Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. 200 tyś. i mineralny? Nie jedna osoba powinna tu co niektórych oświecić i wypowiedzieć się. Mają po 300-400 tyś. i więcej i śmigają na ful syntetyku. I jeszcze przy wymianie płukanka. Jeśli mechanik wam mówi: 200tyś. to już mineralny? to ja po takiej wypowiedzi już bym do takiego mechanika nie zajechał. Ciekawe czy do pompowtryków też leje mineralny i to ten pierwszy lepszy? :polew:
  2. To teraz tylko czekać aż w dziale Gadżety Klubowe pojawią się klubowe kapelusze Co za bzdety!!!
  3. Te tarcze indiglo w połączeniu z planami- lambodors i drzwi bez ramki nawet by pasowały to twojego auta. A4 nie do poznania
  4. Spokojnie zmieniaj na półsyntetyk nic się nie stanie Polecam olej Shell :gwizdanie:
  5. tutaj filmik w czym N82 jest lepsze od N95: http://pl.youtube.com/watch?v=dd57Ki9N21M&feature=related
  6. Spoko podpowiedzi ale mam nadzieje że mi nie będą potrzebne Jak by jeszcze fotki były to temat do działu "warsztat zrób to sam" jak nic
  7. A ja twierdze że to nie olej tylko jak świeca jest nie sprawna przez pewien okres to po demontażu jest na niej taki czrny maziasty nalot. Jak nie kopci i nie podpija oleju to zakładaj nowe świeczki i lać i jeździć. Sprawdź jeszcze które z świec były sprawne. Najprawdopodobniej sprawne były te czyste.
  8. Felga pewnie od Sławka zgadłem??? GM wiesz dobrze że połączenie motorka 2,6 z napędem Quattro to jest to Teraz tylko lampki przednie i kox będzie A tak na marginesie to wczoraj Ciebie widziałem na Sobieskiego o 18:00?
  9. Podpowie ktoś coś jeszcze??? Zastanawia mnie jeszcze czemu jest to interfejs USB a system widzi go jako COM? [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:14_________________________________________________grippen jednak miał racje Na poczcwej 311 działa jak należy
  10. Ja jak wymieniłem klocki i tarcze z przodu i z tyłu to płun prawie się przelał więc strzykawa i odessałem ok. 50ml. do buteleczki i na regał a przed wymianą było prawie min.
  11. Czarrrrniutka ładna
  12. Ja mam coś takiego tylko sam uspawałem : http://moto.allegro.pl/item525490441_sciagacze_sprezyn_2_pazury_polskie_bezpieczne.html długość pręta gwintowanego ok.25-30cm i daje rade spokojnie.
  13. nie widać fotek
  14. Kupiłem coś takiego : http://www.allegro.pl/item521060258_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_na_usb_pl.html i tam był program VAG 409 który wogóle nie chce działać ( oprócz options jest wszystko na szaro). Po odpaleniu starej poczciwej wersji 311 program niby działa ale przy próbie łączenia się np z silnikiem wywala program. Dodam że wersja 311 działała 100%. Jest włączona zgodność z XP i uruchamiam jako administrator więc czemy nie działa. Kabel zainstalował się jako COM7 i w menedzrzeże przełączyłem go na COM4 bo VAG widzi tylko do 4 i w VAGu też ustawiam na 4. Proszę o podpowiedzi.
  15. cyberDraco jechałęś dziś o 9:30 Krakowską ??? To chyba byłeś Ty. Chciałem Cię objechać ale te czerwone światełka... wię dziś Ci się udało
  16. No to na starcie powiem ci jedno: jak twój mechanik boi się brać za takie rzeczy to lepiej od razu zmień mechanika. Czujnik czasami mocno siedzi i trzeba zapuszczać i ostrożnie próbować na "wagę". A odkręcałeś zacisk i podstawę zacisku i sprawdzałeś stan pierścienia (tak jak Ci pisałem w twoim osobnym poście na ten temat)???
  17. Po co w ogóle takie durne pytania!!! Nie dawno był podobny temat więc Temat z przestrogą też był. Odpowiedź jest tylko jedna: nie odpalać, odstawić do mechanika, wymienić kompletny rozrząd.
  18. A może lepiej spotkać się na Podpromiu i później wspólny przejazd pod Agorę??? :gwizdanie:
  19. no i nie zapomnijcie o filmiku ze srebrną A4 2,5TDI w roli głównej
  20. No jak na jazdę po wsi to gleba niezła ale dziewczyny z festynu do lasu już nie zabierzesz bo byś pourywał co nieco A tak o maszyna kozak
  21. Auhan Krasne (Rzeszów)- ON - 2,99 pb95- 2,99
  22. Nie butować na niskich biegach, nie chamować gwałtownie bez potrzeby
  23. zapowiada się spot brudasów
  24. Kolego przeczytaj dokładnie ten wątek - a zwłaszcze moje wypowiedzi bo ja miałem identycznie jak u Ciebie. Pod koniec jest opisane co było tego przyczyną. Na początku też wymieniłem czujniki i niepotrzebnie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_lekko_hamuje_a_odzywa_sie_abs-t39522.0.html
  25. No jak się posypie to tragedia. Jest tam tego sporo. Zobaczcie tutaj: http://www.vwdiesel.net/phpBB/viewtopic.php?t=1573

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.