Treść opublikowana przez rex
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja po różnych i różnistych perturbacjach mogę dziś się oficjalnie dopisać do listy osób obecnych na Zlocie Urodzinowym T-Żółw, bratpit, na pewno nic się zrobić nie da :frown: ?
-
Brems Licht
Czasem jest tak, że żarówka chyba traci styk na jakiś okres. Trochę to dziwne, ale wiem z autopsji że potrafi być tak, że np: przez 3 dni wyskakuje cały czas kontrolka przepalonej żarówki (i żarówka faktycznie nie świeci), po czym... po tych 3 dniach kontrolka się nie pali, a żarówka świeci normalnie Fakt, faktem, że zwykle później, do 2 tyg - miesiąca żarówka ta i tak wysiada, więc, w momencie gdy widzisz tą kontrolkę, niezależnie od wszystkiego, przygotuj się na zmianę żarówki :smile:
-
2,8 193KM Quattro Tiptronic vs 1,8 125KM Ośka Manual ??
Problem w tym, żeby to 2.8 V6 faktycznie miało 193 konie, bo te jak wiemy, w tych silnikach lubią sobie uciekać Różnica na pewno będzie duża, ale tak jak Ci już MAX mówiłem, ja bym szukał bardziej manuala, aczkolwiek takiego dość ciężko dostać.
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
Heh, problem znów powrócił. W sumie nic dziwnego, biorąc pod uwagę że nic nie było tak naprawdę z nim robione Na dniach się muszę do V-Tech'u wybrać i zobaczymy co z tego będzie.
-
Czy ktoś kupował CHIPA z Allegro do 2.6 v6 lub 2.8 v6???
Eh...nie napisałem że przyrostu nie ma, tylko że jest znikomy Z silników wolnossących po prostu nie da się wyciągnąć więcej niż 5-7% mocy auta (a i takie wyniki należą do rzadkości), niezależnie czy jest to chip z allegro, e-bay'a, czy też program dajmy na to z V-Tech'u. Max miał robiony program w V-Tech'u i ze 193 koni(albo 190, nie pamiętam dokładnie ile mu wtedy na hamowni wyszło), zrobiło się coś ze 198, a moment wzrósł o kilka niutków. Sam widzisz, wynik mało imponujący.
-
Czy ktoś kupował CHIPA z Allegro do 2.6 v6 lub 2.8 v6???
Wątpie by ktokolwiek taki chip kupował. Sam temat chipowania silników wolnossących, niezależnie czy 1.6,1.8,2.6 czy 2.8 był wielokrotnie na forum omawiany. Podsumowując, efekt jest znikomy i chipowanie takich silników nie jest opłacalne.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich użytkowników forum. Wielkie "dziekuję" kieruję do moderatorów za trzymanie tego wszystkiego w ryzach, a w szczególności do "Księdza Prowadzącego" - Huga :smile: A4 Klub Forevah' !
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
pre, narazie żadnych zabiegów nie było, chociaż mam "zaproszenie" do V-Tech'u żeby zrobić tak, jak wcześniej pisałeś. O dziwo to dmucha tylko przez pewien czas, ok. 2-3 min. po zapaleniu auta i samo dmuchania trwa kolejne 2-3 min.
-
Znaki świetlne
Mrugam praktycznie zawsze, aczkolwiek wiem, że kilka razy po prostu mi to wypadło z głowy...
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
ctv: Jakiś KONKRET można prosić, czemu do**** cenzura bo niestety nie rozumiem... Bo to że Tomek poprawiał Miczowi program po CompSport'cie to chyba jest KONKRET, czyż nie?
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
Ja na Twoim miejscu bym wybierał między CompSportem, a V-Tech'em, ze zdecydowanym wskazaniem na tą drugą opcję.
-
[B5 1.8] moja pierwsza oooo
Autko moim zdaniem baardzo ładne i nawet ten wydech w miarę pasuje Co do chipowania 1.8 - nie opłaca się, niestety. Swoją drogą, zapraszamy na Spoty Krakowskie
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
pre, oki, tylko mi napisz jak/gdzie mam te kody sprawdzić :smile:
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
Ja mam podgrzewaną kierę i tak jak Ci mówiłem Murzynku, podgrzewanie kiery się u mnie włącza wraz z podrzewaniem foteli.
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
pre, żeby wymienić mały czujnik w ECU trzeba wymienić całę ECU ?? Kod silnika : AVJ .
-
[B6 130km AVANT] Moj traktorek....
Bardzo ładna niunia. Bardzo ładne foty. :smile: Zapraszmy na Spoty Krakowskie :smile:
-
5 czy 6 biegów
Jeśli planujesz robić program, to 6 bieg to naprawdę dobry pomysł. Mi, na przykład, brakuje skrzyni, a auto by dalej chciało jechać A fakt mniejszego spalania to kolejny punkt "za" 6-biegową skrzynią.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Aaaa...ja ode mnie muszę niestety odwołać 1 osobę. Przepraszam że teraz, ale chyba lepiej późno niż wcale Tak więc, jadę sam Wpłata będzie "na dniach" :564:
-
Strefa Śmiechu
Na imprezie ? : http://www.maxior.pl/?p=index&id=45522&0 :053:
-
URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
Wielkie graty :564:
-
Strefa Śmiechu
http://sport.gazeta.pl/sport/1,74696,3855143.html?skad=rss Szczególna uwagę zwróćcie na 2 filmik i na to co sie dzieje mniej wiecej od 3:38. Ja po prostu padłem :053:
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
Baaaardzo pozytywny Gratki :one:
-
Jestem Tatuśkiem
Gratulacje :one:
-
A4 Assistance
Poszło zgłoszenie.
-
[B5 1.8T] ślizga mi się sprzęgło - co robic?
Kunio, problem mam taki sam jak Ty. Myślę, że rozwiązaniem tego będzie sprzęgło made by "Sachs". Więcej szczegółów wkrótce, jak uzgodnie co i jak i za ile