Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
to kto jutro rusza do Ostródy??? a mi padły klocki z przodu ale co tym jadę......
-
[B5 AHU] Co to za część?
w sklepie z częściami do ciągników np. cena ok 40 zł mb ,potrzeba 6 cm .hehe średnica 50 mm
-
B5 ADR] Jak działa zawór odpowietrzający zbiornik paliwa
moim skromnym zdaniem jak miałem benzynke to cykał cały czas raz słabiej raz mocniej,powiem tak zmieniałem go i u siebie bo miałem problem z falowaniem obrotów.
-
Spoty Olsztyńskie
eeeno, Zbyszek kieliszek - wiadomo............ :kox: kooleżanka szklanka :polew: :polew: i do tego buteleczka.....(jakie rymy) :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ty się Zbysiu nie wykręcaj......
-
Spoty Olsztyńskie
ale pogoda ma być do d*py......
-
Spoty Olsztyńskie
no to fajnie ze i wam podpasuje. może być i pizza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam zapraszamy na spoty Olsztyńskie
-
Spoty Olsztyńskie
mi to by pasowało bardzo.........na 15 muszę być w Olsztynie,a naprawdę mam wielką ochotę cie odwiedzić
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
a jak zrobić to w aucie z roku 2000?jakim programem
-
Spoty Olsztyńskie
lody a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:11_________________________________________________ Marek miałem dzwonić ,ale nie mam jak wyrwać się z roboty
-
Spoty Olsztyńskie
czesc Michał.ja na 99% wale do ciebie z Moniką.a Z BORSKIEM NIE :gwizdanie: WIEM???
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
sorki za wprowadzenie w błąd.nie doczytałem oznaczenia silnika
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
nie było tylko ładowania.pasek od pompy jest inny.
-
[B5 AFY] Nierówne obroty silnika
adaptacji można wykonać bez vaga......
-
Najmłodszy w klubie :) Maksymilian, syn Osetti
gratulacje.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
a na obudowie paska rozrządu? a najlepiej wklej fotki to się oceni
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam.
-
[B7 BLB] kupilem
- [B5 AFN] Wskazania Czujnika G2
i ja mam podobnie zimny silnik pokazuje mi 58c,a na gorącym 108c,klimatronik i deska ,czujnik wymieniony ok miesiąca temu z aso,ale dobre jest to ze na vagu pokazuje mi temperaturę płynu na kanale 7 ok,czyli zimny podobną do otoczenia gorący 91c,- Spoty Olsztyńskie
za tydzień w niedziele,ja się pisze- Spoty Olsztyńskie
ja się z tym dymieniem uporałem ,miałem nieszczelny dolot . taki gumowy łącznik długości ok 6cm,kupiłem w Agromie za 6,30 kawałek rurki , i spokój,. :kox:pozdrawiam- [B5 AHH] Tabele wartości mierzonych?
dzięki bardzo.- [B5 AHH] Tabele wartości mierzonych?
witam obszukałem całe forum i nie mogę odszukać tabeli wartości mierzonych dla silnika AHH ,z jakiego innego silnika takie tabele będą takie same?pozdrawiam- Spoty Olsztyńskie
witaj Marku a kiedy by ci pasowało może po niedzieli? - [B5 AFN] Wskazania Czujnika G2