Treść opublikowana przez Darev
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Jeżeli auto jest rozpędzane od pierwszego biegu potem dwójka i pedał w podłoge to zanim wciśnie trójkę jest szansa że ma dużo większe przeładowanie niż pokazują to logi robione na trzecim biegu.
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
komplet logów dawaj, bo nikt tutaj diagnozy nie wyczaruje... ciśnienie skacze jak zwariowane...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
...ale bez magicznej kuli się nie obejdzie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Lekko przycinają się łopatki w suszarce... masz kata?
-
[ALL B5] Filtr czy to złudzenie?
Zgadza się turbo do czyszczenia... PSJ no i te 75 stopni auto niedogrzanie...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Kuleje regulacja ciśnienia doładowania, duży spadek w okolicach 2100 obr/min, albo elektrozawór albo zawór na turbinie. Co do błędów to sprawdź przewód od czujnika temperatury powietrza doładowanego lub sam czujnik do wymiany, drugi błąd to nieodpowiednie ciśnienie doładowania. Reszta znośna
-
[B5 AFN] Problem z przeładowaniem - pomocy
Co do czyszczenia to oki... ale gdy: ...to już większy problem i sam tego nie zrobisz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobil ale "1" Niedawno był artykuł w Auto Swiat o olejach, opisywali kruczki jakimi posługują sie producenci olejów, a dokładnie chodziło o "syntetyczny", full syntetic", "na bazie syntetycznej", itp. Nie wszystkie oleje "syntetyczne" są w pełni syntetyczne.
-
[B5 AFN] Opóźniony zapłon ?
hm... może kostka stacyjki kuleje...
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
ja mam 3 metrowe: krokodylki w elektronicznym a przewód w castoramie 16mm2 (oczywiście linka); testowane były już do rozruchu JELCZ'a :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A wystarczyło użyć szukajki, już w pierwszym wątku chłopaki wytłumaczyli http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No nie... proszę zamknijcie już ten wątek...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak nie ma nic?? a post wyżej?
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
skontaktuj się z DZIK'iem tam wszystko dostaniesz i szybko
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
zrób płukankę i przejdź na lepszy olej. Jak ja robiłem płukanke to jakieś dziwne "gluty" wylatywały i zalałem Mobilem 5W50 i jest jak najbardziej ok.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Napisz do kolegi DZIK'a http://www.a4-klub.pl/smf/motul_xcess_145zl_specific_148zl_wahacze_lem_promocja_czesci_najtaniej-t44215.0.html przesyłka przyjdzie ekspresem; dzisiaj zadzwoń jutro będzie
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem
Mniej chłodzi silnik a zimne powietrze do kabiny ma wlot na podszybiu i zanim wleci jest ogrzewane, wiadomo im mroźniejsze powietrze tym nagrzewnica ma co robić.
-
[B5 AFN] Problem z ogrzewaniem
Tak odrazu uszczelka pod głowicą??? hmm... Co do nastawianej temperatury to raczej twój opis działania jest prawidłowy, przecież jak ustawisz 22 st. to jak cały czas będzie leciało full gorące to wkońcu w aucie będzie 28 st. a Ty przecież chcesz mieć nastawione 22 st. Jak auto jest nagrzane do zadanej temperatury to zmniejsza grzanie, przecież to jest automat.
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów, dziwne wartości temperatury.
- [B5 ADR] bład z czujnika cieczy chłodzącej
jest instrukcja dla tych co robią pierwszy raz- [B6 AWX] Prośba o analizę błędów
Po wykasowaniu nadal są? Może warto by zrobić pakiet logów, wtedy lepiej ocenić stan autka.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
...hmm, gęstrzy to może on jest w niskiej temperaturze, przy pełnym nagrzaniu silnika wszystkie są "prawie" jak woda... mechanicy też muszą z czegoś żyć- [B5 AFN] Prośba o analize logów
może się czepiam, ale nie mamy logów do porównania jakie były przed czyszczeniem aby móc powiedzieć "jest dużo lepiej", może nie trzebabyło wywalać turbinki na stół co do tych logów to jest ok, ale... tak jak przemik ma na myśli, coś spowalnia rozpęd suszarki. Pozdrawiam- [B5 AFN] Prośba o analize logów
Kolego logi do poprawki Wyciągnij dywanik spod pedału przyspieszenia, jest za gruby- [B5 AFN] Prośba o analize logów
Co do kabla to nie wiem może prędkość w opcjach portu jest za duża... Co do reszty to przydałyby sie logi dynamiczne 003, 008, 010, 011 (chociaż te) bez nich to można tylko gdybać. - [B5 ADR] bład z czujnika cieczy chłodzącej