Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darev

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darev

  1. Ja bym nie ruszał... a jak chcesz to możesz szukać odpowiednich kanałów i zmieniać wartości lub rezanko w zegarach. Co wskaźnika paliwa to napewno zmieniałem wartość w kanale 01 VAG-COM'em
  2. Ja w Golfie II mam tak samo... gaśnie kontrolka a po chwili jest pyk i robię start :>
  3. Może jest to zależne od rodzaju licznika, zobacz na kanale 02 lub http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29#Adaptation[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 19:59_________________________________________________ kawałek przed czyli ile?? 1mm 2mm... 5mm??
  4. do wtorku tego nie zrobisz... spróbuj ręcznie rozruszać sztangę na turbinie (tak z godzinkę) a następnie zrobić z 5 prób dynamicznych logując grupę 011 i wstaw tutaj z opisem która próba... jechać możesz tylko uważaj aby ci mocy nagle nie zabrakło np. podczas wyprzedzania. Na forum znajdziesz czyszczenie VTG (turbiny) oraz jej budowę jakbyś nie wiedział gdzie szukać sztangi.
  5. zgadzam się w 100%, ale zanim dojdzie do drastycznych scen to warto uruchomić vag'a, kalibrację doświadczyłem na własnym przykładzie
  6. SUSZARKA się zacina i robi się przeładowanie do granicy notlauf'u a czasami pewnie przeładowuje bardziej i wtedy jest wspomniany URSUS. Niektóre logi to i lupa nie daje rady... z tego co udało się dojżeć to auto niedogrzane.
  7. hehe, czyli na stacji paliw _________________________________________________ Więc tak: -uruchamiasz np. VAG-COM; -wybór pada na 17 czyli kombiinstrument (licznik); -10 adaptacja; -wybierasz kanał 01; -zapamiętaj wartość w STORED VALUE; -w polu NEW VALUE wpisz np. 128 i wykonaj TEST i zapisz; -zrób test wskaźników. Jeżeli nie zadziała wróć to poprzedniej wartości.
  8. Wcześniej Mobil 1 5W50, teraz Motul 8100 x-cess 5W40 oczywiście od Dzika a autko pięknie "gada"
  9. kąt wtrysku
  10. No właśnie dziwne jak na uszkodzony przepływomierz... Zrób logi i wstaw tutaj lub najlepiej do działu diagnostyka, bez tego ciężko wróżyć.
  11. WD40 to sie zamki i skorodowane śruby czyści a nie delikatną elektronikę, nie wiem skąd taki pomysł... wykręć delikatnie jeszcze raz i patyczkiem umoczonym w spirytusie (zwykły rektyfikowany 95%) wymyj te tłuste WD i zrób jeszcze raz logi 003, 008, 010 dynamiczne.
  12. Masz na myśli elektroniczno-kontrolkowowo-zaślepkowy wałek ? Producent "klepie" urządzenia, które wykorzysta w różnych autach, np. w twoim z 96' jak i np. w aucie z 2002r.; to samo tylko inaczej wykorzystane.
  13. w OponyExpres odkręcają taką srubę w zaledwie 1 min... czym i jak tego nie wiem ale śruba jest do wywalenia
  14. Niekoniecznie, jeżeli przeładowanie jest nieduże to turbo pompuje cały czas... jak wyżej dział diagnostyka
  15. Kolega w pasku miał taki sam błąd dotyczący temperatury powietrza (G72) i okazało się że przewód jest urwany... wszystko jest możliwe, najlepiej jakbyś miał właśnie na podmiane.
  16. Tak jak wyżej, turbo na stół bo syfu full.
  17. wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać sztange też... tez tylko po co , rozbierz turbine to zobaczysz ze lanie wd nie ma sensu no i właśnie do rozbiórki turbawki potrzebne jest WD (czyt. wóde )
  18. wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać sztange też...
  19. Pewnie tak, ale najpierw, w pierwszej kolejności i tylko tak nie inaczej, doprowadź do równego ładowania turbawki, czyli albo kierownice się rozrusza WD-40 albo turbo na stół... jak to zrobisz to zapodaj logi dynamiczne robione pojedyńczo.
  20. O tej porze rano gdy jest zimny to po odpaleniu zawsze podniesie obroty.
  21. Zawsze możesz wrócić do tego co było, wystarczy komp z kabelkiem a nie skrzynia z narzędziami i dwa dni ustawiania. Co do dawki startowej, którą ustawiałeś to niestety nie przedstawiłeś nam grupy 005, w której ta dawka się znajduje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.