Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. A co ma wysterowanie wspolnego z podgrzewaniem powietrza? Jak to sie dzieje ze 1.3 bara z k03s daje 230km ale 1.3 bara z gt30 daje 300km? To samo doladowanie ale wiekszy przeplyw!
  2. Stawiam 100pln ze 1bar z k04 da wiecej koni niz 1bar z k03. Jezeli tak bedzie to jak to wytlumaczysz? Czary?
  3. Kurcze, cisnienie doladowania to tylko element ukladanki. Temat ktory zostal poruszony to material na prace dyplomowa albo i ksiazke wieksze turbo to mniejsza temperatura sprezonego powietrza, wiekszy przeplyw itp itd. Gdzie bedzie wiecej powietrza - 0.5 bara dmuchane przez slomke czy 0.5 bara dmuchane przez rynne?
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak bylem mlody to tez takie teledyski krecilem
  5. wieksze wtryski jak najbardziej tyle ze to tez nalezy dobrac z glowa zeby nie bylo w druga strone przegiecia moze na poczatek odepnij n75 - wtedy auto bedzie jezdzilo po samym wastegacie i to moze ale nie musi wystarczyc do czasu strojenia. przy mbc i tak nie zejdziesz nizej niz doladowanie minimalne na ktore pozwoli wastegate
  6. Dmuchnij bar z k03 i dmuchnij bar z k03s/k04. Drugi wynik bedzie wyraznie wyższy. Dlaczego? Ano dlatego ze wieksze kolo kompresji porusza wieksza ilosc powietrza przy zachowaniu tego samego doładowania. Teraz pomysl ze masz wtlaczane wiecej powietrza bez dodatkowego paliwa - mieszanka uboga. Sterownik i tak bedzie sie bronil i w okolicy 3tys obr wprowadzi silnik w tryb awaryjny.
  7. 0.5b z k03 a 0.5b z k04 to nie jest to samo. Ladunek bedzie duzo wiekszy z k04 co oznacza ze bez strojenia bedzie ubogo i temperatura moze zabic silnik
  8. Pompeje to taki ubogi Gladiator + wybuch wulkanu. Mozna obejrzec Tokarev jak dla mnie dramatycznie slaby :/ Cage gra juz w czym popadnie...
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. Daje rade po trailerze spodziewalem sie ze bedzie duet przeciwnikow - electro/rhino a w rzeczywistosci jest glownie electro. Efekty fajne, warto isc na 3d. W sposob oczywisty zasugerowany jest kolejny przeciwnik wiec na bank bedzie kontynuacja
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pracujecie
  12. Niestety - forever alone. Auto stoi i czeka. Jak tylko bede mogl to zrobie wiecej zdjec.
  13. Moglby gdyby nie byl kilkaset kilometrow od auta
  14. To sa zdjecia z mojego auta
  15. tego nie wiem dostalem tylko informacje ze widac miejsce przy skladaniu calosci i wymagany jest delikatny szlif
  16. zaciski a8 i s8 wygladaja na identyczne. roznica to jarzmo.
  17. piasty z a6c4, przednie tarcze hamulcowe golf V, jarzma + zaciski s8d2. dodatkowo drobnica typu podkladki i delkiatne lizniecie zacisku, linka recznego zostaje ori.
  18. Wyjscie z turbo jest ~50mm, przepustnica okolice 60mm. Smialo rezaj 50mm
  19. mam nadzieje ze cowboy sie nie pogniewa
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pewnie od dewiacji tak sie porobilo!
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    <3 :*
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lud domaga sie zdjec!
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mokrego dyngusa!
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie ze dobry sie lata w tamte strony to cos podlapie zawsze
  25. Przeciez 1Z ma chyba jednomas w serii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.