Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. spoko znajdziesz w nepalu na wsi, albo gdzies kolo wladywostoku u saszy na gospodarstwie
  2. a moze ja mialem walniety termostat i tuz po starcie od razu wskazowka szla do gory
  3. nie po nazwisku prosze :polew: o pardon
  4. no jak sam napisales: cos za cos...
  5. ale powiem Ci bober, ze ja mam weiteca hicon tx, good year F1 225/17/45 i naprawde jezdzi sie calkiem wygodnie
  6. ragga - Ty to wariat dopiero jestes
  7. no tak - ja nie dopisalem jednej waznej rzeczy - obnizenie auta w takiej opcji jak podalem, oferuje najlepszy stosunek "utraty komfortu do komfortu"
  8. 195/15/65 - tak jest nominalnie w ksiazce serwisowej i na naklejce w aucie nie kombinuj
  9. auto da sie obnizyc o okolo 30 mm bez utraty komfortu gdy: -zastosujesz dobre, gwintowane zawieszenie -kupisz dobre, najlepiej nowe opony -bedziesz mial sprawne zawieszenie (wahacze, drazki, tuleje, sworznie itd)
  10. dla mnie tylko 10-cio czy 15-sto letni michelin alpin na zime jest idealny nawet jak teleskopow by nie bylo to michelina 10-letniego nie wyzabkuje :kox: :kox: :shocked:
  11. na dlugiej trasie "6" to ekstra sprawa
  12. i znowu ten gaz... a powiedz mi, dlaczego zastanawiasz sie nad lpg? oszczednosci?
  13. mialem kiedys good year UG 6 i byly syper ciche teraz nokian WR2 i tez sa ciche
  14. wezcie zamknijcie ten watek w piz....ec
  15. nie obrazaj wiochy endriuu ja to bym prawnie zakazal tworzenia i emitowania takiego czegos
  16. wustyle odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    tablice zamaz
  17. ja bym poszukal dobrego producenta moj turbo sim gubil zasieg i byl problem z wysylaniem sms-ow musialem wciaz restartowac telefon a jaki producent to na serio nie mam pojecia ale duzo filmikow na youtube jest o x-sim i turbo sim poszukaj
  18. ja mialem kiedys turbo sima w iphon'ie straszna bula ale podobno sa turbo simy i turbo simy
  19. nie kop w forum bo sie spocisz napisz PW do POZIEK
  20. "Aha dla informacji moje "brzydkie kaczątko" jest w trakcie przerabiania na S4" pojdziesz do piekla za przerobke klekota na S4
  21. kurde ja sie nie znam za bardzo ale pamietam z "pimp my ride" ze tam lakier darli do zywego potem podklad i wlasciwy lakier na koniec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.