Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Witam! Potrzebuję kodowania pompki centralnego dla polifta bez alarmu fabrycznego (kluczyk bez scyzoryka) Podpowiadane przez VCDS`a nie otwiera bagażnika. Obecnie mam 13130 Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Błagam popraw tego byka w temacie wątku, bo żal d*pę ściska. Tak to łoŻysko.
  3. ale żeś kotleta odgrzebał
  4. ok, ale przekazując darowiznę musisz być właścicielem. Czy nie będzie musiała rejestrować pojazdu na siebie, żeby później przekazać mi go jako darowiznę? Jedynym dowodem posiadania pojazdu jest chyba dowód rejestracyjny.
  5. Być może ktoś z Was miał podobny problem. Moja żona odziedziczyła po zmarłym ojcu samochód. Jako, że nie ma prawa jazdy ani zniżek OC auto chciałbym zarejestrować i ubezpieczyć na siebie. W przypadku sprzedaży auta żona będzie musiała zapłacić podatek od sprzedaży a ja od zakupu. Jak najlepiej rozwiązać taką sytuację?
  6. spetsnaz odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    globus, szkoda kasy na wymianę litych tarcz, za kilka miesięcy będzie to samo. Dołóż 100zł i zmień na 288x25, serio.
  7. Czy ktoś z Was montował te zamienniki? Jak wygląda sprawa jakości? NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01 listwa 4szt (3232181264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. spetsnaz odpowiedział(a) na globus temat w Układ Jezdny
    1Z ma tragiczne hamulce. Tarcze krzywią się z przegrzania momentalnie. Najlepiej byłoby tak jak radzą chłopaki przerzucić zaciski od ATE dla tarcz wentylowanych 288x25. Możesz kupić używany komplet albo po regeneracji jak proponuje Ci devastation. Zrobiłem to kiedyś w swoim 1Z i skończył się problem z biciem tarcz. Modyfikacja warta każdej złotówki.
  9. Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie. Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci Inter Cars S.A. - 4max
  10. a wybierak?
  11. jest do tego zestaw naprawczy w aso.
  12. oj tam oj tam, z roboty wracałem..
  13. ze mną Ona nie jest ciemna, tylko nie ma pogody na mycie A góra 5 aut przed Tobą jechała jeszcze jakaś blondyna granatową B5 w Avancie na WI z ramkami, naklejką na klapie i z boku rogalem dodatkowo oklejona.
  14. Tarczę powinno się odkręcać nasadką na pneumacie (dokręcać wystarczy ręcznie). Trzpieniem się nie przejmuj, nie jest potrzebny.
  15. Pozdrowienia dla kierowniczki bordowej poliftowej B5 w Avancie. Numery TOS XXXX.
  16. tak bardziej komfortowo niż na 1BA nie będzie
  17. forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ? Zgłosił się zgłosił W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.
  18. yyyyyy nie zgodzę się gdyby sami nie dali ciała to by nie było żadnej akcji.. Strasznie długo zajęło im stwierdzenie że coś jest nie tak.. przez ten czas większość aut zmieniła już właściciela. Kto z osób (która nie jest w temacie) posiadających auto po gwarancji zleci naprawę ASO?
  19. Przyjdą, przyjdą. Mnie 2 x zabrakło 3 miesięcy do 3 lat
  20. bigos co było powodem braku smarowania?
  21. MISKA OLEJOWA AUDI A4 06B103603BK ŁAPA 8E0199343J (2937407502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zamienników nie kupuj bo są wątpliwej jakości. Urywają się w nich gwinty śruby spustu oleju.
  22. Pomogę w doborze miski, jak wyjaśnisz dlaczego auto stoi od 5 miesięcy u mechanika. "Nagle" po 4 miesiącach mechanik stwierdził że jest dziura w misce? Jeżeli jest to zdjęcie Twojej miski, to widać pęknięcie? Je też sobie wymyślił? Czekam na historię choroby.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.