Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 ATJ] Napinacz paska wieloklinowego zrzuca pasek
Te napinacze często się zużywają - zwłaszcza podrudy. Orginał kosztuje ok. 360pln. i wystarcza na ok.90k km Więc kupujcie w aso. Ja jak robiłem rozrząd to mechanik mi powiedział że jak chce jakiś tańszy zamiennik to żebym sobie pojechał i sam go kupił i mu przywiózł bo on nie chce za jakiś czas słuchać że np: pasek się urwał albo spadł i przy okazji jeszcze rozrząd rozwaliło
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
po 2 milionie km , tak musi byc nie przejmuj się Żartowałem [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 13:14_________________________________________________Słucham gdzie "miśki" stoją
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
rozklekotanej zawiechy i klekota z pod maski
-
[B5 ADP] co daja stozkowe filtry i inne pierdolki ??
Stozkowe filtry powietrza - poza efektem dźwiękowym zasysanego powietrza NIC (sprawdzone na hamowniach) Pseldo turbiny co montuje sie za filtrem powietrza - NIC Pseldo chipy z potencjometrem - jest tam tylko potencjonetr zwiększający opór ogłupiając sterownik w skutek czego dawka paliwa jest cały czas wyższa niż powinna a to nic dobrego Swiece sportowe - jeśli świeca nie jest dopasowana do twojego silnika to NIC dobrego z tego nie będzie (szkoda kasy) [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 11:52_________________________________________________Jeśli szukasz mocy to tymi sposobami jej nie znajdziesz
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
Hamownia za wiele Ci nie powie o kondycji silnika. Jedynie może wyjść że motor nie trzyma serii ale nie będzie wiadomo dla czego. Lepiej zrobić logi statyczne i dynamiczne.
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
Ive a czym się różni lewe nadkole od S4 od tego w AFNie ? :gwizdanie: runmadafaka jeśli przełamanie 130KM i 300Nm Cię zadowala to sam program wystarczy bez problemu.[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 09:34_________________________________________________runmadafaka jeśli masz plany na przyszłość (suszarka AWX, FMIC) to radze najpierw pomieszać gratami a na końcu program.
-
[B6 AKE] Program do modyfikacji mapy paliwa
wyder chce poprostu zostać tunerem Jeśli chce się uczyć na swoim aucie to czemu nie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tu taka czsza
-
[B6 AWX] Zaolejony dolot powietrza od intercoolera do kolektora ssącego
chocby byl wynik 25.000/1 i tak az sie prosi o komentarz - druciarstwo, w aucie za 40.ooo juz sie lepiej wysil na oilcatchtanka W starym polonezie jak miał przedmychy to się butelkę podwieszało i odzysk jak ta lala był Potrzebne: pól metra drutu, jedna butelka z coli (min. 2L.) Pozdrowienia dla "druciarzy"
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Widziałem to Audi w niedzielne popołudnie na mieście - jakiś wariat na światłech wysiadł z aparatem i zrobił mi zdjęcie GM teraz tylko lampki poliftowe i bryka kozak będzie
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja zmieniłem w poniedziałek
-
[B5 AKN] Ogromny wyciek
Mi jak by jakiś "pseudomechanik" powiedział że: "uszczelni go całego i wówczas da mi gwarancję" to pewnie by mnie już nie zobaczył. A może spuścił by połowe oleju i zalał na stan doktorami i oto całe uszczelnianie. Zmień mechanika!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A... Wszystkich !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wszystko związane ze mną jest fajne Noo... nie wszystko ale to Ci się akurat udało Idę zmieniać kapcie na alu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik kox Fajna była też opowieść Maćka o niemowie
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
A może Audi 90 Cabrio 2,3 20v albo coś większego np. 2,8 ale żeden gaz!!![br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:55_________________________________________________Jest !!! Niedrogie, z ekonomicznym silnikiem, mały przebieg http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5942483
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo ta kiera bez redukcji do twojej czwóreczki nie podejdzie "najprawdopodobniej " [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:36_________________________________________________aaa... i widze że nie jeden się oblizywał na kiere Angeli [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:38_________________________________________________Furki na spota wybłyszczone?
-
[B5 AFN] Problemy z turbiną
Kolego szczury mogły też pogryść przewody podciśnieniowe.
-
[B5 AJM] Chłodnica do AJM-a.
Kolego jedź do sklepu z częściami typu Szik i podaj im symbol silnika, rocznik i czy z klimą czy bez i kupisz pewnie za 250-300 zł. nówke podróbke która będzie lepsza od ori Valeo.
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Co Klub złączył człowiek niech nie rozdziela Najlepszego życzę
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Przykra sprawa Czemu napisałeś: "i raczej nie bede takiego kupywał..."? Nie sprawdziło się A4 czy to po prostu finanse
-
[ALL] Nowy typ opon
Dokładnie Ja bym tym na prube wewalił się w jakieś konkretne bajora albo w mokre zaspy i wtedy na asfalt i "kita" minimum 100km/h. Ciekawe co by się działo
-
[ALL] Nowy typ opon
Ja bym się bał na tym jeździć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1,8T w b6 ma po obu stronach wycięcia na wydechy w dislu rurki są schowane
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
Co to za "Modyfikator"? Jaki producent? A może jakiś link albo fotka butelki?