Treść opublikowana przez Darev
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
No kolego, przegiąłeś nad postem u góry strony wisi taki CZERWONY tekst... zajżyj tam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, mały problem z elastycznością
I błąd... po ściągnięciu wyginasz przewód we wszystkie strony, każde zabrudzone miejsce sprawdzasz dwa razy i wtedy masz pewność... wiem coś o tym Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów :-)
Witaj Przeczytaj ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 ... jeżeli nie masz z kim zrobić dynamicznych to mógłbyś chociaż wstawić komplet statycznych i wtedy: Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów 1,9tdi AFN Quattro
Ręcznie ok, ale w normalnej pracy suszarki dochodzi wysoka temperatura, pęd rozgrzanych spalin, łopatki pracują wtedy w bardzo ekstremalnych warunkach i jezeli jest nieduży nagar to regulator podciśnieniowy kierownic nie daje rady prawidłowo wysterować turbiną.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów 1,9tdi AFN
Właśnie o te najbardziej chodzi tylko robione pojedyńczo a nie trzy jednocześnie. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów 1,9tdi AFN
No i po co te aluzje??? Ja mam coś za wczesne a kolega vauxhall95 dokładnie nie czyta problemu: niestety nie: Takie OT Wg mnie to wątek powinien trafić do kosza a my się tu niepotrzebnie wywodzimy. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów 1,9tdi AFN
nie... zrób logi dynamiczne...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów 1,9tdi AFN
Najważniejsze są logi dynamiczne, z nich można dużo odczytać, więc moja rada jest taka: jeżeli chcesz a by dokładnie ze szczegółami opowiedzieć ci o twoim aucie co i jak to postaraj się o komplet jaki jest wymagany od dawien dawna tak jak forum nakazuje, nic się nie zmieniło Logi statyczne BS ładnie opisane i prawidłowo linki wklejone, natomiast lipa jest z grupami normalnymi, jeden link i se szukaj i klikaj po oknach PS kąt wtrysku za wczesny Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Sprawdzenie logów
Katalizator jest zapchany syfem jakim się nieraz tankuje a przez tyle lat użytkowania to raczej pewne że jest do wycięcia... Termostat do wymiany i po tej operacji popraw logi na dogrzanym aucie, bo jak auto zimne to i logi niedokładne [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:50_________________________________________________PS. widzę w Twoim profilu rekordowe spalanie (4,5 litra) hmmm... niepokoi mnie Twój styl jazdy, TDI lubi wysokie obroty a przy takim spalaniu napewno ich nie było, jest to jedna z kilku przyczyn zapychania się katalizatora...
-
[B5 AFN] Bardzo Proszę o Analize Logów Statycznych
Jak auto będzie dogrzane to wróć ponownie z logami
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Turbo lekko się przycina - dynamiczna jazda jeżeli nie pomoże to na stół i będzie igła; Przepływomierz możesz wyczyścić, jeżeli masz ten co ja czyli nierozbieralny to odklej siateczkę z jednej strony i delikatnie wyczyść spirytusem rektyfikowanym (pow. 90% zaw. alk.). mi ta operacja pomogła. Jak nie pomoże to czeka cię zakup nowej ori. pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:14_________________________________________________A reszta to opcja "szukaj"
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów - Passat B5 1.9TDI
Więc dlaczego ta różnica w grupie 001 oraz 007???
-
[ALL] Ocena logów
...więc opisz w czym problem a potem logi, piszesz: "Prosze o ocene logow:" a to oznacza KOMPLET logów (ok. 15 grup a nie 2)
-
[AFB B5] Pierwsze logi proszę o ocenę
jeśli chcesz szczerych odpowiedzi to zapodaj wszystkie dynamiczne, bo w przeciwnym razie można pół silnika wymienić [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________ nie ma pewności, że grupa 000 logowana jest w trybie BS...
-
[ALL] Ocena logów
... to jakiś żart??? przemik ostatnio robi niezłe sprzątanie :>
-
[B5 1Z] Turbo słabo pompuje
Nie wiem czy można w taki sposób sprawdzić turbo ( bo to jak wróżenie z kuli) ale napewno do tego potrzebny jest komplet logów, a to jest już inny dział..
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów - Passat B5 1.9TDI
...nie mamy pewności 100%, ponieważ do tego potrzebna jest grupa 007 pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o wypowiedzenie się na temat logów
Co Wy tak się uczepiliście tej przepływki??? Przecież mierzy prawidłowo...
-
[INNE] Prośba o analizę błędów i logów-Golf 1.9 tdi
Ciężko będzie... chyba że poprawisz foty bo nic nie widać
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
czyżby wirus
-
[B5 AFN] Brakuje mocy, kąt wtrysku, analiza logów
Więc tak: - przepływomierz zaczyna ciąć, więc może pomoże jego wyczyszczenie w jakimś spirytusie lub itp; - dawkę na wolnych można by troszkę podnieść; - no i jak sam zauważyłeś kąt wtrysku do poprawy; RESZTA ZNOŚNA pamiętaj, że turbinka lubi wysokie obroty... co do utraty mocy to wydaje mi się, że to już przyzwyczajenie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego genesis sam sobie zaprzeczasz... najpierw cytujesz pewne stwierdzenia: ,potem piszesz: ,a na koniec: ...
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów AWX-dzięki
Rozrząd się kłania, mogą być poważniejsze problemy niż tylko wymiana paska. Do wymiany lub do ponownego ustawienia, jest gorzej niż źle. Tolerancja jest do 3 a u ciebie ponad 4 jednostki, najlepiej jest jak masz max 1, tak więc goń do dobrego mechaniora, który zrobi to za pomocą przyrządów a nie na znaki.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - błąd 00575
Żadne przypuszczenia... Twoje auto wyrażnie sygnalizuje o zajebiaszczej dziurze... przeszukaj wszystkie gumowe łączniki, przewody, wężyki, itp...
-
GŁOGÓW też żyje
Koledzy "GŁOGÓW lekko ożył" ale powoli "umiera", faktem jest, że odbyło się kilka małych spot-ków, ale ze wszystkich zapowiedzi jakie ukazywały się w tym wątku to powinno być min. 10 A4 a ze wszyskich A4 jeżdżących po głogowie to ze setka a było góra 4 sztuki, więc może zapowiedzmy jakiś dalszy temat. Może na maj... hmmm, komunie itp, - odpada, więc może czerwiec??? Lipiec i sierpień - miesiące urlopów - też nic by nie wyszło. Potem zima - brudne auta, itp. Dajcie znać co i jak. Pozdrawiam wszystkich. DAREK