Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Polift - kodowanie sterownika centralnego zamka
Witam! Potrzebuję kodowania pompki centralnego dla polifta bez alarmu fabrycznego (kluczyk bez scyzoryka) Podpowiadane przez VCDS`a nie otwiera bagażnika. Obecnie mam 13130 Z góry dziękuję za pomoc.
-
Czy to łorzysko?
Błagam popraw tego byka w temacie wątku, bo żal d*pę ściska. Tak to łoŻysko.
-
[A4 1.9 TDI AVG] syczenie . . .
ale żeś kotleta odgrzebał
-
Auto w spadku
ok, ale przekazując darowiznę musisz być właścicielem. Czy nie będzie musiała rejestrować pojazdu na siebie, żeby później przekazać mi go jako darowiznę? Jedynym dowodem posiadania pojazdu jest chyba dowód rejestracyjny.
-
Auto w spadku
Być może ktoś z Was miał podobny problem. Moja żona odziedziczyła po zmarłym ojcu samochód. Jako, że nie ma prawa jazdy ani zniżek OC auto chciałbym zarejestrować i ubezpieczyć na siebie. W przypadku sprzedaży auta żona będzie musiała zapłacić podatek od sprzedaży a ja od zakupu. Jak najlepiej rozwiązać taką sytuację?
-
ATE czy TRW ??
globus, szkoda kasy na wymianę litych tarcz, za kilka miesięcy będzie to samo. Dołóż 100zł i zmień na 288x25, serio.
-
Zamienniki listew drzwiowych
Czy ktoś z Was montował te zamienniki? Jak wygląda sprawa jakości? NOWE Listwy DOLNE drzwi AUDI A4 95-01 listwa 4szt (3232181264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
ATE czy TRW ??
1Z ma tragiczne hamulce. Tarcze krzywią się z przegrzania momentalnie. Najlepiej byłoby tak jak radzą chłopaki przerzucić zaciski od ATE dla tarcz wentylowanych 288x25. Możesz kupić używany komplet albo po regeneracji jak proponuje Ci devastation. Zrobiłem to kiedyś w swoim 1Z i skończył się problem z biciem tarcz. Modyfikacja warta każdej złotówki.
-
pasta do rąk
Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie. Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci Inter Cars S.A. - 4max
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
a wybierak?
-
fotele RECARO odstająca płyta
jest do tego zestaw naprawczy w aso.
-
Spotkania na drodze
oj tam oj tam, z roboty wracałem..
-
Spotkania na drodze
ze mną Ona nie jest ciemna, tylko nie ma pogody na mycie A góra 5 aut przed Tobą jechała jeszcze jakaś blondyna granatową B5 w Avancie na WI z ramkami, naklejką na klapie i z boku rogalem dodatkowo oklejona.
-
Pomysł na nazwę sklepu komputerowego
blue screen
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Tarczę powinno się odkręcać nasadką na pneumacie (dokręcać wystarczy ręcznie). Trzpieniem się nie przejmuj, nie jest potrzebny.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowniczki bordowej poliftowej B5 w Avancie. Numery TOS XXXX.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
zobaczymy
-
Amory do Eibach PRO KIT i inne pierdołki
tak bardziej komfortowo niż na 1BA nie będzie
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ? Zgłosił się zgłosił W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały.
-
Akcja serwisowwa Audi
yyyyyy nie zgodzę się gdyby sami nie dali ciała to by nie było żadnej akcji.. Strasznie długo zajęło im stwierdzenie że coś jest nie tak.. przez ten czas większość aut zmieniła już właściciela. Kto z osób (która nie jest w temacie) posiadających auto po gwarancji zleci naprawę ASO?
-
Przedawnienie mandatu? :)
Przyjdą, przyjdą. Mnie 2 x zabrakło 3 miesięcy do 3 lat
-
Amory do Eibach PRO KIT i inne pierdołki
komfort to na 1BA
-
Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
bigos co było powodem braku smarowania?
-
Problem z miska olejowa
MISKA OLEJOWA AUDI A4 06B103603BK ŁAPA 8E0199343J (2937407502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zamienników nie kupuj bo są wątpliwej jakości. Urywają się w nich gwinty śruby spustu oleju.
-
Problem z miska olejowa
Pomogę w doborze miski, jak wyjaśnisz dlaczego auto stoi od 5 miesięcy u mechanika. "Nagle" po 4 miesiącach mechanik stwierdził że jest dziura w misce? Jeżeli jest to zdjęcie Twojej miski, to widać pęknięcie? Je też sobie wymyślił? Czekam na historię choroby.