Treść opublikowana przez Darev
-
GŁOGÓW też żyje
tylko proszę się nie przepychać i stanąć w kolejce
-
[B5 AFN] Wymiana z Castrola na Motul półsyntetyk
Może to odgłos sprzęgiełka alternatora
-
GŁOGÓW też żyje
- [B6 AVF] Proszę o analizę logów przed wirusem
początki są trudne, ale dla tych początkujących jest piękny wątek o VAGowaniu, czerwony tekst na początku tej strony i każdej innej w dziale "Diagnostyka VAG"- GŁOGÓW też żyje
Adrian może zrobimy mini - spocika sami kolega szyszol może dojedzie- [GOLFIV] Prośba o analizę logów dynamicznych GOLF IV TDI AHF
dlaczego tak mało logów?? suszara się zacina - jest przeładowanie lmm jest ok- [B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
zgadza się... tego jest multum .................................................................... dzięki Spanky- [INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora)
...można by dawke na wolnych podnieść- [INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora)
przepływomierz jest cacy- [B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
więc jak to zrozumieć: różnice wartości poz. 2 i 3 to wg mnie m.in. przycinające się kierownice jak i zatkany katalizator, dziurawe przewody...- [ALL B5] Czy to termostat ?
Jak najbardziej zrób... po przejechanych ok. 12 km (lub więcej)- [B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
turbo raczej nie jest uzależnione od lmm, więc jak słabo się rozpędza to może być zatkany katalizator- [B5 AFN] Dziwne zachowanie auta + logi
Witam koledzy Pacjentem jest 1,9 AFN '96r. kolegi szyszol Objawy: potrafi szarpnąć autem podczas butowania tak jakby paliwa brakło Błędy: - 00542 - Czujnik uniesienia igły (G80) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent - 00513 - Czujnik prędkości silnika – G28 – sygnał usterki Poniżej logi: Statyczne 000 Stayczne 001 Statyczne 003 Statyczne 004 Statyczne 007 Statyczne 013 BS 000 Dynamiczne 003 Dynamiczne 004 Dynamiczne 008 Dynamiczne 010 Dynamiczne 011 próba 1 Dynamiczne 011 próba 5 Egr jest zaślepiony. Wg mnie to dziwnie wyglądaja wskazania gr. 4 Dawka paliwa została poniesiona do 3,8 Pozostał jeszcze kąt wtrysku do poprawy no i pewnie turbo na stół proszę o Wasze opinie na ten temat (szczególnie gr. 4)- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
Przepływomierz do czyszczenia bo słabo mierzy (filtr powietrza - wymiana) Logi są dobre dopuki auto nie wpadnie w tryb awaryjny, jeśli wywali błąd to powtarzasz do skutku. Spróbuj zrobić pod rząd 5 prób grupy 011 dyn. i zamieść pierwszą i ostatnią (3 bieg i pedał ) Wstaw resztę logów (stat i BS)- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
za jakieś 7kkm będe miał wymianę oliwy i tutaj pytanie do Marcina jak często bywasz w Głogowie?? bo jestem z okolic pozdrawiam- [B7 BKE] Geometria w turbawce do naprawy
radek2000 najlepsza rada dla ciebie to zrób logi i będzie wiadomo czy turbawka nadaje się do wyciągania- GŁOGÓW też żyje
a gdzie jest autor wątku??... ostatnio widziano go 25 maja jak kaca leczył- [ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
tutaj fajna rozpiska http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm- [ALL] Jak najlepiej wymienić olej ?
No własnie przeważnie to za każdym razem zmienia się podkładkę miedzianą.- [B5 AVG] Proszę o analizę logów - update
wg filmu - ok... ale wg regulaminu to zdecydowanie za mało...- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
dlaczego nie obsługuje??? ja mam identyczny motor i loguje wszystkie grupy... montowali różne sterowniki? dawaj nowe logi szczególnie te 1 i 5 próbę dynamicznych 011- GŁOGÓW też żyje
Adrian... chyba nie mają ochoty- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
suszara może ci jaja obciąć jak wyskoczy- [B5 AHU] Chmura dymu i brak przyspieszenia
Ale to wszystko to nadal są wróżby i przypuszczenia... moja magiczna kula podpowiada mi: VAG-LOGI będzie najpewniej- [B5 AFN] Proszę o analizę logów (szeleszcząca turbina)
Ustawisz odpowiedni kąt wtrysku i zapodaj te logi dot. turbo, Imm, no i kąt wtrysku (tylko z nogą w podłodze, bo te powyższe to coś dywanik chyba przeszkadzał). Weź kogoś do pomocy i nech robi przygazówke a ty szukaj gdzie szeleści, sprawdź wszystkie gumowe łączniki. Dym za autkiem przy takich obrotach to chyba normalka - [B6 AVF] Proszę o analizę logów przed wirusem