Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dynamiquedci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dynamiquedci

  1. Mam cała pompe jak chcesz, lecz plastik jest nie kompletny. tanio oddam. pompa sprawna
  2. dynamiquedci odpowiedział(a) na przemek2760 temat w 1.8T
    Gdzie jest ten bezpiecznik od SAI? Bo mam filtr stożkowy, i rano jak odpalam to buczy jak odkurzacz
  3. Kurde ten materiał na to jest 50 zł max wart. Może i ja bym się w to pobawił?
  4. Napisz do kolegi Daron7. On Ci powie co możesz zrobić z autem.
  5. Odpuść, dołóż drugie 300 i zrób to z głową
  6. Dajcie mi na wzór TIPa, to wam pospawam w dobrej kasie
  7. Postaram się coś nagrać
  8. Do mnie to pisaleś czy do AEB DEVa?
  9. Samym softem? A wtryski ?
  10. Audi A4 B6 1.8T AVJ 150 PS Mody: -downpipe + usunięta sonda za katem -TIP -FMIC -wtryski BEX -DV z S3 Autko śmiga na LPG
  11. Ja odpuściłem. Wszystko zrobione jak należy a one nie psikają............. Moze mam uwalony MCE?
  12. z kielc na radom, pozniej s7 na grójec, W grójcu odbijasz na sochaczew, dolatujesz do a2 w wiskitkach, wpadasz na a2, lecisz do strykowa i tam wbijasz na a1 i lecisz do gdanska. Najlepsza droga jaka może być, Nie pchaj się 7 nie warto.
  13. Powinna sama wskazówka paliwa się odrazu podnieść Jak zrobisz tylko to to nic nie popsujesz
  14. Pewnie ze mogli A4 B6 Wybierz STG 17 (tablica przyrządów) Kodowanie STG -> Pozycja 07 ? Xx1: Sprzęt specjalny +00 - 1 Indeks Odległość (Europa, USA, Rest of World) +01 - Mniejszy zbiornik paliwa (Quattro) +02 - Active przypominające o zapięciu pasów (NAR lat - aż tydzień 45/2004) +04 - 3 Indeks Odległość (samochód) +08 - 2 Indeks Odległość (Australia) Masz opcje +1 czyli quattro, a musisz wpisać +0 wtedy jest ośka
  15. Ja cały dolot samemu sobie wyspawałem, troche pojęcia o TIGu, i lecisz
  16. Wiesz co nie do końca nic nie pokazywało. Ale napewno ogromnie zaniżało. http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=7266191#7266191 Miejmy nadzieje że to Ci pomoże A skąd kolego jesteś?
  17. A próbowałeś zmienić adaptacje licznika z quattro na ośkę? Ja tak miałem jak zmieniłem zegary na S4(domyślnie quattro). I nie pokazywało mi wogóle paliwa. I miałem właśnie ten sam błąd co Ty. Zmiana kodowania licznika rozwiązała cały problem
  18. Dzięki za opinie:) Auto stroił kolega Daron7 z forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.