Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Ja po różnych i różnistych perturbacjach mogę dziś się oficjalnie dopisać do listy osób obecnych na Zlocie Urodzinowym T-Żółw, bratpit, na pewno nic się zrobić nie da :frown: ?
  2. Czasem jest tak, że żarówka chyba traci styk na jakiś okres. Trochę to dziwne, ale wiem z autopsji że potrafi być tak, że np: przez 3 dni wyskakuje cały czas kontrolka przepalonej żarówki (i żarówka faktycznie nie świeci), po czym... po tych 3 dniach kontrolka się nie pali, a żarówka świeci normalnie Fakt, faktem, że zwykle później, do 2 tyg - miesiąca żarówka ta i tak wysiada, więc, w momencie gdy widzisz tą kontrolkę, niezależnie od wszystkiego, przygotuj się na zmianę żarówki :smile:
  3. Problem w tym, żeby to 2.8 V6 faktycznie miało 193 konie, bo te jak wiemy, w tych silnikach lubią sobie uciekać Różnica na pewno będzie duża, ale tak jak Ci już MAX mówiłem, ja bym szukał bardziej manuala, aczkolwiek takiego dość ciężko dostać.
  4. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    Heh, problem znów powrócił. W sumie nic dziwnego, biorąc pod uwagę że nic nie było tak naprawdę z nim robione Na dniach się muszę do V-Tech'u wybrać i zobaczymy co z tego będzie.
  5. Eh...nie napisałem że przyrostu nie ma, tylko że jest znikomy Z silników wolnossących po prostu nie da się wyciągnąć więcej niż 5-7% mocy auta (a i takie wyniki należą do rzadkości), niezależnie czy jest to chip z allegro, e-bay'a, czy też program dajmy na to z V-Tech'u. Max miał robiony program w V-Tech'u i ze 193 koni(albo 190, nie pamiętam dokładnie ile mu wtedy na hamowni wyszło), zrobiło się coś ze 198, a moment wzrósł o kilka niutków. Sam widzisz, wynik mało imponujący.
  6. Wątpie by ktokolwiek taki chip kupował. Sam temat chipowania silników wolnossących, niezależnie czy 1.6,1.8,2.6 czy 2.8 był wielokrotnie na forum omawiany. Podsumowując, efekt jest znikomy i chipowanie takich silników nie jest opłacalne.
  7. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich użytkowników forum. Wielkie "dziekuję" kieruję do moderatorów za trzymanie tego wszystkiego w ryzach, a w szczególności do "Księdza Prowadzącego" - Huga :smile: A4 Klub Forevah' !
  8. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    pre, narazie żadnych zabiegów nie było, chociaż mam "zaproszenie" do V-Tech'u żeby zrobić tak, jak wcześniej pisałeś. O dziwo to dmucha tylko przez pewien czas, ok. 2-3 min. po zapaleniu auta i samo dmuchania trwa kolejne 2-3 min.
  9. Mrugam praktycznie zawsze, aczkolwiek wiem, że kilka razy po prostu mi to wypadło z głowy...
  10. ctv: Jakiś KONKRET można prosić, czemu do**** cenzura bo niestety nie rozumiem... Bo to że Tomek poprawiał Miczowi program po CompSport'cie to chyba jest KONKRET, czyż nie?
  11. Ja na Twoim miejscu bym wybierał między CompSportem, a V-Tech'em, ze zdecydowanym wskazaniem na tą drugą opcję.
  12. Autko moim zdaniem baardzo ładne i nawet ten wydech w miarę pasuje Co do chipowania 1.8 - nie opłaca się, niestety. Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie
  13. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    pre, oki, tylko mi napisz jak/gdzie mam te kody sprawdzić :smile:
  14. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam podgrzewaną kierę i tak jak Ci mówiłem Murzynku, podgrzewanie kiery się u mnie włącza wraz z podrzewaniem foteli.
  15. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    pre, żeby wymienić mały czujnik w ECU trzeba wymienić całę ECU ?? Kod silnika : AVJ .
  16. Bardzo ładna niunia. Bardzo ładne foty. :smile: Zapraszmy na Spoty Krakowskie :smile:
  17. Jeśli planujesz robić program, to 6 bieg to naprawdę dobry pomysł. Mi, na przykład, brakuje skrzyni, a auto by dalej chciało jechać A fakt mniejszego spalania to kolejny punkt "za" 6-biegową skrzynią.
  18. Aaaa...ja ode mnie muszę niestety odwołać 1 osobę. Przepraszam że teraz, ale chyba lepiej późno niż wcale Tak więc, jadę sam Wpłata będzie "na dniach" :564:
  19. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Na imprezie ? : http://www.maxior.pl/?p=index&id=45522&0 :053:
  20. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3855143.html?skad=rss Szczególna uwagę zwróćcie na 2 filmik i na to co sie dzieje mniej wiecej od 3:38. Ja po prostu padłem :053:
  21. Baaaardzo pozytywny Gratki :one:
  22. Gratulacje :one:
  23. rex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszło zgłoszenie.
  24. Kunio, problem mam taki sam jak Ty. Myślę, że rozwiązaniem tego będzie sprzęgło made by "Sachs". Więcej szczegółów wkrótce, jak uzgodnie co i jak i za ile

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.