Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
200 tyś. i mineralny? Nie jedna osoba powinna tu co niektórych oświecić i wypowiedzieć się. Mają po 300-400 tyś. i więcej i śmigają na ful syntetyku. I jeszcze przy wymianie płukanka. Jeśli mechanik wam mówi: 200tyś. to już mineralny? to ja po takiej wypowiedzi już bym do takiego mechanika nie zajechał. Ciekawe czy do pompowtryków też leje mineralny i to ten pierwszy lepszy? :polew:
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
To teraz tylko czekać aż w dziale Gadżety Klubowe pojawią się klubowe kapelusze Co za bzdety!!!
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
Spokojnie zmieniaj na półsyntetyk nic się nie stanie Polecam olej Shell :gwizdanie:
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
tutaj filmik w czym N82 jest lepsze od N95: http://pl.youtube.com/watch?v=dd57Ki9N21M&feature=related
-
[B5 AFN] Wlana benzyna zamiast oleju napędowego
Spoko podpowiedzi ale mam nadzieje że mi nie będą potrzebne Jak by jeszcze fotki były to temat do działu "warsztat zrób to sam" jak nic
-
[C5 AFB] Świece żarowe zalane olejem
A ja twierdze że to nie olej tylko jak świeca jest nie sprawna przez pewien okres to po demontażu jest na niej taki czrny maziasty nalot. Jak nie kopci i nie podpija oleju to zakładaj nowe świeczki i lać i jeździć. Sprawdź jeszcze które z świec były sprawne. Najprawdopodobniej sprawne były te czyste.
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Felga pewnie od Sławka zgadłem??? GM wiesz dobrze że połączenie motorka 2,6 z napędem Quattro to jest to Teraz tylko lampki przednie i kox będzie A tak na marginesie to wczoraj Ciebie widziałem na Sobieskiego o 18:00?
-
[B5 AFN] VAG nie chce się łączyć z poszczególnymi modułami
Podpowie ktoś coś jeszcze??? Zastanawia mnie jeszcze czemu jest to interfejs USB a system widzi go jako COM? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:14_________________________________________________grippen jednak miał racje Na poczcwej 311 działa jak należy
-
[ALL B5] Czy można dolac płynu hamulcowego ?
Ja jak wymieniłem klocki i tarcze z przodu i z tyłu to płun prawie się przelał więc strzykawa i odessałem ok. 50ml. do buteleczki i na regał a przed wymianą było prawie min.
-
[B5 ADR] Moja pierwsza A4
Czarrrrniutka ładna
-
[B5 AFN] Wymiana sprężyn (ściągacze)
Ja mam coś takiego tylko sam uspawałem : http://moto.allegro.pl/item525490441_sciagacze_sprezyn_2_pazury_polskie_bezpieczne.html długość pręta gwintowanego ok.25-30cm i daje rade spokojnie.
-
[B5 ADR] Moja pierwsza A4
nie widać fotek
-
[B5 AFN] VAG nie chce się łączyć z poszczególnymi modułami
Kupiłem coś takiego : http://www.allegro.pl/item521060258_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_na_usb_pl.html i tam był program VAG 409 który wogóle nie chce działać ( oprócz options jest wszystko na szaro). Po odpaleniu starej poczciwej wersji 311 program niby działa ale przy próbie łączenia się np z silnikiem wywala program. Dodam że wersja 311 działała 100%. Jest włączona zgodność z XP i uruchamiam jako administrator więc czemy nie działa. Kabel zainstalował się jako COM7 i w menedzrzeże przełączyłem go na COM4 bo VAG widzi tylko do 4 i w VAGu też ustawiam na 4. Proszę o podpowiedzi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cyberDraco jechałęś dziś o 9:30 Krakowską ??? To chyba byłeś Ty. Chciałem Cię objechać ale te czerwone światełka... wię dziś Ci się udało
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
No to na starcie powiem ci jedno: jak twój mechanik boi się brać za takie rzeczy to lepiej od razu zmień mechanika. Czujnik czasami mocno siedzi i trzeba zapuszczać i ostrożnie próbować na "wagę". A odkręcałeś zacisk i podstawę zacisku i sprawdzałeś stan pierścienia (tak jak Ci pisałem w twoim osobnym poście na ten temat)???
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu przeciera się - co robić ?
Po co w ogóle takie durne pytania!!! Nie dawno był podobny temat więc Temat z przestrogą też był. Odpowiedź jest tylko jedna: nie odpalać, odstawić do mechanika, wymienić kompletny rozrząd.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A może lepiej spotkać się na Podpromiu i później wspólny przejazd pod Agorę??? :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i nie zapomnijcie o filmiku ze srebrną A4 2,5TDI w roli głównej
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No jak na jazdę po wsi to gleba niezła ale dziewczyny z festynu do lasu już nie zabierzesz bo byś pourywał co nieco A tak o maszyna kozak
-
Ceny paliwa marzec 2026
Auhan Krasne (Rzeszów)- ON - 2,99 pb95- 2,99
-
[B5 ADR] Jak dbać o zawieszenie ?
Nie butować na niskich biegach, nie chamować gwałtownie bez potrzeby
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapowiada się spot brudasów
-
[ALL B5] Problem z ABS. Czujnik
Kolego przeczytaj dokładnie ten wątek - a zwłaszcze moje wypowiedzi bo ja miałem identycznie jak u Ciebie. Pod koniec jest opisane co było tego przyczyną. Na początku też wymieniłem czujniki i niepotrzebnie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_lekko_hamuje_a_odzywa_sie_abs-t39522.0.html
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
No jak się posypie to tragedia. Jest tam tego sporo. Zobaczcie tutaj: http://www.vwdiesel.net/phpBB/viewtopic.php?t=1573