Treść opublikowana przez Darev
-
[B6 BFB] Proszę o analizę logów pod kątem chipa
same traktory... patrze i patrze na te logi i po chwili zatrybiłem że to nie traktor... ja rozkładam ręce... poczekaj jeszcze cierpliwie
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Nie czekaj tych 3 kkm na wymianę tylko lepiej juz sie tym zajmij, bo może być hm... PS. chłopaki a co powiecie na temperaturę 96,3 stopnie?? (termostat zawiesza się??)
-
GŁOGÓW też żyje
Kurier nie dojechał a wiózł dziennik z listą obecności A ja zapiłem sorki :bicz3:
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
termostat na bank... jak będziesz miał okazje to zrób 004 dyn i wrzuć tutaj
-
[ALL B5] Kostki do radia
oczywiście tak jak piszesz tutaj masz dokładny opis pinów http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm
-
[INNE] Proszę o analizę logów - notlauf (Golf IV TDI)
log 007MB poz ostatnia,,, jest temp ok 82 stopnie
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
pierwsza strona o diagnostyce http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 AFF] Problem z silnikiem
Pewnie wtedy telepie silnikiem i dziwnie warczy... też mi się przyda ta informacja
-
[INNE] Proszę o analizę logów - notlauf (Golf IV TDI)
SPANKY... jak możesz... to jak to jest że sterownik pomimo tak dużego ciśnienia nie próbuje zmniejszyć otwarcia zaworu N75 tylko cały czas podnosi, patrz log011 poz. 4 - % otwarcia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przerywa na zimnym silniku)
już się poprawiłem log 001 poz 3 dawka na wolnych a nie startowa ale mniejsza o to... zapodaj dynamiczne
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan 1,9 TDI 110KM przypuszczalnie AFN)
może jak suszara zobaczyła ile ma dmuchać to wolała wyjść bokiem
-
[B5 1Z] Nierówna praca silnika
może być 3mg
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przerywa na zimnym silniku)
już się poprawiłem
-
[INNE] Prośba o analize logów (Seat Toledo AFN)
Log 001 poz 2 jest 4,2 (norma zdaje się od 3 do 9), porównywałem z moimi i miałem 5,2 i zalecaliście zwiększenie dawki, więc żeby poczuć różnice to ustawiłem na 3,5 dlatego napisałem "można" [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 23:05_________________________________________________już mam namieszałem coś w nazewnictwie - startowa a na wolnych obrotach
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan 1,9 TDI 110KM przypuszczalnie AFN)
Widać na przepływomierzu że coś słabo ciągnie. Ja tu widzę że coś nie tak z tym turbo... może kierownice stoją dęba Poczekajmy może ktoś coś dopisze
-
[B5 ADR] Sygnalizacja akustyczna włączonych świateł
VAG - kodowanie deski (kombiinstrument)
-
GŁOGÓW też żyje
jutro będziemy sprawdzać obecność z dziennikiem w ręku tak jak w szkole
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Sharan 1,9 TDI 110KM przypuszczalnie AFN)
BS robisz na postoju bez przygazówki. Jakieś dziwne mapy (chip??) Suszara nic nie dmucha, może stoi w miejscu
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
dlaczego tylko te trzy??? przydałoby sie więcej przepływka słabo mierzy bo turbo słabo pompuje
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przerywa na zimnym silniku)
kąt wtrysku log000BS poz. 3 (wartość AKP to 49-54; jak zimą pali to nie ruszaj) dawka log001MB poz.3 (im mniejsza wartość tym większa dawka)
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przerywa na zimnym silniku)
Kąt wtrysku jest ok, jak również dawka startowa jest dobra. Na forum było takie coś jak zmiana dawki i tam też jest jak ustawić obroty. Jak dasz rade to wrzuć chociaż dynamiczne 004 no i popraw grupe 004BS bo nie wygląda na BS
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (przerywa na zimnym silniku)
Widzę że co jakiś czas wchodzą ci wyższe obroty jest 840 a wskakuje na 861. Spróbuj ustawić książkową wartość obrotów czyli 861. Sprawdź czy nie masz luźnych przewodów paliwa na opaskach.
-
[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?
kolega nie ma oryginalnego radia więc nie ma gdzie podłączyć kostki wzmaka
-
[INNE] Prośba o analize logów (Seat Toledo AFN)
Można podnieść dawke startową, jak dobrze palił zimą to kąta bym nie ruszał. Suszarka się zacina więc albo się rozjeździ albo na stół (WD na sztange, po rozruszaniu wrzuć 011BS)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja na początku zalałem SHELL 10W40 i po 10kkm zalałem MOBIL 1 5W50, nie wiem co było lane wcześniej (na blacie 200kkm)