Treść opublikowana przez Darev
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
może pomoże ale nie musi... wiem, dlatego Cię upewniłem w jakich wartościach... gdzie to jest w logach ?U mnie jest coś kolo 3.8 , dlaczego mam podnieść? i jak to zrobić? kanał 05 - dawka startowa - ok dawka na wolnych - tak masz ok 3.8, możesz zwiększyć dawke autko lepiej się zbiera i ustawiamy w adaptacji kanał 01
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
Można by domniemywać, że przepływka źle mierzy bo turbo żle dmucha, domniemywać, ponieważ wyniki są bardzo okrojone (jedna jazda jeden pomiar)... napewno turbo do czyszczenia; kąt wtrysku 49-54; niemożliwe, raczej dawkę na wolnych i podnieś ją jeszcze do max. 2,2
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
kolega chciałby mieć wszystko na tacy podane a wystarczy użyć "jak podnieść obroty"... "jak zrobić poprawne logi"...
-
[B5 AFN] Logi do oceny
Nie jest źle... dynamiczna jazda powinna wyrównać pracę kierownic VTG. mam wrażenie że dawka na wolnym jest za wysoka, można by zmniejszyć do 2.5
-
[B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?
... lub czystym spirytusem dowolnego pochodzenia
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
Suszara bardzo wolno się rozpędza... katalizator Kąt wtrysku można przyspieszyć i dawkę na wolnych zwiększyć.
-
[B5 AFB] Padająca przepływka i nie tylko - prośba o analizę
...no właśnie ja też mam zalany Mobil 1 5w50 i też pojawił się taki metalicznie delikatny odgłos i stawiam na zużyte popychacze hydrauliczne (w golfie II wymieniałem takowe i silnik wyciszył się... no ale tu mamy A4) sprawdź dobrze przewody do przepływki... czasami może tutaj leżeć problem, gr 8 którą zamieściłeś bardzo ładnie wygląda i tak nagle by padł
-
[B5 AFB] Padająca przepływka i nie tylko - prośba o analizę
W pierwszej części wrzuciłeś ładnie gr. 8 oraz gr.3 -> jest OK Natomiast w drugiej części brakuje grup mogących wskazać czy to faktycznie jest wina przepływki
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego :> bardzo ładnie wykonane i opisane w wątku logi
-
[ALL B5] Problem z wykasowaniem inspekcji
żeby było wiadomo o jaki program chodzi to czy to napewno ten? http://wrzucamy.pl/inne-programy/6213-polski-vag-diagnostyka-samochodow-vw-audi.html
-
GŁOGÓW też żyje
pewnie urlopy wakacje itp
-
[B5 AFN] Radio CONCERT II jak podłaczyc wzmacniacz
zdaje sie że concert II ma wyjście na wzmaka
-
[B6 AYM] Prośba o cenę logów
dziwne wskazania grupy 4 dyn. tak jakby coś nie tak z pompą wtryskową
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędu
... wskazówki to masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html - błąd dotyczy przepływomierza
-
[B5 AVG] Nie mogę sprawdzić błędów od ABS
no albo vag versja starsza... 3..
- GŁOGÓW też żyje
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Bora 1.9 AGR - 90KM)
zrób przygazówkę i zobacz czy się zmieni
-
GŁOGÓW też żyje
ja też czekam na jakieś propozycje
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - auto zamulone po wymianie uszczelki pod głowicą
napewno delikatnie tnie więc wyczyść, wymień filtr, zmień na nową jak masz i zapodaj dyn 003 i 008...
-
[B5 AFN] Prośba wielka o ocenę logów
nie ma odnośników...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - auto zamulone po wymianie uszczelki pod głowicą
możesz spróbować zwiększyć dawke na wolnych tak do ok 3 (teraz masz 4,8) przepływomierz wyczyść jakimś dobrym spirytusem bo widać dobry pomiar od 2500 do 3000 obr.
-
[B5 AFN] Brak mocy po wymianie uszczelki pod głowicą co może być, błędów brak
najlepiej jakbyś te logi wstawił do działu diagnostyka VAG i wtedy ocenimy co i jak
-
[INNE] Proszę o analizę logów (VW Passat B5 AFN)
a czy Ty kolego widzisz cokolwiek jakieś liczby na tych fotkach??? popraw szybko bo znajdziesz w koszu
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
nie o Ciebie mi chodziło pewna osoba napisała że to wszystko wina EGR'a i szybko się wycofała :>
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
przepływomierz tnie dawki w całym zakresie obrotów silnika ps. nie ładnie usuwać własne odpowiedzi