Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki chłopakiiiiiiiii :naughty: :kox: :kox: :kox: buziaczki dla wszystkch co na mnie głosowali !!!!!!!!!! :kox: :kox:
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
dokładnie, mowa o komplecie końcówki słyszałam coś ok. 140 zł za sztuke w sensie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahaha z kim ja sie zadaje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: pozdro z Wawy :kox:
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
napisz do kolegi TOM77, on na pewno będzie miał taniej, z tego co pamiętam to pare miesiecy temu jak się pytałam o komplet to było to 1530 zł, teraz pewnie ze wzgledu na kurs euro wiecej, ale nie zaszkodzi się zapytać!!! :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem a brzuchyyy rosną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co to to nie, ja na piechotke nie bede dygac spoko, możesz na rolkach pojechać [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:41_________________________________________________btw. Mydło, nie widze Ciebie ani Iwonki na liście do Piły na sobote :thumbdown:
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
no tak, ale nie są tak wytrzymałe jak te z serii zresztą żeby końcówki na naszych drogach nie padały, trzeba jeździć co najmniej przepisowo :wink4:
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
ale te ori co masz jak kupujesz auto, to nie te same ori co kupujesz jak Ci cos padnie :tongue4:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej... tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox:
-
Dobrzy chiptunerzy
oczywiście, że jest sens!!!!! :good: :good: zapytaj Pozia http://www.tune-up.pl/
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
Fakt,ale jest sprawdzony a i po zmianie trzeba zbieżność ostawić,ja bym nie ryzykował nic innego niż ori ze względu na ustawienie zbieżności nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka, za każdym razem po zmianie końcówek trzeba przecież zbieżność ustawiać, więc co to za różnica czy ori lemy czy febi... :mysli: kolego kupuj Febi, masz taniej a przy naszym stanie dróg i tak i tak mi np. końcówki starczają na jakies 25kk przy 17" felgach i oponach 225/45
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czy jest ktoś zadowolony z Febi?? ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej.... zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chodz z nami do Piły to będzie pijany 24/7 :D a kaca przez najbliższy miesiac pd powrotu :D ale nie no oczywiscie kazdy tylko po 2 piwa zawsze pije :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szczeógolnie Fazy i Bieniek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
ale na mieście?? woooooooooooow zatankuje jutro caly bak przed trasa, zobaczymy jak sie na tym jedzie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no co Ty, tylko po 2 piwa!!!!!!! :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooo, Ty zyjesz :naughty:
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
może jestem troche przewrażliwiona, ale czuje różnice, szczególnie jak zatankuje vpower diesel na shellu, to w porównaniu z verva czuje jakby mi odjeło koni hehe :naughty:
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
ja tankuję na Orlenie Vervę i jestem mega zadowolona, zdecydowanie lepiej mi sie jezdzi i dłużej niż np. na BP ultimate :good:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i oby samotną :gwizdanie: bo wyobrażam sobie minę kolesia,po akcji Alona fajęczkę,laptopik i na forum ...i jeszcze jakby położyła mu na szafce stówę na taksówkę :polew: :polew: :polew: dokładnie tak było, a co miałam go Audikiem odwozić??? :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie moge, samej ciężko zasnać :kox: żart - wróciłam z koncertu Kylie i mi się nudziło :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co to za zamuła?? :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oooo jaki prawdziwy mężczyzna, kobitką w domu się opiekuje!! to rozumiem!!! :good: :good: zapraszamy następnym razem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wiem o co Ci chodzi, ale niech Ci będzie, że wygrałeś :kox: :kox: