Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Gdzie w Wielkopolsce kompleksowo regenerują wahacze zawieszenia (tuleja+sworzeń)?
  2. Przestałem robić autem krótkie odcinki rzędu paru km i średnie spalanie lpg zeszło do 11,8l, natomiast FIS zjechał poniżej 9 (z 9.8). Jazda spokojna, trochę tras (mało wyprzedzania), znikomy udział jazdy miejskiej.
  3. Obejrzałem "Furię". Naciągany (6.5/10). W nast. tygodniu "Birdman" http://www.filmweb.pl/film/Birdman-2014-680709
  4. http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99ga+%C5%BCycia-2014-683515jaki czad! 9/10
  5. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Ja bym tej blaszki nie ruszał (dwie nakrętki), a tylko odkręcił jedną i zdjął przewód ze śruby. Trzymaj się kolejności odłączania/podłączania.
  6. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Najbezpieczniej będzie odpiąć minus, odpiąć tę blaszkę przy plusowej klemie (lub przewód), podłączyć minus i obserwować napięcie. Następnie odpiąć minus, założyć blaszkę na swoje miejsce, podpiąć minus i obserwować.
  7. Z tyłu cały zestaw: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Z przodu tylko jarzma.
  8. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Da Ci tylko jedno - napięcie na akumulatorze nadal będzie b.niskie (prąd żre coś w rozruszniku lub alternatorze) lub zacznie rosnąć (prąd żrą inne odbiorniki).
  9. Zauważyliście może, w Chappie jest wyjątkowo mało lokowania produktów Sony, pojawia się tylko PS4 zaprzęgnięte do pracy jako maszyna wieloprocesorowa. Co ciekawe, kilka lat temu Sony zablokowało możliwość instalacji alternatywnego oprogramowania w konsolach (Linux), pod którym pracowały pierwsze superkomputery zbudowane w oparciu o PS3.
  10. erchi odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    elektroniczny tak, ale rozrusznik i alternator już nie. Przy klemie plusowej pod odchylaną klapką jest odpływ do głównego zacisku plusowego w kabinie - odłącz go i obserwuj.
  11. Są różne gusta mości panie, jeden lubi humor "Moonrise kingdom", inny "American pie", a jeszcze inny "Kac Vegas".
  12. Nie i całe szczęście!
  13. Bierz Chappiego, DP obejrzysz na małym ekranie w domu
  14. Jest jej tyle, ile potrzeba Można się powoli jarać na myśl o kolejnym filmie reżysera, czyli powrotem Obcego na duże ekrany
  15. Mało, ale to dobrze (są poza obszarem moich zainteresowań )
  16. właśnie o ten
  17. świeżo po seansie - Chappie rewelacyjny!
  18. erchi odpowiedział(a) na crookers20 temat w Audi A4 B6/B7
    Po pierwsze to mierzysz prąd a nie napięcie. Po drugie, każdorazowe zsunięcie klemy i przerwanie obwodu choćby na ułamek sekundy budzi wszystko do życia.
  19. erchi odpowiedział(a) na crookers20 temat w Audi A4 B6/B7
    Dobrze byłoby wcisnąć krańcówkę maski i dopiero zamknąć z pilota. Dobrze sprawdza się imbus, tylko trzeba uważać przy wyjmowaniu (przez otwarcie maski dźwignią w kabinie), potrafi ostro wystrzelić w górę. Trzeba też "oszukać" drzwi, tj. przełamać zamek by przy otwartych na oścież zgasło oświetlenie w kabinie. Newralgiczne bezpieczniki: 7, 8, 13, 15, 24, 38, 39 - te wyciągaj w pierwszej kolejności, ale pod odczekaniu ok. 3-5 minut od zamknięcia pilotem.
  20. erchi odpowiedział(a) na crookers20 temat w Audi A4 B6/B7
    Zacisk 10A i COM miernika, zakres na 10A (pokrętło ustawione na godzinę 19 ).
  21. Przekładnię zalać oryginalnym syntetykiem (fabrycznie był mineralny), czy jednak mineralnym Febi?
  22. erchi odpowiedział(a) na crookers20 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak piszą, sprawdzić: - pobór prądu na postoju po zamknięciu z pilota (amperomierz włączony szeregowo między przewód masowy i klemę "-"), - napięcie na klemach akumulatora po np. dobie/dwóch postoju wraz z pomiarem spadku napięcia na akumulatorze w chwili rozruchu silnika - napięcie na zaciskach akumulatora po w/w czasie ale nieobciążonym akumulatorze Może się okazać, że na postoju pobór prądu jest w normie (50-100mA), napięcie na klemach w normie, za to przy próbie rozruchu b.duży spadek i przez to auto nie odpala. Pomierz i daj znać.
  23. "Kochankowie z Księżyca" lepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.