Treść opublikowana przez wustyle
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
black devil '-)
-
[B5 1Z] Otwór na narty w tylnej kanapie
postaram sie szybko cyknac fotki:)
-
[B5 1Z] Otwór na narty w tylnej kanapie
ja mam u siebie takie "cos" genialna sprawa:) ostatnio dywan zwiniety w rulon w tym przewiozlem:)
-
[B5 1.9TDI AVANT] Piękne 17 calowe felgi
oj musisz dac w dol '-) moze nie tyle co mialem ja po sprowadzeniu z niemiec (-52 mm )
-
[B5 AFN] po wyciagnieciu licznika nie odpala
przeczytaj dokladnie watek, do ktorego wkleilem Ci link przed rozlaczeniem kostek z licznika trzeba dane immo zgrac do vaga, a po ponownym zamontowaniu licznika wgrac te dane z powrotem prawdopodbnie wyzerowales komputer odlaczajac kostki z zegarow
-
[B5 AFN] po wyciagnieciu licznika nie odpala
oj ziomus trzeba bylo poczytac wczesniej watki o przerobkach/wymianach zegarow podstawowym problemem jest wlasciwe potraktowanie "immo" zajrzyj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10354.0.html
-
[B6 ALT] wymiana rozrzadu
ja mialem przy 179 tys fabryka zaleca wymiane co 80 tys km musisz sie zorientowac kiedy miales wymieniany, dodac do tego ok. 80 tys i bedziesz wiedzial co robic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poznalem sie osobiscie w sobote z Tosikiem postarm sie wpasc na spota we wwtorek '-)
-
100 lat mnie tu nie bylo!
kurfff czytam wlasnie :-D
-
Laptop PC Vs Apple Mac Book
tylko mac book postawisz na tym wszystkie sytemy operacyjne a oprogramowania masz tyle co na pc (laikow nie sluchaj) a ze drozsze? coz, audi A4 tez jest drozsze od lanosa '-))) jak masz wiecej pytan do wal do mnie na priv
-
100 lat mnie tu nie bylo!
CO MNIE OMINELO ??? :-D
-
Laptop - jaki?
tylko mac book '-) najlepiej pro '-)
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
jezu ta chinska podrobka iphone'a jaki shit jakie menu jakie czcionki maskara... swiat zawsze bedzie gonil designerow z apple'a i nigdy ich nie zlapie
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
ta przeplatanka to moje marzenie na polskich drogach... czekam na pomysly co powinno znalezc sie na naklejce myslalem o frazie "gentelmen na drodze" ale kwestia damska wtedy odpada a przeciez Panie tez jezdza bardzo dobrze
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
o i o takie glosy mi chodzi poprosze grafika ode mnie z pracy zeby cos narysowal poczekam tylko na wiecej glosow zebysmy mogli wyciagnac jakas srednia i smialo, mozna krytykowac '-)
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
takiego malutkiego 3x3 cm w dyskretnym miejscu tak musimy zrobic burze mozgow co bedzie najlepsze i najfajniejsze dlatego czekam na propozycje
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
[br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 15:59 _________________________________________________i jak? '-)
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
ale w morde jak mam to zrobic?
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
kuzwa no te imageshacki mnie draznia probuje wrzucic i nic...
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
zrobilem juz naklejke (przekreslony buraczek) '-) wrzucic?
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Ale odzew! Jutro postaram sie skontaktowac z antyradiem i byc moze z komenda glowna policji. Byloby ekstra gdyby udalo sie rozkrecic taka akcje na wieksza skale. Mysle na razie intensywnie nad trescia naklejki. Macie juz jakies pomysly? Sprzatalem dzis auto i pomyslalem o przekreslonym buraku (no wiecie, takim warzywku '-))))) cos ala znak z ghostbusters '-)
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Razem damy rade! Wlasnie chodzi o polityke malych kroczkow. Bedziemy masowo propagowali taki styl jazdy, moze uda sie to naglosnic w mediach, a wtedy inni zaczna traktowac takie zachowanie jak rzecz naturalna. Ciesze sie, ze nie jestem sam '-)
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Panie i Panowie. Dlugo sie zastanawialem nad pomyslem akcji, ktora opisze ponizej. Jest ona wynikiem obserwacji i przemyslen zwiazanych z ruchem drogowym oraz kultura jazdy w naszym kraju. Odkad mam prawo jazdy, szczegolna uwage zwracam na wlasne zachowanie na drodze (zawsze zapalone swiatla mijania, wpuszczanie wlaczajacych sie do ruchu z mniejszych uliczek podczas kiedy jade glowna droga i biedak czeka 10 min na "luke" w sznurze aut, nie wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych, badz do tego manewru nie przystosowanych itd itd). Trzeba w koncu zmnienic sposob myslenia polskich kierowcow. Wpuszczenie kogos z malej uliczki powoduje zatrzymanie ruch glownego na 5-10 sek? Wpuszczenie kogos kto chce zmienic pas 2-5 sek? Zatrzymanie sie na skrzyzowaniu bez sygnalizacji i wpuszczenie czlowieka z naprzeciwka, ktory chce skrecic w lewo 10-20 sek? Ile takich i podobnych gestow potrafi zmniejszyc korki na naszych ulicach (nie mowie juz o nerwach - i tu przepraszam jesli uraze - mniej doswiadczonych kierowcow niejednokrotnie chcacych wykonac manewr, ktory przyprawia ich o zawal serca?). Takim kierowcom szczegolnie, a tym doswiadczonym pomagam codziennie i chce pomagac zawsze. Pomyslalem o czyms w rodzaju naklejki (zaprojektuje i wkrotce Wam pokaze) jakich dzis widac wiele na samochodach w stylu "rozgladaj sie, patrz w lusterka, motocykle sa wszedzie". Naklejka taka mialaby krotko informowac innych uzytkownikow drogi, o tym ze za kolkiem danego samochodu jedzie gentelmen, albo przypominac o kulturze zachowania na drodze i wzajemnej pomocy. Czekam na Wasze ewentualne propozycje. Probuje sie takze skontaktowac w tej sprawie z Zientarskimi z Antyradia (mazowszanie i slazacy wiedza co to za radio). Marze o kulturze i szacunku na drodze. Marze, ze przyszle pokolenia beda uczyly sie uprzejmosci i kultury jazdy juz na kursach. Mysle, ze mozemy pokazac, jako wlasciciele badz co badz ekskluzywnej marki samochodow, ze na naszych drogach moze byc duzo, duzo lepiej. Co myslicie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz '-)
-
Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?
w Mysiadle jest firma ktora nazywa sie klimacar polecam http://www.klimacar.pl/