Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu? Może kreska ?
  2. Czasem się zdarzy soczewki ściągnąć, a wtedy muszę założyć bryle, bo swój pysk z d*pą myle
  3. Cóż, od prawie tygodnia się nie goliłem, więc na 100% wykluczyć nie mogę
  4. Zboczeńcy, lizzing Wam w głowach tylko... Swoją drogą, dobry ten gość od A6 z Zakopca
  5. Kamil, bardzo fajna, ale i zarazem gustowna felga. Respect!
  6. jarko, problem z Projektem byłby jeden - ośka only. 4x4 to końcówka przyszłego roku w wariancie optymistycznym.
  7. A w czym avant jest gorszy od sedana, SUV'a czy też coupe, że też nie nadawałby się do ślubu? Ja w swoim przypadku postawiłem sprawę jasno : do ślubu jadę Forkiem. Tak też się stało i bynajmniej, nie żałuję
  8. david, rozumiem, że w ramach pakietu Black Line zostajesz na czarnych stalówkach :decayed: Jeśli tak, to już tylko tył do zrobienia :decayed:
  9. Wszystkiego najlepszego Darku!
  10. Weźcie jeszcze pod uwagę 400-konne S3 od Compotów 2.0 TFSI to znakomita baza do modów. 1.8T się zdecydowanie może schować...
  11. Na pasie średniawo, dlatego też Cuberos nie dałem znać. Dość dużo chlapy, troszkę śniegu. Chwile się pobawiłem i muszę to powiedzieć : jest czym (moc) . Przy 100 km/h na trójce pięknie można driftować
  12. Po co masakrować gumy na suchym, jak można latać bokami kiedy jest mokro/śnieżno + długość slide'a baaaardzo się wydłuża
  13. Grześ, telefon do Ciebie mam. Jak będzie łokej - tyrkam.
  14. david - tak w Czyżynach. Cuberos, ja pracuje koło Czyżyńskiego i myślę, że już koło 19 powinno dać radę. Tak czy inaczej, na pewno podibję tam, bo to rzut beretem od ronda.
  15. Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy. Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać. Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ?
  16. Kto założy zimówki ten - c.pa... tzn ciapa :decayed:
  17. Serdeczne dzięki wszystkim za życzenia Pogoda jest boska! Doskonały prezent na urodziny Swoją drogą - kto zakłada zimówki ten c.pa :decayed:
  18. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    FIFA na PC to od 5-6 lat niewypał IMHO. Wątpię, żeby w tym roku było inaczej. Inaczej ma się zapewne sprawa z konsolami. Jak tylko zakupię na PieSa, od razu podzielę się wrażeniami.
  19. Flyer, dopisz mnie jak możesz, proszę Nick: pwrzz Dzięki
  20. Na PS3: Shift - jak dla mnie bez rewelacji. Fajnie się w to gra, szczególnie z widoku z kamery FPP, ale moim skromnym zdaniem jednak po zaliczeniu 40-50 eventów, zaczyna powoli wiać nudą. Najfajniejszy wydał mi się drift, z racji bycia dość trudnym do "wymasterowania" NHL 10 - czekałem na niego cały rok i się nie zawiodłem. Duuużo bardziej realistyczny niż poprzednie wersje, baaardzo fajny "boardplay", pełna kontrola na kijem (prawa gałka) + moim zdaniem bez porównania lepsza grafika niż Fify i NBA'e.
  21. rex odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic z tego, ja niestety muszę się obejść smakiem.
  22. rex odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    I bardzo dobrze, chłopak przynajmniej dostanie coś za danie innym opcji zrobienia tego samego. Swoją drogą, po całym procesie rejestracji, podaniu wszystkich danych i antyspamie, klikam na Sing Up i nic się nie dzieje. Niezależnie od używanej przeglądarki (FF, IE).
  23. "ożeniłem się, to zniknąłem" :decayed: A na poważnie, w przyszłą niedzielę powinienem być. W zeszłym tygodniu pojawiłem się, natomiast wczoraj byłem poza Krk.
  24. ożeń się to też znikniesz :gwizdanie: Hahaahahahaha.... kolejny :decayed: Graty Pioter! :decayed: Można teraz chyba pokusić się o stwierdzenie - "Kto nie miał ślubu w ostatnim miesiącu ten ci.a "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.