Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B6 AKE] Po włożeniu silnika i przejechaniu 30km auto po odpaleniu gaśnie
obyło się bez bałaganu?
-
[B6 AKE] Po włożeniu silnika i przejechaniu 30km auto po odpaleniu gaśnie
zamień akumulator i sprawdź połączenie kabla masującego.
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Kolego grubo się mylisz, do skrzyni hipoidalnych stosuje się inny olej.. więc nie leje się tego samego oleju do skrzyni w A4 co w A3. [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:44_________________________________________________ CASTROL TAF-X 75W-90 GL-4 GL-5
-
Spotkania na drodze
Szare B5 tablice DL 44XXX namierzone na rondzie ONZ, pozdrawiam kolegę.
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Czy na opakowaniu z olejem są jedynie numery, które podałeś? Żadnych norm nie spełnia?
-
[B5 ADP] Wymiana osłonki gumowej tłoczka zacisku tylnego!
Taka dziwna/inna nazwa dla osłony tłoczka.
-
[B5 ATJ] Abs włącza się za wcześnie
Kolego było pisane o tym wiele razy. Jeden z czujników z powodu zabrudzenia/uszkodzenia źle sczytuje prędkość koła, stąd takie jazdy. VAG w rękę i sprawdzenie prędkości na kołach przy dohamowywaniu, będziesz wiedział, które koło ma błędne odczyty.
-
Spotkania na drodze
Potwierdzam, na CB też się nie odzywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jebłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak rosyjska ruletka normalnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to czekamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest 4000?
-
Hamowanie w VTECH + WYKRESIK PO PROGRAMIE U ROBERTA TUNE-UP
a nie robiłeś czasem hamownia na notlaufie?
-
[B5 AFN] Stukanie w silniku (cykanie)
Poszukaj w dziale warsztat. Jest tam dokładnie opisana wymian popychaczy, ale czytając Twoje ostatnie pytanie... może lepiej odstaw furę do mechanika.
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Jak już kupisz olej w serwisie to wrzuć informacje z jego normami.
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
wygląda ładnie, masz może foty zamotnowanego w wozie? Podaj koszty i oznaczenia folii 3M.
-
[B5 AFN] Stukanie w silniku (cykanie)
Najprawdopodobniej jeden z popychaczy zaworów. Wchodzi też w grę wydmuchana uszczelka z pod kolektora.
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
Popieram przedmówców, sprawdź tylko czy nie jest to olej ze skrzyni. Jeżeli poziom oleju przekładniowego jest ok, to nie masz się czym martwić. Napraw usterkę przy wymianie sprzęgła.. nie musisz się spieszyć.
-
[ALL B5] Jaki silnik diesla wybrać POMÓŻCIE
1.9 AHH, pompki niestety dalej drogie w naprawie, a w przypadku VP idzie kupić graty za flaszkę.
-
Spotkania na drodze
Dziś na skrzyżowaniu Domaniewskiej z Modzelewskiego ok. godziny 18-tej srebrny avant B6 na numerach bodajże WKZ. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Podmianka pompy
jest możliwa teoretycznie w AHH jest inna podpora pompy (pomiędzy pompą a kołem zębatym), ale sprawdzisz w praktyce.
-
[INNE] Klocki do Touarega 3.0TDI 2006
Dla 1LE numer klocków Ferrodo to FDB1877.
-
[INNE] Klocki do Touarega 3.0TDI 2006
Sprawdź w kodach wyposażenia lub w książce serwisowej, który typ masz u siebie: Przód: 1LB 1LE 1LC 1LF Tył: 1KE 1KQ 1KF
-
Spotkania na drodze
prawdopodobnie kokos