Treść opublikowana przez Darev
-
GŁOGÓW też żyje
Może ktoś jeszcze dojedzie?? a jak nie to będzie nas 2[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 17:56_________________________________________________GŁOGÓW powoli ożywa
-
[ALL B5] Po wyłączeniu zapłonu radio wyłącza się i zaraz włącza
Zgadza się ale w nie ori to i tak nic nie da a kolega chciał aby mu grało bez kluczyka: więc aby grało bez kluczyka i nie gubiło ustawień to przewód żółty i czerwony muszą mieć na stałe zasilanie
-
[ALL B5] Po wyłączeniu zapłonu radio wyłącza się i zaraz włącza
W instalacji auta nic nie mostkuj, tylko w radiu podłącz razem czerwony z żółtym do zasilania Mam tak podłączonego soniaka a wcześniej miałem jvc i wsio grało i gra :>
-
GŁOGÓW też żyje
To kto na dzisiaj??
-
[ALL B5] Po wyłączeniu zapłonu radio wyłącza się i zaraz włącza
tylko ori niestety hmm... ciężko z nie ori (radio detykowane do vw ma tak właśnie napisany soft) ale możesz podłączyć czerwony przewód radia razem z żółtym i będzie grało nawet bez kluczyka oczywiście przewód zasilający z auta, z którego odłączyłeś czerwony, pozostawiasz wolny zaizolowany
- GŁOGÓW też żyje
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Można zwiększyć dawke na wolnych... Suszarka potrzebuje butowania... Przepływomierz hmm... dziwne wskazania... czyszczenie, podmiana, a może filtr brudny...
-
GŁOGÓW też żyje
Mogą być mebelki lub też, ktoś wcześniej wspominał, w porcie koło mostu
-
GŁOGÓW też żyje
Siemka Może cos spłodzimy w niedziele??
-
[B5 AFN] Właściwa temperatura motoru
To akurat jest mi znane (wręcz wykute na pamięć ) i nie raz już sprawdzałem czujniki, ale dla pewności sprawdze jeszcze raz Jeśli czujniki są OK to pozostaje nieszczęsny termostat. _________________________________________________ [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 19:41_________________________________________________Wracam z logami czujników na zimnym silniku: Temperatura na zewnątrz ok. 17 stopni. Engine 007 oraz Kombiinstrument 003 Dodam, że na klimatroniku w kanale 49 była temperatura 45 st. _________________________________________________ Przegoniłem furmanke ta trasie 15km i oto logi rozgrzanego motoru: Engine 007 oraz Kombiinstrument 003 na klimatroniku w kanale 49 była temperatura 85 st. Co Panowie o tym sądzicie?? Termostat do wymiany? [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 17:25_________________________________________________Dzisiaj wyjąłem czujnik temperatury i zobaczyłem, że jest pęknięty dookoła części z tworzywa i chyba będe musiał kupić nowy. Jest on koloru niebieskiego i powiedzcie czy ten z allegro jest dobry? Mogę taki kupić? tutaj aukcja http://www.allegro.pl/item617600426_czujnik_temperatury_audi_a4_vw_passatb5_oryginal.html Jak ten powyższy się nie nadaje to może ma ktoś namiary na oryginał (do ASO mam za daleko )[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 19:46_________________________________________________Witam po wymianie czujnika. Zrobiłem trase ok 10km i stwierdzam, że nic się nie zmieniło Temperatura najwyższa jaką pokazał kanał 49 klimatronika to 85 stopni. Czy u mnie już tak będzie?? Czy to termostat?? Co o tym sądzicie?? Podpowiedzcie cosik
-
[B5 AHU] Problem z centralnym zamkiem
Nie znam tej centralki, ale troszke poczytałem i widzę że ludzie maja z nią problemy może reset ustawień pomoże... zobacz tutaj, może coś znajdziesz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic248313-0.html
-
[B5 AHU] Problem z centralnym zamkiem
skoro działało to może gdzieś jakaś linia się przerwała ten centralny to jakiś ori montowałeś?? czy zwykłe siłowniki z elektronika?? czy tylko centralke montowałeś?
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
za każdym razem wyłączałeś mi te "udupiacze" a teraz kupiłem soniaka i ładnie gra bez nich
-
[B5 AFN] Gdzie są zapisywane bledy w VAG'u ?
:> ja to wiem, a kolega miko34? może też już wie
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
hm... do ... Longer :bicz3:
-
[B5 AFN] Gdzie są zapisywane bledy w VAG'u ?
a taki przycisk na klawiaturze "PrtSc" (printScreen), po naciśnięciu gdzie zapisuje????
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (trochę zamulony, słabo przyspiesza)
Kiedy wymieniany to nie jest aż tak istotne... przez pół roku mozna zrobić 30kkm i to aż za dużo
-
GŁOGÓW też żyje
trąba nie trąba ważne że coś się ruszyło
-
[ALL B5] Wyłączanie radia wraz z zapłonem
No właśnie tego to nie powiem, wiem że szyby działają tylko przez pewną chwilę, nawet gdy kluczyk w stacyjce.
-
[ALL B5] Wyłączanie radia wraz z zapłonem
Pin nr 15 pod gniazdami przekaźników traci zasilanie zaraz po przekręceniu stacyjki z pozycji "zapłon". Wiem bo przerabiałem ostatnio ten temat [br]Dopisany: 04 Maj 2009, 17:15_________________________________________________ nie wiem jak w tym radyjku ale niektóre soniaki miały w opcji ustawienie wyłączenia zasilania, tzn po naciśnięciu przycisku wyciszało się radio a po upływie kliku sek gasło całkowicie.[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 17:19_________________________________________________ ... a większość chce mieć zasilanie cały czas, chociażby po to by posłuchać radia na postoju
-
GŁOGÓW też żyje
Witajcie koledzy Jak tam spocik się udał?? dojechał ktoś?? ja dopiero dochodzę do siebie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (trochę zamulony, słabo przyspiesza)
Autko niedogrzane (wrzuć statyczne 007) Jak wygląda sprawa z filtrem powietrza? Kup sobie troche spirytusu i wyczyść przepływomierz, reszte wypijesz :> Albo mam wrażenie albo suszarka coś powoli się rozkręca
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak mobila to tylko z "1" :>
-
GŁOGÓW też żyje
Chłopaki, sorry zapomniałem, w niedziele żonka ma imieniny i nie będe w stanie ruszyć z miejsca
-
[INNE] Proszę o ocenę (Seat Alhambra)
Zero innych dziwnych objawów. Płynna praca silnika, tylko te dziwnie podniesione obroty A czy czujnik temperatury może źle działać? (był ostatnio wymieniany) Wypinałem wtyczke z czujnika i żadnej reakcji.