Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Andy nie sprzedaj. Chłopaki jak to wezmą to na działce kosiarkę do trawy pod to podłączą
  2. Co to za specjalny klej ? Oby było dobrze jak naj dłużej.
  3. W sumie to masz rację, jak to tyle zachodu. Można sobie podarować takiego moda tym bardziej że zmniejszy Ci się objętość "prostokątnego pierdołka"
  4. Jak Andy, rozkminiłeś temat przetwornicy, czy można ją wpiąć pod zasilanie gniazda zapalniczki ?
  5. Super sreberko Gratulacje i do dzieła............
  6. Miałem pytać o to samo ale wolałem zaczekać bo parę szczegółów mi się nie zgadzało...
  7. Szukaj obudowy licznika . Kupiłem cały licznik tylko bez fis-a za śmieszne pieniądze.
  8. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za info.Czyli w moim przypadku pasuje zmienić,czy czekać aż uwali zawór. Nie czuję żeby drgania były przenoszone
  9. Kolegę od układzików masz cztery posty wyżej 5991 Ale wątpię żeby Grzesiu poszedł na łatwiznę..........................
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogła poducha silnika walnąć. Ostatnio zobaczyłem plamy na osłonie silnika z lewej strony okazało się że lewa poduszka cieknie. Byłem z tym u mechanika, nie kazał się stresować. Mówił że większość tak ma. Na razie nie wyskakuje żadne ostrzeżenie od czujnika.
  11. Wobec tego działaj. Jeżeli masz teraz 140 KM to jak wskoczy 200 banan Ci nie zejdzie przez jakiś czas
  12. Ostatnio miałem okazję przekonać się że nie wszyscy mają pojęcie ( z autopsji ze mną ) że występują (przynajmniej mi znane) dwa wymiary ramek pod wyświetlacz MMI. Więc podpinam się pod temat z informacją wymiaru ramek wyświetlaczy MMI. Basic -142x78 mm High i High + - 153x85 mm Jeżeli jest błąd to w tolerancji o 1mm Więc warto przed zakupem zapytać sprzedającego o wymiary bo dla większości z nich to jest ramka z A4, A5 i tyle.........
  13. Bez zmiany turba jak miałeś 140 KM to pewnie po mapie wskoczyło by Ci coś między 170 - 180 KM. Po zmianie CAHA powinieneś uzyskać ok +/- 200 KM i w granicach 400 paru Nm zależy od kondycji serducha . A później zabawa i czekanie kiedy sprzęgło pierdaknie
  14. Świetna robota Bardzo dobrze to wszystko wygląda. Pogratulować
  15. Ja tam do końca nie wiem jak jest z tym sprzęgłem............... Już 12.000 km przelatałem na ori sprzęgle z przebiegiem 197.000 km w serii CAHA 170 KM. Autko zmapowane na 201 KM przy momencie 428 Nm. Jak na razie nic się ze sprzęgłem nie dzieje. Codziennie pokonuję ok 40 km w trasie i jakieś 10 w cyklu miejskim " raczej zawsze na dziennik zdążam " więc sprzęgło lekko nie ma.....
  16. Wiem coś o tym. Też się musiałem naprodukować żeby z odszkodowania wleciał zderzak z lifta
  17. Malina Lift nie przeszedł?:-) Kiedy zmienisz opony na letnie? :-) :-) :-)
  18. Bez sensu było by podnoszenie mocy i momentu gdyby to nic nie wnosiło Może aż takiej przepaści nie odczułem, ale jednak na obecnej mapie autko idzie od samego dołu i szczególnie na środkowych przełożeniach czuć ten moment
  19. Zmieniłem komplet: kape, łożysko i jeszcze dałem 2 szt. podkładek pod łożysko. O ile dobrze pamiętam nie kosztowało to więcej jak 200 pln. w ASO. Wymieniłem ze znajomym mechanikiem z ASO więc nawet nie liczę robocizny.Nie mniej jednak dziwne jest to co piszesz, że przez 30 tyś km. nie przeszkadzał Ci ten stukot? Jesteś pewien że to to?
  20. http://www.partsvp.com/products/COVER-(Audi-%252d-0B4%252d409%252d175%252dC).html Nowa różnie się tym że, zamiast otworu ma w tym miejscu wpisany trójkąt równoboczny i jest przetłoczona po średnicy gniazda w stronę łożyska tak że dociska je w gnieździe w osi x. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia nowej kapy jak zmieniałem
  21. Witam Interesuje mnie cena klocków hamulcowych na tył + wysyłka firm Ferodo, Zimmermann do A4 B8 2.0 Tdi 170 KM z 2010 roku VIN: WAUZZZ8K8AA128969 Z góry dzięki i pozdrawiam
  22. Faktycznie jakieś te plastry miodu nierówne, bo to że bez blachy to widziałem takie grile do których tablica jest przypinana. Fajnie Ci to wyszło. GRATKI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.