Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darev

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darev

  1. może pomoże ale nie musi... wiem, dlatego Cię upewniłem w jakich wartościach... gdzie to jest w logach ?U mnie jest coś kolo 3.8 , dlaczego mam podnieść? i jak to zrobić? kanał 05 - dawka startowa - ok dawka na wolnych - tak masz ok 3.8, możesz zwiększyć dawke autko lepiej się zbiera i ustawiamy w adaptacji kanał 01
  2. Można by domniemywać, że przepływka źle mierzy bo turbo żle dmucha, domniemywać, ponieważ wyniki są bardzo okrojone (jedna jazda jeden pomiar)... napewno turbo do czyszczenia; kąt wtrysku 49-54; niemożliwe, raczej dawkę na wolnych i podnieś ją jeszcze do max. 2,2
  3. kolega chciałby mieć wszystko na tacy podane a wystarczy użyć "jak podnieść obroty"... "jak zrobić poprawne logi"...
  4. Nie jest źle... dynamiczna jazda powinna wyrównać pracę kierownic VTG. mam wrażenie że dawka na wolnym jest za wysoka, można by zmniejszyć do 2.5
  5. ... lub czystym spirytusem dowolnego pochodzenia
  6. Suszara bardzo wolno się rozpędza... katalizator Kąt wtrysku można przyspieszyć i dawkę na wolnych zwiększyć.
  7. ...no właśnie ja też mam zalany Mobil 1 5w50 i też pojawił się taki metalicznie delikatny odgłos i stawiam na zużyte popychacze hydrauliczne (w golfie II wymieniałem takowe i silnik wyciszył się... no ale tu mamy A4) sprawdź dobrze przewody do przepływki... czasami może tutaj leżeć problem, gr 8 którą zamieściłeś bardzo ładnie wygląda i tak nagle by padł
  8. W pierwszej części wrzuciłeś ładnie gr. 8 oraz gr.3 -> jest OK Natomiast w drugiej części brakuje grup mogących wskazać czy to faktycznie jest wina przepływki
  9. człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego :> bardzo ładnie wykonane i opisane w wątku logi
  10. żeby było wiadomo o jaki program chodzi to czy to napewno ten? http://wrzucamy.pl/inne-programy/6213-polski-vag-diagnostyka-samochodow-vw-audi.html
  11. pewnie urlopy wakacje itp
  12. zdaje sie że concert II ma wyjście na wzmaka
  13. dziwne wskazania grupy 4 dyn. tak jakby coś nie tak z pompą wtryskową
  14. ... wskazówki to masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html - błąd dotyczy przepływomierza
  15. 12 lipca
  16. ja też czekam na jakieś propozycje
  17. napewno delikatnie tnie więc wyczyść, wymień filtr, zmień na nową jak masz i zapodaj dyn 003 i 008...
  18. możesz spróbować zwiększyć dawke na wolnych tak do ok 3 (teraz masz 4,8) przepływomierz wyczyść jakimś dobrym spirytusem bo widać dobry pomiar od 2500 do 3000 obr.
  19. najlepiej jakbyś te logi wstawił do działu diagnostyka VAG i wtedy ocenimy co i jak
  20. a czy Ty kolego widzisz cokolwiek jakieś liczby na tych fotkach??? popraw szybko bo znajdziesz w koszu
  21. nie o Ciebie mi chodziło pewna osoba napisała że to wszystko wina EGR'a i szybko się wycofała :>
  22. przepływomierz tnie dawki w całym zakresie obrotów silnika ps. nie ładnie usuwać własne odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.