Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. zamień akumulator i sprawdź połączenie kabla masującego.
  2. Kolego grubo się mylisz, do skrzyni hipoidalnych stosuje się inny olej.. więc nie leje się tego samego oleju do skrzyni w A4 co w A3. [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 17:44_________________________________________________ CASTROL TAF-X 75W-90 GL-4 GL-5
  3. Szare B5 tablice DL 44XXX namierzone na rondzie ONZ, pozdrawiam kolegę.
  4. Czy na opakowaniu z olejem są jedynie numery, które podałeś? Żadnych norm nie spełnia?
  5. Taka dziwna/inna nazwa dla osłony tłoczka.
  6. Kolego było pisane o tym wiele razy. Jeden z czujników z powodu zabrudzenia/uszkodzenia źle sczytuje prędkość koła, stąd takie jazdy. VAG w rękę i sprawdzenie prędkości na kołach przy dohamowywaniu, będziesz wiedział, które koło ma błędne odczyty.
  7. Potwierdzam, na CB też się nie odzywa
  8. jak rosyjska ruletka normalnie..
  9. to czekamy
  10. jest 4000?
  11. a nie robiłeś czasem hamownia na notlaufie?
  12. Poszukaj w dziale warsztat. Jest tam dokładnie opisana wymian popychaczy, ale czytając Twoje ostatnie pytanie... może lepiej odstaw furę do mechanika.
  13. Jak już kupisz olej w serwisie to wrzuć informacje z jego normami.
  14. wygląda ładnie, masz może foty zamotnowanego w wozie? Podaj koszty i oznaczenia folii 3M.
  15. Najprawdopodobniej jeden z popychaczy zaworów. Wchodzi też w grę wydmuchana uszczelka z pod kolektora.
  16. Popieram przedmówców, sprawdź tylko czy nie jest to olej ze skrzyni. Jeżeli poziom oleju przekładniowego jest ok, to nie masz się czym martwić. Napraw usterkę przy wymianie sprzęgła.. nie musisz się spieszyć.
  17. 1.9 AHH, pompki niestety dalej drogie w naprawie, a w przypadku VP idzie kupić graty za flaszkę.
  18. Dziś na skrzyżowaniu Domaniewskiej z Modzelewskiego ok. godziny 18-tej srebrny avant B6 na numerach bodajże WKZ. Pozdrawiam
  19. ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:
  20. spetsnaz odpowiedział(a) na betelejro temat w 1.9TDI
    jest możliwa teoretycznie w AHH jest inna podpora pompy (pomiędzy pompą a kołem zębatym), ale sprawdzisz w praktyce.
  21. Dla 1LE numer klocków Ferrodo to FDB1877.
  22. Sprawdź w kodach wyposażenia lub w książce serwisowej, który typ masz u siebie: Przód: 1LB 1LE 1LC 1LF Tył: 1KE 1KQ 1KF
  23. prawdopodobnie kokos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.