatki na koniec. W Od wiosny troche powinno się ruszyć, większe heble, koło a latem z mocą i pompą oleju Wpadł mały element którego bardzo brakowało mi pod maską (emblemat) przy okazji wizyty w aso udało się kupić gumowe dywaniki za połowe ceny Pakiet światło prawie w komplecie jeszcze klameczki z rs4 no i moduł który jest cieżki do znalezienia ;/ i kilka kosmetyków
  11. TOM3K odpowiedział(a) na bartekzks temat w Audi A4 B7
    8E0807109J
  12. To się chwali [emoji1] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. jak będziesz puszczał rotory to daj znać
  14. jest ten sam, ewentualnie jeśli chcesz czarny lub szary to się rozróżnia 7H0919275D1QP - szary 7H0919275D1QP - czarny
  15. dzięki, będę jeszcze myślał jak zrobić żeby to działało, z czasem będę tez potrzebował neta w garażu obok bloku wiec może od razu coś lepszego wziąć
  16. dzięki, a ciekawe czy sięgnie mi z drugiego piętra do piwnicy
  17. Trzeba było brać z np z a6 do tego kamerke i było by ori
  18. Następnym razem pamiętaj o wymianie filtra przynajmniej przy co drugiej zmianie oleju. Niestety jakoś paliwa w Polsce pozostawia wiele do życzenia
  19. Ja u siebie w rnse jak wyciągnalem radio nie potrzebowałem ale jak zamienilem ma inne radio na chwile kod byl później potrzebny.
  20. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może już mapki z 2016r ?
  21. Prześledz troche dział techniczny w są tematy o częściach o które się pytasz.
  22. Najprawdopodobniej filtr paliwa. Jeśli nie wymieniałeś to warto to zrobić
  23. może miałeś jakieś szczególne obiawy zanim padł ? Mrugał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.