Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. Ja mam coś takiego na lewym tyle ZObaczymy czy coś pomoże PS. drogie te poduszki tak wogóle ?
  2. Tyle osób jeździ i jest git więc nie będzie problemu Napewno musi być OK !
  3. Wracając do tematu :mrgreen: U mnie temperatura nigdy nie przekroczyła 95C ale niezależnie od trybu jazdy zwykle dochodzi do ok. 90C (nawet w gorące dni) no chyba, że jest zima to trochę ponad 80C Poprzedni właściciel zamontował podobno większą chłodniczkę oleju, ale ja niestety nie widziałem seryjnej
  4. Kunio, przykra sprawa Mój znajomy wypił dwa piwka i nie chciało mu się iść do Biedronki 200m więc pojechał... Zatrzymano go pod sklepem na kontrolę, balonik wykazał 0.27
  5. No właśnie... nie wiem za ile czasu będzie mnie stać na B6 w turbo Poza tym teraz pomyślałem, że zamiast nowego auta zainwestuję w coś innego, bo na samochodach nigdy się nie wychodzi hehehe
  6. No właśnie... czy w auto w wieku 10 lat jest sens np. jechać do VTG na virusa ? Czy już lepiej zostać tylko przy bieżących naprawach ?
  7. Jeśli duchowo można to i ja się piszę Czwartek nigdy mi nie pasował
  8. :mrgreen: Index predkosci L (lexus ) - 120 :twisted:
  9. Jak opony ? Może Zwykle jeździłem do 120km/h, tylko wczoraj mnie podkusiło bo się spieszyłem, no i jeszcze ten wiatr :roll: Ale, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Już prawie mam załatwione oryginalne po drugim liftingu
  10. Ja wymieniłem końcówki drążków i łączniki stabilizatora (tak to nazwali w sklepie znajomego) i mimo to delikatnie czuć stukanie :/ Gdzie tym razem ? Mój kumpel w 1.8T AEB ma dokładnie to samo
  11. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Pikuś, mam zwykły kluczyk, tyle że napewno jest w nim IMO oraz przycisk do alarmu :mrgreen:
  12. piotr1602, hehehe Swoją drogą ostatnio właśnie i tak zastanawiałem się czy już nie czas na wymianę tych lamp na oryginalne No i same lampy mi pomogły w wyborze :mrgreen: Tak po prostu musiało być
  13. Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted: poza tym pisze się badziewia :mrgreen:
  14. Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen: Hehehe, dokładnie te same i fotki z przed 5 minut :twisted: [ Dodano: 2006-05-19, 08:57 ] piotr1602, to było do mnie :mrgreen:
  15. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105101623 Może ktoś się skusi ? :mrgreen: hehe
  16. Wiecie co ? Wczoraj to się wściekłem Pędziłem po trasie cały czas pod wiatr, mijałem rząd ciężarówek z naprzeciwka i w lusterku wstecznym zobaczyłem jak poderwało mi klosz tylnej lampy :!: Taka lipa, że normalnie szok Łudziłem się, że może się tylko porysował po upadku, ale w końcu przy takiej prędkości to została mi tylko uszczelka ze strzępkami szkła... NIE KUPUJCIE tych lamp "Mądry Polak po szkodzie" Wkurzony kupuję tym razem oryginalne lampy po drugim liftingu
  17. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Czyli rozumiem to tak: kupuję sobie kluczyk (w miarę oryginalny), dorabiam gdzie popadnie i koduję sam VAGiem ? Tylko, gdzie znaleźć instrukcję kodowania ? :roll:
  18. Traviz odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    No i wszystko jasne :mrgreen: O to chodziło
  19. Mój ojciec ma firmę, która zakłada instalacje gazowe, tak też i zrobiliśmy eksperyment z moim 1.8T Komputer za każdym razem jest programowany pod dane auto, nie stosuje się wgrywania gotowych plików bo jak wiadomo każde auto trzyma inne parametry. Co tu dużo pisać. Ingerencja jest wyłącznie w sterownik gazowy, jeśli masz membranowy reduktor to instalka ułoży się koło 1000km. To, że odczuwasz gorsze parametry na benzynie jest najprawdopodobniej wynikiem zwiększenia masy pojazdu. Moje auto waży 160kg więcej (zbiornik paliwa i gazu do pełna) niż mam napisane w dowodzie. Niestety nie ważyłem go przed założeniem gazu. Instalka waży napewno mniej, ale dodam tylko, że litr gazu średnio waży 0,55kg w warunkach normalnych To, że jest głośniej pod maską może być spowodowane głośniejszą pracą wtryskiwaczy gazowych I przestańcie wreszcie negować teorię, że LPG niszczy - nad tym pracują nie tacy inżynierowie jak my i wszystko jest wyliczone Pozostaje tylko fakt, żeby dobrze to założyć i wystroić W obecnej chwili mam komputer, który zapobiega zubożeniu mieszanki itp. Jednym słowem - jeśli coś miałoby zaszkodzić silnikowi dopływ gazu zostaje odcięty i podawane jest paliwko Zrobiłem już 20 tys i jest wszystko OK Tylko przy silnikach z TURBO czasem są problemy z odcinaniem gazu przy energicznym przyspieszaniu, zwłaszcza przy zwiększonym ciśnieniu doładowania, ale coś za coś. Jeśli się jeździ normalnie i z głową to wszystko gra
  20. Traviz odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    A o które chodzi :mrgreen: O te WL z fotek z Koszalina
  21. Traviz odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    A czy jest coś jeszcze o czym zapomniałeś nam napisać ? :mrgreen: np. u mnie na sportowym nie ma różnicy czy 215/45R17 czy 195/65R15 To jak jest z tymi tablicami ? Bo nie zauważyłem nigdzie odpowiedzi
  22. Traviz odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    niemożliwe... przecież to 1/4 !! Mówisz jak o magnetyzerach
  23. chyba raczej OPŁACA SIę NIC W TYM SILNIKU ROBIć
  24. Keżor, ja tam bym tak się nie rozpisywał o swoich dokonaniach z panami niebieskimi... władza ma uszy i oczy szeroko otwarte I nie żebym żartował... Znam co najmniej jedną osobę, która ma przez coś takiego problemy... Każdy miał swoje przygody z niebieskimi, jedni lepsze inni gorsze, ale proponuję porozmawiać o tym na spocie przy piwku niż publicznie na forum
  25. Traviz odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Aha, i jeszcze jednego zapomniałem się zapytać... Dlaczego w podpisie masz Skąd: Koszalin a auto jeździ na tablicach z okolic Legionowa (mazowieckie) ? Nie powinno być ZK ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.