Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
nie więcej niż 5 cm daj i będziesz zadowolony
-
Odma - co i jak?
ja jaki ty olej tam lejesz że tyle tego??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pytaj marcin_franz albo Fazii co do zmiany wyświetlacza
-
Brak mocy AEB
Mógł się bujnąć autem ale to w sumie nie znaczy że robił regulację podczas jazdy, a na benzynie tez brak mocy?
-
Brak mocy AEB
561 to błąd składu mieszanki, jak robił regulację gazu? w czasie jazdy? jeśli po założeniu dzieją się takie cyrki to pewnie gazownik coś zj****, odkręcał kolektor do nawiercania wtrysków?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Ok, patrzyłem na głównej to piszą info, ale brak dostępu do wsparcia użytkowników, twój o wiele lepiej wygląda z tym nowym firmware
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Hej mam pytanie skąd masz update do VFIZ od Qmatis?? o wiele lepiej wygląda teraz
-
Tuning świętokrzyskie
a nosb?
-
Jaki gwit do a4 B5
szukaj kw w inoxie a będziesz zadowolony, szkoda kasy na budżetowe lepiej dołożyć
-
Spociki w Kielcach
to nie wiem kto ogarnia w okolicy tak od reki...
-
Spociki w Kielcach
Nie znam żadnego qwerty, ale koleś co robi lampy bixa etc to chyba suwałki "Gwerty" i raczej trzeba dzwonić na forum nie siedzi, ale to raczej tylko wysyłkowo. Pozatym jest jeszcze fafnasty https://a4-klub.pl/profile/75123-fafnasty/ ale też daleko od nas dolny śląsk
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
super wiązkę ogarnąłeś, bardzo dobra robota
-
[A4 B5] Montaż Bix Audi Q7
każdy robi na szpilki i to działa, u Mnie też mam tak zrobione i nic się nie dzieje. jak ty chcesz to zrobić po pracy to możne być ciężko to nie zabawa na godzinę. żeby lampy rozkleić jak masz oryginalne Valeo to też trochę trwa. Klej też musi związać żeby dobrze klosz trzymał, jest cały tutek na forum, poczytaj bo jest opisane wszystko:
-
Przetwornica xenon a4b5
nie lepiej zapodać z koito denso np z vel satis kupisz za 100 tylko zasilanie przerobić, nie pchał by się w ori używkę za 320pln
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
pewnie, że do ciebie też spasują, czerwone beru po 90pln sztuka były ostatnio jak patrzyłem
-
Audi szarpie na PB i LPG
świece w oleju to uszczelka pod pokrywą do zmiany elring w granicach 60-70pln chyba. co do szarpania to układ zapłonowy a to teraz tym bardziej jak na benie jest ok a szarpie na gazie bo jest bardziej wyczulony i musi być wszystko na tip-top. jak sprawdził cewkę, że jest sprawna?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
widzisz nie zagłębiałem się w temat, w silnikach audi 80 było coś takiego w 2.8 V6: https://omoto.pl/index.php/modul-zaplonu-4a0905351-audi-80-b4-28-v6-1460742371371-1494-1599040188.html a tu w b5 jednak inne rozwiązanie, spoko tym lepiej... a te nowe fanty lusterko wsteczne fotochrom? przydałby się u Mnie bo moje w połowie wylane. te boczne dosyć spore czy Mi się wydaje, z czego zapodałeś??:P
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
bez fot się nie liczy... a poza tym u siebie tez miałeś moduł zapłonu ??
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
no tak ty masz 2.8 to i pewnie inna bajka hehe 44pln zostaje w kieszeni...
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
ja brałem te: http://allegro.pl/adaptery-pod-cewki-fsi-i6879983941.html?snapshot=MjAxNy0wOS0xM1QyMDo0MjoyMC45NTlaO2J1eWVyO2IwN2UxZGJkMDA2ZDdiN2JkY2U1MTA3NTkyOGMzMDNiMTM3ZjA0ZDM5MTY2NTdmYjY4ODlmMTMyMWYwMjQ5OGE%3D , bo bez nich jest szpara gutek 1982 też je stosował przy zmianie jego foto:
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
polecam zabieg z cewkami od tfsi, też zmieniałem u siebie. U ciebie zawsze profi to będzie git. Używki nawet z 14 lub 15r można wyrwać za 25-30pln adaptery brałeś od sid-a?
-
Zakłócenia Świateł
Najlepiej zmienić na coś oryginalnego przetwornice+żarniki wtedy problemu nie bedzie. jak chcesz to zostawić to daj na przetwornice folie aluminiową i po problemie http://allegro.pl/tasma-aluminiowa-emi-z-klejem-40mm-x-40m-25um-fv-i6946199257.html coś tego pokroju
-
B6 DIVISION
ok dzieki panowie będziemy dalej działać
-
B6 DIVISION
no już temat ogarnięty lepiej było wyjąc lampę od razu i wniknąć jest d1s na naklejce i jak zdjąłem dekiel to od razu widać, że zaplonnik jest czyli bankowo D1S, ale niech ktos powie jak od czasu do czasu zaczyna migac palnik to może też być wina przetwornicy? najlepiej byłoby zamienić miejscami żeby się upewnić?
-
B6 DIVISION
czyli co najlepiej zerknąć pod machę, ma u siebie 1.8t zobaczy palnik przynajmniej z 1 strony?czy trzeba lampę targać?