Treść opublikowana przez Darev
-
[B5 AFN] Moje pierwsze logi.....
Na forum jest to dokładnie opisane, w instrukcji którą rzekomo czytałeś. Jest tam opis sprawdzania przepływomierza do którego potrzebne są logi 003, 008, 010, itp... są również ciekawe linki prowadzące do opisu każdego bloku... I jeszcze jedno: logujemy każdą grupę osobno.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Raczej zalej półsyntetykiem, zrób do 7kkm i następnym olejem to Motul x-cess 8100... a czy robić płukankę cleanem to może ktoś się jeszcze wypowie, co do filtra to byle nie filtrona
-
[INNE] Problem z mocą-logi
Wstaw logi dynamiczne 003 008 010 na tej przepływce.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
raczej nie. Mobil 1
-
Logi 003 , 004 i odkryte problemy.
nigdzie Kolega sam sie przyznał:
-
Logi 003 , 004 i odkryte problemy.
do wymiany
-
[B5 AFN] Sprawdzenie ustawienie pompy w AFNie
zgadza się full version... lub sterownik nie obsługujący tej opcji
-
[INNE] Proszę o analizę logów silniczek AJM 1.9 TDI PD 115 KM
A czy nie jest to spowodowane znacznym przeładowaniem turbiny?? Przecież ile turbo załaduje tyle przepływka zmierzy. Grupa 11 przy obrotach ok. rpm 1900 mamy wręcz zbliżone ładowanie turbo do zadanego i to samoo w gr. 08 przy tych samych obrotach mamy prawidłowy pomiar przepływki wraz ze wzrostem ciśnienia ładowania kasztani sie pomiar przepływki.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
błąd 01237 bedzie się pojawiał
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
a nie masz jakiegoś zabezpieczenia (czyt. odcięcia paliwa)???
-
[INNE] Problem z mocą-logi
kolega f16mysliwiec jakby wstawił nam pełen pakiet logów jak przystało na forum to byśmy mogli coś więcej powiedzieć
-
[INNE] Problem z mocą-logi
tutaj ewidentnie widać przepływomierz no i z lekka turbina hula ciśnieniem...
-
[INNE] Problem z mocą-logi
gdzie logi??????
-
[B5 AFN] Błąd 00519
a wystarczyło użyć szukajki http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów, turbo się nie załącza. Planowany chip
Napisz mi kolego jak ten mechanik może stwierdzić że turbo jest ok???? Wyciągał ją z auta?? Czy miał magiczną kule?? Turbina przeładowuje i nie ma to nic wspólnego z rurą. Jeżeli gdzieś puszcza to będzie niedoładowanie a tutaj mamy przeładowanie a to jest wielka różnica.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów, turbo się nie załącza. Planowany chip
syf...
-
[B5 AFN] Czy 8.7l on/100km to nie za dużo?
Nie rozpoczynaj wątku który już powstał w 2006 roku tutaj zadaj to pytanie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.2595.html;topicseen
-
[B5 AFN] Analiza logów dynamicznych (011 i 003)
http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów, turbo się nie załącza. Planowany chip
jeżeli złapał notlauf to gasisz i odpalasz auto i logi na nowo... log 011 dynamiczny nic nie wskazuje bo zacząłeś go robić przy odłączonej turbinie... popraw logi
-
Ocena logów AFN
jeżeli otwarłeś logi w excelu to zrób konwersję tekst na kolumny
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
jest napewno... słabo szukałeś
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
... to powiedz mu aby się doszkolił w robieniu logów :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jako "laik" przeczytaj wszystkie wcześniejsze posty i napewno będziesz wiedział... o tym powstały "encyklopedie"
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
... a dlaczego nie??? ja mam 200 kkm i Motula 5W40 wcześniej Mobila 5w50...
-
[B5 AFN] Autko traci na chwilę moc
może być wszystko i nic: turbinka, przepływomierz, pompa, itp.