Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darev

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darev

  1. Na forum jest to dokładnie opisane, w instrukcji którą rzekomo czytałeś. Jest tam opis sprawdzania przepływomierza do którego potrzebne są logi 003, 008, 010, itp... są również ciekawe linki prowadzące do opisu każdego bloku... I jeszcze jedno: logujemy każdą grupę osobno.
  2. Raczej zalej półsyntetykiem, zrób do 7kkm i następnym olejem to Motul x-cess 8100... a czy robić płukankę cleanem to może ktoś się jeszcze wypowie, co do filtra to byle nie filtrona
  3. Wstaw logi dynamiczne 003 008 010 na tej przepływce.
  4. raczej nie. Mobil 1
  5. nigdzie Kolega sam sie przyznał:
  6. zgadza się full version... lub sterownik nie obsługujący tej opcji
  7. A czy nie jest to spowodowane znacznym przeładowaniem turbiny?? Przecież ile turbo załaduje tyle przepływka zmierzy. Grupa 11 przy obrotach ok. rpm 1900 mamy wręcz zbliżone ładowanie turbo do zadanego i to samoo w gr. 08 przy tych samych obrotach mamy prawidłowy pomiar przepływki wraz ze wzrostem ciśnienia ładowania kasztani sie pomiar przepływki.
  8. błąd 01237 bedzie się pojawiał
  9. a nie masz jakiegoś zabezpieczenia (czyt. odcięcia paliwa)???
  10. kolega f16mysliwiec jakby wstawił nam pełen pakiet logów jak przystało na forum to byśmy mogli coś więcej powiedzieć
  11. tutaj ewidentnie widać przepływomierz no i z lekka turbina hula ciśnieniem...
  12. a wystarczyło użyć szukajki http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_519_co_to_moze_byc-t57072.0.html;msg612462;topicseen;highlight,00519#msg612462
  13. Napisz mi kolego jak ten mechanik może stwierdzić że turbo jest ok???? Wyciągał ją z auta?? Czy miał magiczną kule?? Turbina przeładowuje i nie ma to nic wspólnego z rurą. Jeżeli gdzieś puszcza to będzie niedoładowanie a tutaj mamy przeładowanie a to jest wielka różnica.
  14. Nie rozpoczynaj wątku który już powstał w 2006 roku tutaj zadaj to pytanie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.2595.html;topicseen
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
  16. jeżeli złapał notlauf to gasisz i odpalasz auto i logi na nowo... log 011 dynamiczny nic nie wskazuje bo zacząłeś go robić przy odłączonej turbinie... popraw logi
  17. jeżeli otwarłeś logi w excelu to zrób konwersję tekst na kolumny
  18. jest napewno... słabo szukałeś
  19. ... to powiedz mu aby się doszkolił w robieniu logów :>
  20. Jako "laik" przeczytaj wszystkie wcześniejsze posty i napewno będziesz wiedział... o tym powstały "encyklopedie"
  21. ... a dlaczego nie??? ja mam 200 kkm i Motula 5W40 wcześniej Mobila 5w50...
  22. może być wszystko i nic: turbinka, przepływomierz, pompa, itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.