Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. jezdze na nokianach zimowych sa b. dobre
  2. Potwierdzone (za menadzerem Danielem Morelli) Robert w Renault Gratulacje (ale tych pstrokatych ciuchow nosic nie bede :gwizdanie:)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:10_________________________________________________i juz oficjalnie http://www.renaultf1.com/en/_2009/team/index.php#/team/newsdesk/communiques/
  3. wszystkie serie GR i SC sa super oprocz klasycznej najebki trzeba tez troche pomyslec i uzyc taktyki uwielbiam
  4. wczoraj kolo 20.30 w Piasecznie, niebieski avant B5, S4 (chyba jeszcze na niemieckich blachach) ktos od nas lyknal e-se?
  5. wlasnie spytalem go co on robi? a syn, ze gra i zebym poszedl jeszcze zapalic [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:04_________________________________________________ w wieku 3,5 roku (teraz ma 3,8 mies) potrafil bezblednie i dosc szybko przejechac okrazenie toyota supra w GRID-zie (tutaj): a gra to Richard Burns Rally
  6. no ba! ja to jeszcze nic poszedlem na chwile na fajka, wracam, a moj mlody juz ogarnia sam temat (co z tego ze pod prad )
  7. Ja bylem w takim szoku, ze w piatek gralem do 1.30 w nocy, o 6 rano pobudka na F1, a po kwalifikacjach znowu do kiery
  8. Dobra. To ja troche z innej beczki. Pozyczylem na weekend Logitech G25 i caly czas upalalem na PC Richard Burns Rally i troche LFS. Jestem w totalnym szoku. Chyba sprzedam mojego xbox-a z grami i kierownica a kupie sobie G25. Myslalem, ze Forza+xbox+kierownica M$ to jest to. Bardzo sie mylilem
  9. napewno z 7 i moze zatankowac sie "pod korek"
  10. ja to widze tak: albo Flavio sabotowal albo wszyscy wczoraj dobrze pochlali tam w Japonii
  11. nie wierze w to co ogladam poprostu :shocked: [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:20_________________________________________________dziwna i nieobliczalna sesja mam nadzieje, ze Timo nie odniosl wiekszych obrazen
  12. jesli nadal masz jakies watpliwosci to lec do Unitronic do Piaseczna Diagtronic to sie glownie gnojowozami zajmuje
  13. poprawilem mea culpa
  14. ten jest prawidlowy sciagniety z forum xbox widocznie nie ma juz tam tego pliku
  15. zobaczcie to: http://video1.fullxp.com/download/e807871a-8ba9-4908-82b9-7e661c665398/forzaM3.divx podobno tak wyglada full wersja i miedzy nia a demo jest spora roznica
  16. blagam... ;(
  17. lizus! :decayed:
  18. byloby gites!
  19. dzis rano czarna bepiuntka w sedanie (chyba II lift) z naklejka klubowa zaparkowana na poczatku ul. Piwarskiego
  20. byla juz kiedys dyskusja zakladaj stal i juz, w zimie i tak nie ma lansu
  21. w pewnym sensie
  22. zajmujcie czym rece... jasne... bede walil konia non stop
  23. kali wczoraj prawie umarlem uwierz mi jeszcze nigdy nie bylo tak, ze nie moglem zlapac oddechu i krecilo mi sie w glowie od dzis sprobuje ograniczyc
  24. jesli uda mi sie zwiekszyc czestotliwosc treningow to rzuce na 100% wtedy poprostu bede musial bo inaczej umre na sali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.