Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. na tej fotce to powinna zrobić jak na tej reklamie: http://www.youtube.com/watch?v=dJ9tA6wWPLw&feature=related :polew:
  2. dokladnie okropnie ten zderzak wyglada
  3. jak masz takie drogi u siebie jak na warmi i mazurach to 16 były by ok chociaz nie powiem 17 też rade powinny dawac wzorki fajne mi sie podoba nawet ten 1 wzorek ale wal w 17tki :>
  4. PIĄTEK 03.04.09 godzina 17:00 zapewne pod Nowa Hala na ul.Grunwaldzkiej ale dokładnie info bedzie w pierwszym poście pod banerem naszych spotów żuławskich.
  5. ni ma najblizej trójmiasto jeśli chodzi o taka stała ponoc, a jak kolega poczyta forum to cos sie kroi w olsztynie
  6. moja ciekawość tez mnie zzera
  7. u nas jakoś nie poszło ostatnie spotkanie z Audi 80 dlaczego było całkiem OK poprostu chłopaki z A80 już się też trochę znali i mieli swoje tematy my swoje Buszek pompki centralnego mają oznaczenia starsze: 4A0862257 + różne literki na końcach w zależności od nr VIN i wyposarzenia (z alarmem lub bez), od 1998r: 8L0862257G po lifcie w 1999r: 8D0862257, 8D0862257D, ale raczej bez literki bo z literką tyczy wersji z inną czestotliwośćią otwierania i chyba nie na rynki europejskie, są jeszcze z M i E na końcu ale to dla Japonii i GB. dziekowac adadur :> brata koledze w gda sie wlasnie ta pompka zepsula czy cos, cos gadal ze jakas blaszka tam sie spalila
  8. patrykbor u nas chociaz na spocie jest same a4 a nie 80-tki a6 itp wiesz jak bylo jak jeszcze 80-tki byly to co by bylo jakby jeszcze ekipe zebrac a6 czy a8
  9. no no jak cos zbierzesz od nich w kaletce 4lo nie wybieram mam wesele kuzynki na ślasku akurat
  10. to trzeba odpowiedni odnosnik wybrac ten URL ale na forum nie przesle bo pokazuje odrazu ten banerek musialbys na pw napisac maila i bym przeslal ale proponuje ze jak cos sklecicie ze zdjec to sie je jakos obrobi i zrobi dla waszego cos podobnego
  11. 4lo jesli chodzi o kolegow z tricity to nasz projekt ich tez zainspirowal a prawa autorskie tak po znajomosci moge wam cos sklecic jak ladne zdjatka przeslecie wkoncu z tego samego wojewodztwa jestesmy :>
  12. jak cos to mi tez raczej pasi
  13. takie pytanko do kolegow z tricity ktos sie orientuje gdzie u was mozna kupic pompke do zamka centralnego? i jaka to cena mniej wiecej? nazwe sklepu i ulice na pw jak ktos mzoe pomoc Poproszę :>
  14. GRazny jak nie bedize dzialac to sobie zostaw zawsze szpanik ze masz przyciski a kto patrzy ze dzialaja wazne ze sa
  15. wszystko mozna ale to wiesz trzeba troche sie tym pobawic narazie poslalem takiego jak cos sie wymysli jeszcze to tez wysle lifter moj tata w lada 110 sam sobie kiedys odpial katalizator nie no a tak serio to ja nie wiem może sir adadur i reszta burżuazji pomoze
  16. nowy avatar jak cos to na pw maile po linka, Patrykbor i jak teraz sie podoba mialy mrugac to mrugaja
  17. juz wsio potem są tylko te co GRazny robil kiery i jece jedna ale jakas tajemnica musi byc co tam jeszcze bylo robione trzeba jakos ludzi zachecic na nastepny
  18. to coś odemnie nie wiem czy było ale ja cały dzien z tego beczyłem : http://www.bighumor.pl/pokaz,film,27796,8.html
  19. spoko to ja juz zwijam i wpadne jutro milej nocki
  20. czyli jak podjezdzac od strony beniowskiego czy tam od frontu domu?
  21. dobre to pytanie bylo sluchajta ja podrzuce mame tylko na 19 do pracy i przed 19 jakbym tam wparowal mala demolke wam zrobil ile tam mysliciec siedziec nad autem? a ktos wspominal o tym smarze milo by bylo jakbym na kapke do drzwi tez sie zalapal
  22. jak co tylko proponuje pozawozic was moge wiec dzwonic smialo, jak bedziecie robic kierownice to tez moge na harpa sie wbic jak nie przeszkadzal bym ze tak powiem popatrzec i ktos by mi wytlumaczyl gdzie sie odrazu przeplywomierz znajduje
  23. ja tam abstynent jestem chodzi ze wrazie czego po co po taxi dzwonic kumpli sie od czegos ma przeciez
  24. ja tam sie nie narzucam ale jakbyscie potrzebowali pomocy to adam moj numer ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.