Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. Pozycja obowiazkow to "Pingwiny z Madagaskaru"
  2. Najlatwiej przeszczepic v8 poliftowe (40v) - nie musisz kombinowac z lapami, kompem, sprzeglem. Ale w zasadzie to kazde v8 sie nada
  3. Do wszystkiego odczyty parametrow na zywo, diagnostyka. W rozbudowanych silnikach zamiast masy zegarow mozesz wozic tylko tablet i podgladac doladowanie, egt i cala reszte
  4. 14 bez klimy i 15 z klima. Od a do z oznacza m.in. kompletny wydech. Emu kosztuje 2tys, do tego trzeba dokupic lambde i ewentualnie modul bluetooth
  5. Pewnie nie
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie warto, nowoczesne systemy w naszych autach wiedzo kiedy masz letnie opony i umozliwiaja jazde caly rok na tych samych.
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Eheheeheheheh wreszcie odpowiedni nick
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O przepraszam! Nawet raz nie uderzylem swojego auta!
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myslalem ze kupuje bez q a niestety teraz musze sie pogodzic z wiekszym spalaniem , kosztami serwisu i opon. Bez q jak mi sie przod zuzyl to moglem zamienic z tylem i jezdzilo a teraz rowno tnie :/
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i umiejetnosci!
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie oplaca sie. Komu to poczebne? 110% aut nie ma i jezdzo!
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Quattro!
  13. To moze warto przeczytac te 278 stron?
  14. stanowczo za cichy ten wydech!
  15. pff! po co ci to quattro? ;P
  16. Niby dlaczego nie mozna? To tylko kwestia samokontroli
  17. Obiecalem koledze ze przymierze 16 cali i widze ze musze to zrobic jak najszybciej 16 cali powinno wejsc - to tylko 280mm a zacisk nie jest jakis strasznie masywny
  18. Oczywiscie, sporo wydajnirjsze nawet
  19. hola hola... czy jest 300 to sie okaze dopiero
  20. Guzior mowil ze sie jarales strasznie jak dziecko wrecz...
  21. znane jest takie co nie bylo zakute przy 600km/600nm i jezdzilo jak szalone. mysle ze 500 do jazdy na codzien wytrzma. wykres na 400km to albo zmienione turbiny albo jazda na e85. ale obstawiam turbiny bo nawet na e85 sie tyle nie ugra chyba...
  22. Tam wyjsciowo bylo 2.5tdi wiec ciezki kloc, pewnie ciezszy od aluminiowego v8
  23. Bez strojenia nie bedzie lepiej, bedzie przelewalo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.