Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. to kto jutro rusza do Ostródy??? a mi padły klocki z przodu ale co tym jadę......
  2. czaja77 odpowiedział(a) na Perezip temat w 1.9TDI
    w sklepie z częściami do ciągników np. cena ok 40 zł mb ,potrzeba 6 cm .hehe średnica 50 mm
  3. moim skromnym zdaniem jak miałem benzynke to cykał cały czas raz słabiej raz mocniej,powiem tak zmieniałem go i u siebie bo miałem problem z falowaniem obrotów.
  4. eeeno, Zbyszek kieliszek - wiadomo............ :kox: kooleżanka szklanka :polew: :polew: i do tego buteleczka.....(jakie rymy) :polew: :polew:
  5. ty się Zbysiu nie wykręcaj......
  6. ale pogoda ma być do d*py......
  7. no to fajnie ze i wam podpasuje. może być i pizza.
  8. witam zapraszamy na spoty Olsztyńskie
  9. mi to by pasowało bardzo.........na 15 muszę być w Olsztynie,a naprawdę mam wielką ochotę cie odwiedzić
  10. a jak zrobić to w aucie z roku 2000?jakim programem
  11. lody a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:11_________________________________________________ Marek miałem dzwonić ,ale nie mam jak wyrwać się z roboty
  12. czesc Michał.ja na 99% wale do ciebie z Moniką.a Z BORSKIEM NIE :gwizdanie: WIEM???
  13. sorki za wprowadzenie w błąd.nie doczytałem oznaczenia silnika
  14. nie było tylko ładowania.pasek od pompy jest inny.
  15. adaptacji można wykonać bez vaga......
  16. gratulacje.Pozdrawiam
  17. a na obudowie paska rozrządu? a najlepiej wklej fotki to się oceni
  18. i ja mam podobnie zimny silnik pokazuje mi 58c,a na gorącym 108c,klimatronik i deska ,czujnik wymieniony ok miesiąca temu z aso,ale dobre jest to ze na vagu pokazuje mi temperaturę płynu na kanale 7 ok,czyli zimny podobną do otoczenia gorący 91c,
  19. za tydzień w niedziele,ja się pisze
  20. ja się z tym dymieniem uporałem ,miałem nieszczelny dolot . taki gumowy łącznik długości ok 6cm,kupiłem w Agromie za 6,30 kawałek rurki , i spokój,. :kox:pozdrawiam
  21. witam obszukałem całe forum i nie mogę odszukać tabeli wartości mierzonych dla silnika AHH ,z jakiego innego silnika takie tabele będą takie same?pozdrawiam
  22. witaj Marku a kiedy by ci pasowało może po niedzieli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.