Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Schiller :polew: cerB, ani jedno, ani drugie
  2. Już Ci mówię: Schiller napisał że to Ford a Ty potwierdziłeś, więc: wklepałem do googla - "Ford +no driving wheel +concept". Dałem na grafikę i chyba na 2-3 stronie było P.S. Trzymajmy się wersji Schillera, bo to jego podpowiedź dała mi pole do popisu
  3. Kurde, faktycznie full-opcja jak jest 2-strefowa klima! 6 poduszek...kosmos! Nic tylko brać
  4. bo ma za długie nogi rach-ciach-ciach ? z mojego też jej cięzko wysiadac ale to już z innego powodu :decayed: Nooo...taki burdel (hmm...chyba dosłownie ), że nie ma jak za klamkę złapać żeby wyjść
  5. bo ma za długie nogi rach-ciach-ciach ?
  6. Moja generalnie auto bardzo lubi ale... ...mówi że się jej z niej źle wysiada
  7. wąski, mtytus - dzięki za odpowiedź
  8. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ok. 18 tyś rocznie
  9. cuberos - Sorry jeśli podawałeś, ale siakoś mi umknęło , jakie H tam w końcu wchodza? 7, 11? Rozumiem że do mnie by poszły te same ? P.S. Pablo, Naj, Naj, Naj
  10. Hmm...mi to szczerze obojętne, chociaż najwygodniejsza była dla mnie chyba 18.
  11. Na 1000% się piszę jeśli wyjazd będzie w dogodnym dla mnie terminie. W końcu urodziłem się jakby na to nie patrzeć kilka miesięcy po tym zdarzeniu Efekty - widać
  12. Mnie jutro niestety (znów) na spocie nie ma... Powód ten sam co ostatnio... Starzy wracają dopiero jutro wieczorem...
  13. Bardzo możliwe, chociaż ceny nie pamiętam. Autko ogólnie gruby wypas...
  14. Piotrek, widziałeś 1.8 T dość mocno porobione (cuś pod 300 km). Swego czasu (może nawet dalej jest) był wystawiony na allegro.
  15. to 100 KM to AVB Zapewne i tak jest :th:
  16. Zią, wyważ koła i sprawdź wahacze. To tak na szybko
  17. Jasna sprawa Zapraszamy BTW: Popraw sobie w profilu, bo jeśli masz TDi z 2002 roku to jest to albo 100 kuców (oznaczenia silnika nie pamiętam) albo 130 (AWX - 5 biegów, AVF - 6 biegów)
  18. Ja również dziękuję wyżej wymienionym za mega :kox: imprę :notworthy: no i dla moich znajomych również a specjalne podziękowania dla Beatki :notworthy: rex ile się należy ? 50 dych ?Themon - ty szatanie :evil: Ale łeb to mnie napier.... jakbym całą noc :wallbash: Również dziękuję, było "w porządku" BTW: Te podziękowania dla Beatki to za co ?
  19. Dokładnie. Trzeniek = Sedan Flyer = Avant I sprawa wyjaśniona
  20. rex odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Oniak, nagraj jak to "mruczy" i zapodaj linka. Prosim
  21. rex odpowiedział(a) na krissss8 temat w Lifestyle i Hydepark
    Wypowiem się w tym temacie bo studiuję dziennie i pracuję. Co robię? Korepetycje z angielskiego,tłumaczenia - prywatnie ale również i w firmie. Jeśli jesteś dobry z języka, to masz łatwiej bo grupa docelowa Twoich klientów jest baaaaaardzo duża. Jeśli z kolei "dajesz radę" z matematyki, chemii czy też innego przedmiotu "szkolnego" - uczniowie wydają się najlepszymi "target customers".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.